Фінансові новини
- |
- 21.02.26
- |
- 20:50
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Российские тролли меняют стратегию по вмешательству в выборы в США
08:49 11.03.2019 |

Российские интернет-тролли меняют свою стратегию, чтобы вмешаться в выборы президента США в 2020 году. "Мы видим, как они распространяют контент вместо того, чтобы самостоятельно создавать его", - заявил Джон Халтквист, эксперт американской фирмы FireEye, специализирующейся на кибербезопасности. "Таким образом, контент не обязательно является недостоверным", а у троллей "появляется возможность спрятаться за кем-то еще", отмечает он в интервью Bloomberg, опубликованном в субботу, 9 марта.
Кроме того, хакеры могут взламывать компьютеры и использовать их для создания огромного количества фейковых аккаунтов в соцсетях и управления ими, подчеркивает представитель американской компании Symantec. По его наблюдениям, в 2018 году с помощью фейковых аккаунтов создавалось меньше контента, чем годом ранее. В то же время количество самих фейковых аккаунтов стало увеличиваться. Тролли могут использовать этот прием как основу для распространения сообщений, сеющих разногласия, отмечает эксперт.
Социальные сети остаются основным каналом зарубежного влияния на американские выборы, заявил ранее директор Федерального бюро расследований США Кристофер Рэй, выступая на конференции по вопросам кибербезопасности. По его словам, "злонамеренная кампания по иностранному влиянию" лишь усиливается во время избирательных циклов.
Возможные связи Трампа с Россией расследуют более полутора лет
Комиссия под руководством спецпрокурора США Роберта Мюллера более полутора лет расследует предполагаемое вмешательство России в выборы президента Соединенных Штатов в 2016 году. По данным американских СМИ, доклад комиссии в марте будет передан Минюсту.
Президент США Дональд Трамп неоднократно призывал прекратить федеральное расследование, называя его "охотой на ведьм". Российская сторона также отрицает свое вмешательство в выборы.
Очередные президентские выборы в США запланированы на 3 ноября 2020 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Європейська комісія підтримує ідею відновлення роботи нафтопроводу
"Дружба", але рішення про ремонт та запуск інфраструктури має ухвалювати
лише Україна.
Міжнародний валютний фонд прогнозує, що активна фаза війни може завершитися у 2026 році.
Російська армія втрачає шанси на перемогу в Україні, а дипломатичні переговори не забезпечують Кремлю виходу з кризи.
Європейський Союз не тисне на Україну з вимогою поновити транзит
російської нафти пошкодженим нафтопроводом "Дружба" з огляду на
систематичне руйнування Росією енергетичної інфраструктури України.
Угорщина й Словаччина оголосили про припинення експорту нафтопродуктів в
Україну у відповідь на припинення транзиту Україною російської нафти.
У середу, 18 лютого, колегія Європейської комісії ухвалила комплексну
стратегію для посилення підтримки східних регіонів ЄС, які мають
спільний кордон з Росією, Білоруссю та Україною.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.