Фінансові новини
- |
- 23.01.26
- |
- 22:27
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Пентагон объявил о новой стратегии ведения войны в киберпростанстве
14:46 24.04.2015 |
В документе впервые детально рассматриваются обстоятельства, при которых США может использовать кибероружие против атакующих.
В четверг, 23 апреля, Пентагон выпустил новую стратегию ведения войны в киберпростанстве, которая призвана внушить беспокойство потенциальным противникам, сообщает The New York Times.
В документе впервые детально рассматриваются обстоятельства, при которых США может использовать кибероружие против атакующих, а также называются страны, представляющие угрозу для национальной безопасности. Как нетрудно догадаться, это Россия, Китай, Иран и Северная Корея.
Предыдущая стратегия, опубликованная в 2011 году, была изложена менее детально и упоминала только новый киберарсенал, расплывчато намекая на неких неназванных противников.
Согласно новой политике, анонсированной министром обороны США Эштоном Картером (Ashton B. Carter), в ходе его выступления в Стэнфордском университете, отражением обычных атак должны заниматься сами предприятия. Ответственность за обнаружение более сложных атак и оказание помощи частному сектору в защите от них ляжет на Министерство обороны страны.
В свою очередь, отражением кибератак, угрожающих национальной безопасности страны, займутся Пентагон и Кибернетическое командование США, которое располагается на территории военной базы Форт-Мид, Мэрилэнд.
Как указано в документе, власти используют все возможные средства для отражения потенциальных кибератак, представляющих угрозу интересам и безопасности США, прежде чем проводить операции в киберпростанстве. Вместе с тем, новая стратегия предусматривает, что президент или министр обороны будут иметь право проводить спецоперации, целью которых является нарушение работы компьютерных сетей или инфраструктуры противника для защиты интересов США в зоне военных действий.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що документ про гарантії
безпеки для України вже готовий до підписання, коли це станеться -
залежить від США.
Європейський Союз та США близькі до угоди щодо "плану процвітання" для
України, який грунтується на п'яти стовпах: продуктивність, інтеграція
України в ринок ЄС, інвестиції, донори та реформи.
Українська універсальна біржа з понад 25-річним досвідом лише за минулий рік провела 7,7 тис. біржових торгів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
В розпорядженні редакції опинився 18-сторінковий документ, який окреслює
бачення економічного майбутнього України після завершення Росією
повномасштабного вторгнення.
Україна замовила ще 18 систем протиповітряної оборони IRIS-T у німецького оборонного виробника Diehl Defence.
В ОАЕ 23 і 24 січня відбудуться перемовини
України, США та Росії. Кремль вимагає, щоб потенційна мирна угода з
Києвом була заснована на так званій "формулі Анкориджа", про яку
президент США Дональд Трамп та диктатор Путін нібито домовилися ще під
час саміту на Алясці.
Представлена президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн
дорожня карта передбачає прискорений вступ України до Європейського
Союзу, стверджує прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.
Індійські нафтові компанії нарощують закупівлі нафти з Анголи, Бразилії
та ОАЕ, щоб замінити російську нафту й досягти зниження митних тарифів
США.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Сполучені Штати вже
забезпечують неявний захист Гренландії, а тому повинні брати участь у
розподілі її ресурсів через стратегічне значення острова.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.