Фінансові новини
- |
- 03.07.26
- |
- 06:14
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Ограничения на экспорт нефти из Ирана сохранятся до I полугодия 2016г - госдепартамент США
13:00 27.10.2015 |
Снятия действующих в отношении Ирана санкций стоит ожидать в первом полугодии 2016 года, и до этого времени ограничения на экспорт нефти из страны сохранятся, заявил спецпредставитель и координатор по вопросам международной энергетики госдепартамента США Амос Хоштейн в интервью агентству Bloomberg в ходе проходящей в Сингапуре Международной недели энергетики.
Экспорт нефти из Ирана, вероятно, сохранится на уровне 1-1,1 млн баррелей в сутки (б/с) до тех пор, пока условия соглашения между страной и "шестеркой" международных посредников по иранской ядерной программе не будет выполнено, после чего санкции будут сняты, отметил он.
По словам А.Хоштейна, США очень внимательно отслеживают ситуацию с экспортом нефти из Ирана. Сегодня ситуация на той стадии, когда Ирану предстоит выполнить требования, прописанные в соглашении, - заявил А.Хоштейн. - Как только условия будут выполнены, и это найдет подтверждение, санкции будут сняты".
Иран, занимавший второе место среди стран ОПЕК по поставкам нефти до введения санкций, намерен наращивать экспорт нефти, чтобы восстановить потерянную долю рынка. Увеличение экспорта нефти Ираном может усугубить падение цен на нефть, находящихся в настоящее время около минимальных за шесть лет уровней, отмечают эксперты.
В настоящее время Иран занимает пятое место среди стран ОПЕК по объемам добычи нефти: в сентябре страна добывала в среднем 2,8 млн б/с. Для сравнения: на конец 2011 года средний объем производства нефти Ираном составлял 3,6 млн б/с.
Ряду стран, включая Китай, Японию и Индию, пришлось получать от США разрешение на обход санкций и покупку ограниченных объемов иранской нефти. Без таких разрешений эти страны потеряли бы доступ к некоторым сегментам глобальной финансовой системы.
А.Хоштейн отметил, что ограничения на экспорт иранской нефти для этих стран сохраняются.
"Пять государств и Тайвань, импортировавшие нефть из Ирана в рамках этого процесса в период санкций, могут продолжать делать это при наличии тех же самых ограничений", - заявил он.
Декабрьские фьючерсы на нефть Brent на лондонской бирже ICE Futures к 12:20 МСК во вторник снизились в цене на $0,36 (0,76%) - до $47,18 за баррель. С начала 2015 года их стоимость опустилась примерно на 18%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Росія розпочала імпорт бензину з Індії морським шляхом, повідомили в
середу два джерела в галузі, намагаючись пом'якшити наслідки дефіциту
палива, спричиненого українськими атаками на її енергетичну
інфраструктуру
Президент США Дональд Трамп подав
декларацію на понад $1,4 млрд доходу від криптовалютних проєктів своєї
родини за 2025 рік, згідно із посиланням на нові фінансові декларації, подані до Управління урядової етики США.
Швейцарія визнана найкращою країною світу за рівнем захисту капіталу в
умовах глобальної економічної та геополітичної нестабільності.
За попередніми даними систем відстеження суден Kpler та Vortexa,
Об'єднані Арабські Емірати у червні збільшили експорт сирої нафти та
конденсату до рекордного рівня незабаром після того, як вийшли з ОПЕК.
Польща продовжує переговори з Україною щодо передачі сучасних дронових технологій у межах європейського механізму SAFE.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют