Фінансові новини
- |
- 19.12.25
- |
- 04:19
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
В списке богатейших миллиардеров России сменился лидер
15:54 01.03.2016 |
Совладелец «Сибура» и «Новатэка» Леонид Михельсон назван самым богатым из россиян в новом рейтинге миллиардеров, опубликованном американским Forbes во вторник, 1 марта. В глобальном рейтинге миллиардеров по версии Forbes Михельсон занял 60 место.
Состояние Михельсона издание оценило в $14,4 млрд. В прошлогоднем рейтинге бизнесмен был седьмым. С тех пор, по подсчетам Forbes, он увеличил свое состояние на $2,7 млрд.
Следующим в списке богатейших российских миллиардеров идет совладелец «Альфа-Групп» Михаил Фридман, состояние которого оценено в $13,3 млрд (на $1,3 млрд меньше, чем в 2015 году). В мировом рейтинге Фридман занял 63 место.
Совладелец USM Holdings Алишер Усманов в глобальном рейтинге миллиардеров занял 73 место. Его состояние, по оценке Forbes, уменьшилось на $1,9 млрд - до $12,5 млрд.
Лидер прошлогоднего списка богатейших россиян, президент «Интерроса» и «Норникеля» Владимир Потанин в этом году занимает четвертое место среди богатейших россиян. Его состояние Forbes оценил в $12,1 млрд - за год оно уменьшилось на $3,3 млрд. В глобальном рейтинге Потанин занял 78 место.
Владелец Volga Group Геннадий Тимченко увеличил состояние на $0,7 млрд - до $11,4 млрд и переместился с 118 на 85 место глобального рейтинга. В первую сотню богатейших людей мира из россиян также вошли акционер «Северстали» Алексей Мордашов и группы компаний "Ренова" Виктор Вексельберг, занявшие соответственно 93 и 98 места. Состояние Мордашова, по оценке журнала, за год уменьшилось на $2,1 млрд - до $10,9 млрд, Вексельберга - на $3,7 млрд, до $10,5 млрд.
Число россиян в мировом рейтинге миллиардеров по версии Forbes за год снизилось на 11 - до 77. В частности, из рейтинга выбыли депутаты Госдумы Леонид Симановский и Зелимхан Муцоев (оба - "Единая Россия"). В 2015 году они делили 1741 строку глобального рейтинга. Состояние каждого из них Forbes тогда оценивал в $1 млрд. В то же время список пополнился несколькими дебютантами. В их числе - совладелец "Сибура" Кирилл Шамалов. Его состояние Forbes оценил в $1,2 млрд. Он занимает 1476 место в глобальном списке.
Единственной женщиной в списке российских миллиардеров стала президент Inteco Management и супруга экс-мэра Москвы Юрия Лужкова Елена Батурина. В глобальном рейтинге она занимает 1777 место, ее состояние оценено в $1,1 млрд. В 2015 году Батурина занимала 1741 строку, а ее состояние оценивалось в $1 млдрд.
Новый глобальный рейтинг миллиардеров - юбилейный, 30-й для Forbes. Лидером глобального списка, как и в 2015 году, стал сооснователь Microsoft Билл Гейтс. Его состояние Forbes оценил в $75 млрд. Второе место занял основатель Inditex (бренды Zara, Pull&Bear и Massimo Dutti) Амансио Ортега. По оценке издания, его состояние выросло на $2,5 млрд - до $67 млрд. В тройку богатейших людей мира также вошел Уоррен Баффет, его состояние оценено в $60,8 млрд.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
Бізнес
| У ChatGPT відтепер можна редагувати зображення в Photoshop. Функція безкоштовна й доступна в Україні |


Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Згідно з планом, російський скраплений природний газ (СПГ) буде
заборонено в ЄС на початку 2026 року після того, як закон набуде
чинності. Натомість імпорт трубопровідного газу буде поступово припинено
до 30 вересня 2027 року.
The New York Times дізнались деталі заходів стримування з боку партнерів
України, які готують у рамках триваючих переговорів довкола "мирного
плану" Трампа.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
У разі затвердження репараційного кредиту на основі російських
активів Україна буде зобов'язана виконувати певні умови для отримання
фінансування, зокрема щодо боротьби з корупцією.
Велика Британія запровадила санкції проти 24 осіб та організацій в
рамках свого режиму санкцій проти Росії. Про це свідчить повідомлення
уряду, опубліковане в четвер.
Цим рішенням 41 танкер внесено до списку суден, яким заборонено доступ
до портів та надання широкого спектру послуг, пов'язаних із морським
транспортом
Міністерство міжнародного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ)
виділить додатково 70 мільйонів євро для підтримки енергетичної сфери в
Україні.
У разі схвалення угоди Конгресом США Тайвань отримає ракетні системи HIMARS, гаубиці, протитанкові ракети Javelin і TOW та іншу зброю
За словами прем'єр-міністра, Бельгія наразі не готова підтримати
жодну з пропозицій щодо так званих "репараційних позик" для України,
представлених Європейською комісією.
Влада Венесуели розпорядилася залучити військово-морські сили для
супроводу суден із нафтопродуктами, що виходять з національних портів.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.
Компанія Adobe запустила свої програми Adobe Photoshop, Adobe Express та Adobe Acrobat для чат-боту ChatGPT.
Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість запустити повний цикл
оформлення європротоколу оформлення незначних дорожньо-транспортних
пригод в застосунку "Дія", повідомила премʼєр-міністр України Юлія
Свириденко.