Фінансові новини
- |
- 17.05.26
- |
- 07:20
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Трампу знизили заставу у справі про шахрайство до $175 млн
22:38 25.03.2024 |

Апеляційний суд у Нью-Йорку надав колишньому президенту США Дональду Трампу більше часу для виплати багатомільйонного штрафу за цивільним позовом про шахрайство та зменшив суму коштів, яку він повинен внести в якості застави під час оскарження вироку.
Як передає dpa, тепер Трамп повинен внести протягом 10 днів заставу в 175 мільйонів доларів, хоча спочатку від нього вимагали всю суму штрафу разом з відсотками - 454 мільйони доларів. Також апеляційний суд призупинив дію більшості обмежень, накладених на Трампа та його родинний бізнес.
Сам Трамп заявив у понеділок у своїй соціальній мережі Truth Social, що він внесе готівку, активи або облігації для покриття вимоги у 175 мільйонів доларів.
"Дональд Трамп все ще притягується до відповідальності за його приголомшливе шахрайство", - заявили у генеральній прокуратурі Нью-Йорка у відповідь на рішення суду в понеділок.
Справа про шахрайство
17 лютого суд у Нью-Йорку оштрафував Трампа на 355 мільйонів доларів у справі про шахрайство, а також заборонив йому вести бізнес у місті протягом трьох років. По чотири мільйони доларів штрафу отримали також двоє його синів - Дональд Трамп-молодший та Ерік Трамп.
Раніше суд визнав Трампа винним у навмисному завищенні суми активів його сімейного холдингу Trump Organization і розмірів його майна для незаконної економії на кредитах і страховках.
Згідно з обвинуваченням, у 2011-2021 роках холдинг Трампа завищував вартість своїх активів на мільярди доларів, "щоб забезпечити собі кредити та договори страхування на вигідних умовах або зберегти їх". Такі махінації дозволили отримати "сотні мільйонів доларів за рахунок незаконно зекономлених коштів та незаконного прибутку".
23 лютого рішення про штраф для Трампа за підписом судді Артура Енгорона внесли у судовий реєстр США. Загалом суд зобов'язав колишнього президента США сплатити 454 мільйони доларів штрафу, включно з відсотками. Він мав сплати всю цю суму або знайти кошти на заставу від третьої сторони для покриття штрафу на час розгляду апеляції.
Як повідомлялося, 25 березня у Нью-Йорку має розпочатися судове засідання за звинуваченням Трампа в махінаціях при виплаті грошей за мовчання порнозірці Стормі Деніелс. Це перший в історії США судовий процес у кримінальній справі проти колишнього президента країни та перший з чотирьох кримінальних процесів, які загрожують Трампу.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У межах
реформи мобілізаційної політики пропонується новий підхід до бронювання.
Відповідний законопроєкт "Про справедливе бронювання та участь у
обороні" № 15237 передбачає зміну самої концепції відстрочки.
Міністр закордонних справ Георгіос Герапетрітіс заявив, що "будь-яке
перетворення Середземного моря на театр військових дій не буде
терпітися".
Міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що Пентагон направив своїх
військових до України, щоб навчитися застосовувати дрони на полі бою.
Кабінет міністрів України видав постанову, якою розширив перелік країн, громадяни яких можуть набувати громадянство України у спрощеному порядку.
Міністри оборони України і Німеччини Михайло
Федоров та Борис Пісторіус підписали в Києві лист про наміри щодо
запуску Brave Germany - спільної програми для розвитку оборонних
технологій та підтримки інноваційних стартапів.
Українська бізнес-делегація відвідає Белград 19-21 травня 2026 року в
рамках візиту до Сербії віцепрем'єра України Тараса Качки, повідомила
Торгово-промислова палата України.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Нідерланди визначили місце у Гаазі, де планують розмістити першу фазу
спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.
Під час свого візиту до Китаю президент США заявив, що Пекін купить у
Штатів 200 літаків Boeng. А ще стало відомо, що американці дали добро
на продаж потужних відеокарт для ШІ від компанії Nvidia.
Китайський автовиробник BYD Co. веде переговори з корпорацією
Stellantis NV та іншими європейськими автовиробниками щодо поглинання
недозавантажених заводів у регіоні.
Іран почав дозволяти деяким китайським суднам проходити через Ормузьку
протоку після досягнення домовленостей щодо правил управління
судноплавством у регіоні.
Міністерство торгівлі США дозволило приблизно десятьом китайським
компаніям закупівлі ШІ-чипів H200 американської Nvidia Corp., пише
Reuters із посиланням на джерела.
Голова Міжнародної асоціації повітряного
транспорту Віллі Волш заявив, що підвищення цін на авіаквитки в Європі є
«неминучим» через високу вартість палива.
Американська компанія Tesla повністю припинила
виробництво своїх флагманських електромобілів Model S та Model X, які
протягом 14 років були символом переходу світу до електромобільності.
Представники компаній, таких як Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz та
постачальники галузі, зустрічаються з посадовими особами Європейського
Союзу, щоб домогтися подальшого пом'якшення запропонованих правил щодо
викидів CO2.
Google оголосила про нову функцію Pause Point у складі Android 17. Вона додає обов'язкову 10-секундну паузу перед запуском будь-якого застосунку, який користувач позначив як відволікаючий.
Колектив Meta протестує проти використання програми, яку компанія
встановила на робочі ПК для відстеження рухів їхніх комп'ютерних миш.
Google і SpaceX ведуть переговори про запуск орбітальних дата-центрів у
космосі, повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на джерела,
знайомі з ситуацією.
Sony розпочала розробку своїх носимих охолоджувальних пристроїв Reon
ще у 2017 році, а тепер представила найпросунутішу й найефективнішу
модель - Reon Pocket Pro Plus. Вперше вона стане доступною не лише в
Японії, а й у Великій Британії та Європі
Компанія Google оголосила
про запуск нової системи на базі ШІ Gemini Intelligence, яка
інтегрується в Android‑пристрої. За словами компанії, вона буде
допомагати користувачам виконувати повсякденні завдання, зберігаючи
контроль над даними та конфіденційність.