Фінансові новини
- |
- 02.07.26
- |
- 17:16
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Россия попала в десятку самых опасных стран мира в рейтинге Global Peace Index. Украина заняла в рейтинге 12-е место
13:52 24.07.2015 |
Россия заняла десятое с конца место в списке самых миролюбивых и безопасных для проживания стран, составленном международной группой Института мира.
Как сообщает Би-Би-си, в рейтинге Global Peace Index страна оказалась между КНДР и Нигерией, заняв 152-е место из 162 возможных. Самой опасной страной признана Сирия, за ней идут Ирак и Афганистан.
В десятку самых опасных стран также вошли Южный Судан, Центральная Африканская Республика, Сомали, Судан, Демократическая Республика Конго, Пакистан и КНДР. Украина заняла в рейтинге 12-е место с конца.
Самой безопасной страной признана Исландия. На втором месте расположилась Дания, а на третьем - Австрия. В первой десятке самых безопасных стран оказались европейские государства, а также Канада (7-е место) и Австралия (9-е место).
США эксперты поставили на 94-ю строчку рейтинга, а Великобританию - на 39-е. В Латинской Америке самой безопасной страной признана Чили (29-е место в глобальном рейтинге), а в Африке - Ботсвана (31-е место).
Проблемы России
По мнению составителей рейтинга, главными проблемами России являются отношения с соседями, большое количество ядерного оружия и активный экспорт вооружений. По всем этим показателям страна получила максимально негативный балл.
Кроме того, эксперты считают высоким процент жителей стран, отбывающих наказания за различные преступления. Также в стране отмечается высокий уровень политического террора, избыточная численность силовиков и высокая угроза терактов.
По сравнению с прошлым годом позиция России в рейтинге не изменилась. В 2014 году эксперты также поставили ее на 152-е место, признав самым опасным государством в регионе. При этом на протяжении последних нескольких лет Россия регулярно опускается в рейтинге.
Так, еще в 2008 году Россия занимала 131-ю строчку рейтинга, однако уже через год потеряла сразу семь позиций, а еще через год опустилась на 142-е место. В 2011 году эксперты присудили России 148-е место, а с 2012-го она стабильно оказывается на 152-м. Причиной низких мест России обычно называют угрозу терактов и высокий уровень преступности.
Рейтинг Global Peace Index (Глобальный индекс миролюбия) существует с 2007 года. При его составлении учитываются 23 фактора, в число которых входят как внутренние - например, уровень насилия и преступности в стране, так и внешние - отношения с соседними странами и военные расходы.
Другими факторами, влияющими на положение страны в рейтинге, являются, в частности, уровень организованных внутренних конфликтов, степень недоверия между гражданами, процент беженцев, политическая неустойчивость, соблюдение прав человека, количество военнослужащих и силовиков, а также доступность оружия.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Росія розпочала імпорт бензину з Індії морським шляхом, повідомили в
середу два джерела в галузі, намагаючись пом'якшити наслідки дефіциту
палива, спричиненого українськими атаками на її енергетичну
інфраструктуру
Президент США Дональд Трамп подав
декларацію на понад $1,4 млрд доходу від криптовалютних проєктів своєї
родини за 2025 рік, згідно із посиланням на нові фінансові декларації, подані до Управління урядової етики США.
Швейцарія визнана найкращою країною світу за рівнем захисту капіталу в
умовах глобальної економічної та геополітичної нестабільності.
За попередніми даними систем відстеження суден Kpler та Vortexa,
Об'єднані Арабські Емірати у червні збільшили експорт сирої нафти та
конденсату до рекордного рівня незабаром після того, як вийшли з ОПЕК.
Польща продовжує переговори з Україною щодо передачі сучасних дронових технологій у межах європейського механізму SAFE.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют