Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Європейські акції оборонного сектору різко зросли

 

Європейські акції оборонного сектору різко зросли на тлі зустрічі політичних лідерів регіону, які підтвердили підтримку України і домовились про збільшення оборонних можливостей ЄС. Про це інформує Bloomberg.

Станом на 9:06 ранку в Парижі індекс Stoxx Europe 600 піднявся на 0,1%, при цьому акції оборонних компаній демонстрували значне зростання. Rheinmetall AG додала 8,9%, Saab AB піднялася на 11%, а Dassault Aviation SA зросла на 15%. Індекс оборонних акцій від Goldman Sachs Group Inc. збільшився на 16% - до нового рекорду, а з початку року він уже зріс на 63%.

Очікування зростання військових витрат у Європі призвели до стрімкого підйому акцій компаній, що працюють у цьому секторі. Так, Rheinmetall, один із найбільших постачальників військової техніки для сухопутних військ у Європі, з початку року зріс на 67% і більш ніж на 800% з моменту початку війни три роки тому.

За словами Венсана Жювенса, глобального ринкового стратега JPMorgan Asset Management, оборонні витрати в Європі зростатимуть у найближчі роки. Навіть якщо мир в Україні можливий уже в 2025 році, останні дипломатичні суперечки між союзниками не дають гарантій стабільності.

"Є широкий консенсус, що Європі потрібно взяти свою безпеку у власні руки. А це означає подальше збільшення військових витрат", - підкреслив він.

Європейські ринки акцій цього року демонструють випереджаюче зростання порівняно з США. У лютому Stoxx Europe 600 випередив S&P 500 на 10 процентних пунктів за останні три місяці. Перспектива миру в Україні є одним із ключових чинників цієї тенденції.

За матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ
Ключові теги: ЄС
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,5261
 0,0024
0,01
EUR
1
47,0740
 0,2714
0,58

Курс обміну валют на 30.05.25, 10:19
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,1359  0,01 0,03 41,7356  0,00 0,00
EUR 46,7137  0,16 0,35 47,4556  0,17 0,35

Міжбанківський ринок на 30.05.25, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,5300  0,01 0,02 41,5400  0,02 0,05
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес