Фінансові новини
- |
- 01.06.26
- |
- 10:45
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Аргентина разместила столетние евробонды на $2,75 млрд под 7,9%
11:28 20.06.2017 |

Аргентина продала 100-летние облигации, номинированные в долларах США, на $2,75 млрд, встретив высокий спрос на бумаги среди инвесторов, сообщает Reuters.
Южноамериканская страна получила заказы на облигации на $9,75 млрд, поскольку высокая доходность бумаг в 7,9% привлекла инвесторов. Ставка купона новых облигаций составила 7,125%, говорится в заявлении министерства финансов страны.
Благодаря более сильному, чем ожидалось, песо, правительство Аргентины увеличило общий целевой объем выпуска облигаций в иностранной валюте на 2017 г. до $12,75 млрд по сравнению с предыдущим планом выпуска международных облигаций на $10 млрд, сообщил журналистам министр финансов страны Луис Капуто.
Аргентина выходит на международные рынки капитала, чтобы помочь финансировать дефицит бюджета в размере 4,2% от ВВП в этом году. По словам Капуто, страна выпустит облигации еще на $2,6 млрд в этом году. Новые бонды могут быть номинированы в евро, иенах или швейцарских франках.
В марте страна продала облигации на 400 млн швейцарских франков ($410,64 млн). 7 июня Капуто сообщил, что в этом месяце Аргентина выпустит бонды, номинированные в песо и евро.
Успешная продажа бондов является свидетельством того, что Аргентина восстановила доверие инвесторов, заявило министерство финансов страны.
Тем не менее это стало неожиданностью, учитывая, что Аргентина лишь в прошлом году закончила многолетний спор с кредиторами по поводу долга страны после дефолта 2001 г.
Несмотря на значительный спрос на облигации Аргентины, некоторые инвесторы сомневаются в целесообразности инвестирования на такой длительный срок в бумаги столь нестабильной страны.
"Для Аргентины ужасно преждевременно выпускать 100-летние облигации, - считает Хорхе Пьедрахита, главный исполнительный директор Puma Investments. - Если заглянуть в историю, я не уверен, что мы сможем найти 20-летний период, когда в Аргентине не было дефолта".
Облигации со столь длительным сроком погашения необычны, особенно для развивающихся рынков. Мексика выпустила 100-летние облигации в 2010 г.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Українська сторона отримала нову пускову установку IRIS-T, повідомив у неділю, 31 травня, президент Володимир Зеленський.
Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила новий проєкт SPIRIT
для України з загальним обсягом $880 млн, з яких $860 млн становитиме
позика самого банку, а решту $20 млн - гранти від Великої Британії та
Німеччини через цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови й
реформування України
Україна отримає транш у розмірі майже 2,8 млрд євро після того, як Рада
Євросоюзу ухвалила рішення про сьоме виділення коштів у рамках Механізму
підтримки ЄС Ukraine Facility.
Перша партія шведських винищувачів JAS 39 Gripen для України надійде
разом із далекобійними ракетами класу "повітря-повітря" Meteor.
Президент Володимир Зеленський під час візиту до Швеції розповів про новий пакет допомоги Україні, який виділила ця країна.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Міністр оборони США Піт Гегсет заявив,
що США хочуть, щоб Україна могла захищатися від російської агресії
і знайдуть спосіб допомогти їй у цьому.
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив,
що американська влада конфіскувала іранські криптоактиви на суму
близько $1 млрд.
Уряд Швеції ухвалив рішення надати Світовому банку другу гарантію, що
дозволить виділити Україні кредит у розмірі приблизно 2,5 млрд шведських
крон (236 млн євро).
Президент Румунії Нікушор Дан після засідання Ради національної безпеки
оголосив про рішення закрити генконсульство РФ у Констанці і вислати
консула, передає Digi24.
Угорщина не поставлятиме Україні зброю чи бойову техніку, заявив
угорський прем'єр-міністр Петер Мадяр 28 травня на зустрічі з
генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
У Китаї почали масово навчати гуманоїдних роботів для роботи на
фабриках, у магазинах та у сфері послуг.
IBM та Міністерство торгівлі США оголосили про запуск першої в країні спеціалізованої квантової фабрики з виробництва чипів.
Популярний мобільний відеоредактор CapCut, який за час існування
завантажили понад 1,2 млрд разів, оголосив про партнерство з Google. У
рамках співпраці можливості редактора інтегрують безпосередньо в чат-бот
Gemini.
Автомобільний концерн Stellantis, створений в результаті злиття Fiat
Chrysler і PSA Group, у четвер, 21 березня, представив п'ятирічний
стратегічний план FaSTLAne 2030 вартістю 60 млрд євро.
За 2025-2026 рік кількість ІТ-ФОПів знизилася на 21%, і це найбільше зниження з 2016 року.
SpaceX офіційно подала документи для виходу на біржу Nasdaq під тикером
SPCX. Як пише TechCrunch, компанія повідомила, що сукупні збитки
компанії з моменту заснування перевищили $37 млрд.
Світовий ринок електромобілів продовжує стрімко зростати, але
нерівномірно: фактично формується "K-подібна" динаміка, де одні регіони
різко прискорюються, а інші відстають.