Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 00:39
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ЕС подтвердил отказ от новых переговоров по договору о «Брекзите»
18:53 07.02.2019 |

Евросоюз не намерен вести новые переговоры по договору о выходе Великобритании из состава ЕС ("Брекзит"), но готов добавить некоторые формулировки в политическую декларацию о будущих отношениях Лондона и Брюсселя. Об этом говорится в совместном заявлении, опубликованном в четверг, 7 февраля, по результатам встречи премьер-министра Великобритании Терезы Мэй и председателя Еврокомиссии Жана-Клода Юнкера.
Как подчеркивается в документе, обе стороны намерены и в дальнейшем совместно работать для достижения " упорядоченного выхода Великобритании из ЕС". Мэй представила различные варианты альтернативных решений, предложенных Палатой общин британского парламента, особенно в вопросах так называемого "бэкстопа" - гарантии того, что граница между членом ЕС Республикой Ирландия и британской провинцией Северная Ирландия будет оставлена без таможенного и пограничного контроля. Суть предложений в тексте совместного заявления не упоминается.
В свою очередь Юнкер подчеркнул, что выработанный переговорщиками ЕС и Великобритании договор об условиях "Брекзита" представляет собой тщательно сбалансированный компромиссный документ, при принятии которого обе стороны пошли на значительные уступки, и возвращаться к его обсуждению Брюссель не намерен. Он также не стал пояснять, какие формулировки могут быть добавлены в политическую декларацию, добавив лишь, что любые решения в вопросах "Брекзита" должны быть согласованы с Европарламентом и всеми странами ЕС.
Экспертам поручено искать компромисс
В документе также отмечается, что стороны согласились провести встречи экспертов, чтобы решить: "возможно ли найти путь, который получил бы самую широкую поддержку в парламенте Великобритании и соблюдал бы директивы, согласованные ЕС". Мэй и Юнкер договорились провести новую встречу в конце февраля, на которой будут подведены итоги работы экспертов.
Выход Великобритании из состава ЕС намечен на 29 марта 2019 года. Обговоренный с Евросоюзом договор об условиях "Брекзита" до сих пор не получил поддержки в парламенте Соединенного королевства.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Словенія планує виділити близько 43 мільйонів євро до кінця року на
закупівлю американського озброєння для потреб Сил оборони за програмою
PURL.
Уряд Норвегії вирішив замовити у Німеччині ще два додаткові підводні човни.
Швейцарія після відповідного рішення Ради ЄС теж схвалила оновлення
механізму щодо призупинення безвізового режиму для громадян третіх
країн.
Від початку своєї дії ініціатива PURL забезпечила близько 75% усіх ракет
для комплексів Patriot і близько 90% ракет для інших систем ППО, які
постачаються Україні.
Сполучені Штати вимагають від Європи взяти на себе більшість оборонних
можливостей НАТО, від розвідки до ракет, до 2027 року. Цей стислий
термін видався деяким європейським чиновникам нереалістичним.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц відкинув передачу Сполученим Штатам
заморожених на території ЄС російських активів, що, за інформацією ЗМІ,
було предметом мирних переговорів, які просуває адміністрація Дональда
Трампа.
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.