Фінансові новини
- |
- 22.06.26
- |
- 04:20
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Страны Северной Америки планируют повысить долю чистой энергетики на материке до 50%
10:49 28.06.2016 |
США, Канада и Мексика намерены к 2025 году получать половину всей энергии в Северной Америке из возобновляемых источников. Как сообщили в понедельник журналистам представители Белого дома, об этом будет официально объявлено на встрече лидеров трех стран, которая состоится 29 июня в Оттаве. Хозяин саммита премьер-министр Канады Джастин Трюдо будет принимать у себя президентов США и Мексики - Барака Обаму и Энрике Пенья Ньето.
"Мы считаем, что это амбициозная цель, но три страны могут достичь ее на территории континента", - заявил старший советник президента США Брайан Диз по поводу планов производства 50% всей энергии за счет альтернативных источников. В настоящее время на их долю в Соединенных Штатах, Канаде и Мексике приходится в целом 37% энергетического производства.
Самый высокий показатель в этой области - 81% - имеет Канада, где широко развита гидроэлектроэнергетика. Самый низкий - менее 20% - зафиксирован у Мексики, которая ранее уже поставила цель повысить его до 34% к 2024 году. В США на долю "чистой энергетики" приходится примерно треть в общем энергетическом балансе, но с учетом того, что они производят 75% всей электроэнергии в Северной Америке, решения предстоящего саммита поставят перед ними наиболее сложную задачу.
Администрация Обамы активно поддерживает развитие альтернативных источников энергии, однако пока "зеленая энергетика" пробивает себе дорогу в США с большим трудом. Несмотря на государственную поддержку, проекты в области солнечной, ветровой и геотермальной энергии по-прежнему сталкиваются с серьезными трудностями.
Диз отметил, что на встрече лидеров стран Северной Америки в Оттаве будут также обсуждаться последствия вероятного выхода Великобритании из ЕС, борьба с терроризмом, противодействие незаконной миграции и развитие экономического сотрудничества и торговли.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Учасники 35-го засідання Контактної групи з питань оборони України у
форматі "Рамштайн" оголосили про виділення близько $4 млрд нової
військової допомоги Україні, повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Велика Британція виділяє 752 мільйони фунтів стерлінгів, аби закупити
150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет та радарів протиповітряної
оборони для України. Про це йдеться на сайті британського уряду.
Уряд Нідерландів у середу зобов'язався придбати для України безпілотники
та засоби протиповітряної оборони на загальну суму 500 мільйонів євро;
половина цих коштів виділятиметься через програму PURL.
Если Не отображаются комментарии в TikTok, это не всегда означает бан или поломку аккаунта.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Країни-члени ЄС закликають Європейську комісію вжити жорстких
економічних заходів проти Китаю у відповідь на дисбаланси у торгівлі з
блоком.
Міністр оборони України Михайло Федоров і федеральний міністр оборони
Німеччини Борис Пісторіус підписали в Брюсселі домовленість про спільне
виробництво наземних роботизованих комплексів "Терміт" у ФРН, повідомляє пресслужба президента України.
Уперше від початку російської агресії лідери ЄС погодилися із
пропозицією продовжити санкції проти Росії на 12 місяців, а не на 6, як
було досі.
Американська компанія Lockheed Martin модернізувала систему HIMARS, подвоївши її потужність та додавши функцію ППО.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив про сумніви з його боку та
від інших держав щодо можливості термінового відкриття решти кластерів з
Україною.
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.
Компанія Google нарешті зрозуміла, що сучасні меню налаштувань
телевізорів нагадують лабіринт Мінотавра, тільки без нитки Аріадни. Нове
оновлення для Google TV
інтегрує ШІ-помічника Gemini безпосередньо в систему керування залізом.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.