Фінансові новини
- |
- 24.06.26
- |
- 05:21
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
У Шотландії вважають новий візит Трампа до Британії «немислимим», якщо він не змінить позицію щодо України
23:08 04.03.2025 |

Другий державний візит президента США Дональда Трампа буде «немислимим», якщо він не змінить свою позицію щодо України.
Про це заявив перший міністр Шотландії Джон Свінні, виступаючи в Голірудхаус, повідомляє The Scotsman, передає Укрінформ.
Свінні сказав, що був «дуже стривожений» тим, як пройшла зустріч в Овальному кабінеті між Трампом і президентом України Володимиром Зеленським минулого тижня.
«Події на зустрічі в Овальному кабінеті з президентом Зеленським і оголошення, зроблене сьогодні вранці, про паузу у військовій допомозі США Україні можуть лише заохотити Росію, яка є агресором. Якщо це залишиться позицією уряду США, другий державний візит президента Трампа стає немислимим», - зазначив перший міністр Шотландії.
Свінні додав, що він знає, що «в цьому залі та по всій країні» є ті, хто не погодиться з такою його думкою.
«Я розумію і поважаю ці точки зору. Але я не можу їх поділяти. Прямо зараз, сьогодні, коли ми стоїмо тут, чоловіки, жінки і діти в Україні ризикують своїм життям і свободою, щоб захистити свою країну і всі наші демократії. Ми говоримо, що підтримуємо їх - і ми це робимо. Але це означає бути готовими робити важкі речі - речі, які ми б не хотіли робити», - заявив шотландський політик.
Він додав, що Шотландія «завжди буде з Україною».
За його словами, якщо державний візит Трампа до Британії може допомогти зміцнити підтримку України з боку США, «то це цілком можливо», однак, щоб показати це, «США повинні продовжувати неухильно підтримувати Україну, її незалежність і територіальну цілісність».
Як повідомляв Укрінформ, 28 лютого, під час візиту прем'єр-міністра Британії Кіра Стармера до США, він передав Дональду Трампу запрошення від короля Чарльза ІІІ відвідати з державним візитом Сполучене Королівство.
Сам Трамп кілька разів робив випади в сторону Володимира Зеленського, зокрема називав його «диктатором», казав, що Зеленський начебто не хоче миру, поки його підтримує Америка, а також під час зустрічі в Білому домі накинувся на нього зі звинуваченнями в тому, що він не вдячний за допомогу, яку надали США Україні у війні проти РФ.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Учасники 35-го засідання Контактної групи з питань оборони України у
форматі "Рамштайн" оголосили про виділення близько $4 млрд нової
військової допомоги Україні, повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Велика Британція виділяє 752 мільйони фунтів стерлінгів, аби закупити
150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет та радарів протиповітряної
оборони для України. Про це йдеться на сайті британського уряду.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Генпрокурор Угорщини Габор Балінт Надь може піти у відставку через скандал з "Ощадом".
Україна уклала контракт із Німеччиною на
постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
На місці лісів зараз активно будують житлові квартали, школи, дитячі садки та медичні заклади
Китай у понеділок оголосив про нові експортні обмеження для
американських компаній у відповідь на те, що США цього місяця
запровадили обмеження на кілька китайських компаній.
22 червня на запит України відбудеться засідання Ради безпеки ООН у відповідь на нещодавню масовану атаку Росії проти України.
Країни-члени ЄС закликають Європейську комісію вжити жорстких
економічних заходів проти Китаю у відповідь на дисбаланси у торгівлі з
блоком.
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.
Компанія Google нарешті зрозуміла, що сучасні меню налаштувань
телевізорів нагадують лабіринт Мінотавра, тільки без нитки Аріадни. Нове
оновлення для Google TV
інтегрує ШІ-помічника Gemini безпосередньо в систему керування залізом.