Фінансові новини
- |
- 29.12.25
- |
- 23:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Маск відновив Трампа у Twitter. Чому ж політик не поспішає туди повертатись
10:31 21.11.2022 |

Новий власник Twitter Ілон Маск заявив, що акаунт Дональда Трампа відновили після проведення опитування, в якому користувачі підтримали цей крок.
"Народ висловився", - написав Маск у Twitter, повідомивши, що 51,8% із більш ніж 15 мільйонів користувачів Twitter проголосували за скасування заборони.
Однак колишній президент США, чий обліковий запис заблокували у 2021 році, можливо, не повернеться на платформу. Раніше він заявив: "Я не бачу жодних причин для цього".
Колишнє керівництво Twitter через кілька днів після того, як 6 січня прихильники Дональда Трампа увірвалися до Капітолія США у Вашингтоні, призупинили дію його облікового запису.
Та ж доля спіткала акаунти Дональда Трампа у Facebook, Instagram та YouTube, які мали десятки мільйонів підписників.
Через кілька місяців він запустив свою власну платформу соціальних мереж, Truth Social.
Минулого тижня Трамп оголосив, що знову балотуватиметься на пост президента США у 2024 році.
Ілон Маск, найбагатша людина у світі, отримав контроль над Twitter у жовтні в результаті угоди вартістю 44 млрд доларів і одразу розпочав серію радикальних реформ у компанії. Ці кроки викликали побоювання, що правила Twitter щодо пропаганди насильства та дезінформації можуть бути ослаблені.
Коли до проміжних виборів у США 8 листопада залишався тиждень, Маск так відповів на питання про те, чи відновить він обліковий запис Трампа: "Якби мені давали долар за кожне питання, чи повернеться Трамп на цю платформу, Twitter карбував би гроші!".
На цьому тижні він повідомив співробітникам, що офісні будівлі компанії будуть тимчасово закриті - як очікується, співробітники повернуться до офісів у понеділок.
В останні дні сотні співробітників Twitter написали заяву про звільнення, після того, як Ілон Маск прямим текстом порадив піти всім, хто не готовий тяжко працювати - або, як сформулював сам бізнесмен, не згоден на "подовжений робочий день високої інтенсивності".
Чи поверне Трамп свій рупор?
Джеймс Клейтон, кореспондент з питань технологій у Північній Америці
Дональд Трамп знав, що це опитування має велике значення - попри те, що офіційно він не хоче повертатися до Twitter.
Він закликав своїх підписників на Truth Social взяти участь в опитуванні. "Голосуйте зараз із позитивним настроєм, але не хвилюйтеся, ми нікуди не йдемо. Truth Social - особлива мережа", - сказав він.
Це дивна заява. Якщо Трамп не думає про повернення, то навіщо закликати своїх послідовників голосувати?
Частково проблема Трампа полягає в тому, що у Truth Social відносно мало користувачів в порівнянні з Twitter. У вересні аналітики компанії Sensor Tower підрахували, що Truth Social завантажили лише 92 тисячі людей. За той же період Twitter завантажили майже 15 мільйонів людей.
Трамп хотів би повернути свій рупор. Twitter був його улюбленою програмою, платформою, яку він використовував, щоб мобілізувати прихильників і домінувати в новинах.
Але хоча в Twitter він мав би набагато більше охоплення, він зацікавлений і в тому, щоб Truth Social досягла успіху. Додаток належить компанії Trump Media & Technology Group, і, якщо він повернеться до Twitter, незрозуміло, як Truth Social зможе продовжувати роботу.
Частково це пояснює, чому Дональд Трамп поки що не поспішає повертатися до Twitter.
Але в довгостроковій перспективі йому доведеться порівнювати фінансові рішення з політичними, і з огляду на намір знову балотуватися в президенти виключати його повернення на популярну платформу не варто.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна отримає від Канади додаткову економічну допомогу на суму 2,5 мільярда доларів.
Україна 24 грудня оголосила про успішне завершення розрахунків за
операцією з реструктуризації ВВП-варантів 2015 року на 2,635 млрд дол.
Власники паперів отримали нові держоблігації; всі ВВП-варанти
анульовано.
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що у визначений момент
після підписання мирної угоди або в процесі її реалізації Верховна Рада
буде спроможна проголосувати дату проведення президентських виборів в
країні.
Референдум щодо повної угоди, яка закріпить закінчення війни, може бути
проведений в Україні, але для його проведення необхідно мінімум 60 днів і
повне припинення вогню на цей термін, повідомив президент України
Володимир Зеленський.
Президент Володимир Зеленський представив версію рамкового документа на
20 пунктів між США, Європою, Україною та росією щодо завершення
російсько-української війни.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Уже з 1 січня 2026 року Болгарія стане 21-ю країною Єврозони. Поки економісти вираховують можливі переваги цього кроку для економіки балканської країни, самі болгари ставляться до цього без ейфорії.
Axis International вимагає від уряду Гвінеї компенсації у щонайменше
$28,9 млрд у зв'язку з відкликанням ліцензії на експлуатацію бокситової
копальні в цій країні, повідомляє Reuters із посиланням на заяву
компанії.
Про це він сказав в онлайн-спілкуванні зі ЗМІ під час повернення до Європи
Авторка "Лондонського Ока" спроєктувала 22-кілометрову дамбу з підводними турбінами
Українська сторона зацікавлена в отриманні репарацій з боку РФ, але
американська сторона прагне називати повоєнне фінансування відновлення
України російським коштом компенсацією, повідомив президент України
Володимир Зеленський за підсумками перемовин з президентом США Дональдом
Трампом у неділю
В Китаї значно пришвидшилися темпи падіння прибутків промислових
компаній, що показало хиткість відновлення китайської економіки. Слабкий
внутрішній попит в країні перекрив експортні надходження.
BYD ще ближче підійшла до того, щоб заряджання електромобіля за
швидкістю не відрізнялося від заправки бензинового авто. Нове відео
демонструє, як її електрокар за п'ять хвилин отримує близько 400 км
запасу ходу.
NVIDIA підписала ліцензійну угоду зі стартапом Groq, який займається
розробкою чипів зі штучним інтелектом, отримавши право інтегрувати
технології Groq у свої майбутні продукти
Адміністрація американського президента Дональда Трампа у вівторок, 23
грудня, заявила, що з червня 2027 року введе мита на імпорт китайських
напівпровідників.
Покупців нових смартфонів у Південній Кореї зобов'язали проходити
обов'язкову процедуру розпізнавання обличчя. Згідно з місцевими ЗМІ,
вимога набула чинності 23 грудня.
У Південні Кореї затримали 10 колишніх співробітників Samsung, яких
підозрюють у витоку 10-нанометрової DRAM-технології до ChangXin Memory
Technologies (CXMT). Керівники та дослідники нібито злили
DRAM-технології китайській CXMT, що призвело до збитків на трильйони
вон.
Експерти з цифрової безпеки назвали браузери, які мають найгірший рівень
конфіденційності. Google Chrome майже дістався "п'єдесталу".
Michelin представить на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2026
в Лас-Вегасі нову лінійку «розумних» шин, здатних в режимі реального
часу відстежувати власний знос і стан.