Фінансові новини
- |
- 17.02.26
- |
- 17:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Brexit приобретает все больше сторонников среди представителей бизнеса
14:46 17.05.2016 |
Все больше британских компаний выступает в пользу выхода Великобритании из состава Европейского союза (Brexit), несмотря на мнение властей страны о том, что такой шаг будет неблагоприятным для бизнеса, пишет газета Financial Times.
Правительство Великобритании, Банк Англии, а также Международный валютный фонд (МВФ) предупредили, что Brexit приведет к негативным последствиям для британской экономики.
Однако многие представители бизнеса полагают, что выход Великобритании из ЕС увеличит экономический потенциал страны.
Они отмечают низкие темпы экономического роста в ЕС и обременительное регулирование в качестве факторов, сдерживающих развитие британской экономики, а также указывают на открывающиеся в результате Brexit возможности для заключения соглашений с более динамично развивающимися странами.
"Регулятивные ограничения являются самым существенным барьером для нас в глобальной конкуренции", - отмечает Роберт Хискокс, председатель совета директоров компании Hiscox Ltd., участника страхового рынка Lloyd's of London. - А если добавить к этому низкое качество и коррумпированность управления в ЕС, объем пустых трат становится феноменальным".
Согласно недавнему опросу, проведенному Ассоциацией британских торговых палат (British Chambers of Commerce, BCC), доля сторонников Brexit среди представителей бизнеса в апреле увеличилась до 37% с 30% в январе-феврале, тогда как доля противников этого шага сократилась до 54% с 60%.
Так, владелец британской сети отелей Rocco Forte Hotels Рокко Форте отмечает, что сдерживающее влияние на развитие бизнеса в Великобритании оказывает отсутствие импульса к проведению реформ в континентальной Европе.
Несмотря на то, что отрасль, в которой работает компания, активно использует сотрудников из стран ЕС, не являющихся гражданами Великобритании, Р.Форте не опасается возможного ужесточения правил найма в случае Brexit.
"Экономика Великобритании является самой быстро растущей в Европе. Это делает ее магнитом для людей", - говорит он.
Основатель сети пабов Wetherspoons Тим Мартин также убежден, что Brexit будет благоприятен для его бизнеса.
"Наибольшая неопределенность в бизнесе связана с законодательными нормами Евросоюза, которые мы не можем контролировать", - отмечает он.
Эксперты предупреждают о возможности резкого падения курса фунта в случае, если на июньском референдуме британцы проголосуют за выход страны из ЕС.
Представители бизнеса, однако, считают ослабление фунта позитивным фактором, полагая, что это повысить конкурентоспособность британского экспорта.
Референдум по вопросу членства Великобритании в ЕС назначен на 23 июня. Как показывают результаты опроса, проведенного Financial Times 8 мая, 46% британцев выступают за то, чтобы остаться в ЕС, 43% - против.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
Уряду України вдалося домовитися з Міжнародним валютним фондом про
збільшення річного ліміту для ФОПів, після досягнення якого вони мають
зареєструватися платниками ПДВ.
Міністр оборони Британії Джон Гілі заявив, що під час засідання
Контактної групи з питань оборони України союзники пообіцяли Україні $35
млрд військової допомоги.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
КНР нарощує швидкість виробництва атомних підводних човнів (АПЧ) різного
типу, в тому числі стратегічних ракетоносців і багатоцільових торпедних
підводних човнів, і США починають відставати від Китаю, повідомляє у
вівторок CNN з посиланням на доповідь Міжнародного інституту
стратегічних досліджень
Заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков заявив про "фатальні наслідки" для Європейського Союзу у відповідь на плани обмежити рух російських кораблів.
Бундесвер планує в майбутньому проводити навчання за участю українських інструкторів, повідомила Die Zeit в понеділок.
Китай оголосив, що з 1 травня 2026 року скасовує імпортні мита для всіх
країн Африки, крім Есватіні, що підтримує дипломатичні відносини з
Тайванем.
Генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе закликав до залучення Ради
Європи у обговореннях на найвищому рівні, зокрема у "Коаліції охочих",
щодо необхідності запуску Спеціального трибуналу за агресію РФ, аби
отримати "чітку підтримку" держав.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
Пенсійна комісія, призначена урядом Німеччини, має намір обговорити підвищення пенсійного віку до 70 років.
Samsung оголосила
про початок масового виробництва своєї провідної високошвидкісної
пам'яті HBM4 та про перші відвантаження комерційної продукції клієнтам.
Компанія зазначає, що це забезпечить їй раннє лідерство на ринку.
З кожним роком популярність iPhone тільки зростає і нова статистика
від Counterpoint Research підтверджує, що Apple займає найбільшу частину
світового ринку смартфонів.
Вперше в історії китайський автовиробник BYD обігнав американську корпорацію Ford за кількістю проданих автомобілів у світі
Google представив оновлення кількох своїх
інструментів, серед яких «Результати з інформацією про вас» та
можливість видалити небажані зображення з пошукової системи.
Розпродаж технологічних паперів на тлі стрімкого розвитку штучного
інтелекту починає перекидатися на кредитний ринок. Аналітики Morgan
Stanley попереджають про зростання ризиків для сегмента програмного
забезпечення, який займає помітну частку корпоративного фінансування
Ілон Маск повідомив, що SpaceX змінила пріоритети та спершу
зосередиться на створенні бази на Місяці. Колонізація Марса залишиться в
планах, але реалізовуватиметься на наступному етапі.
Китайський стартап Energy Singularity заявив, що його
високотемпературний надпровідний токамак HH70 утримував плазму 1337
секунд або іншими словами 22 хвилини. Це світовий рекорд для комерційно
створених термоядерних установок.