Фінансові новини
- |
- 14.05.26
- |
- 07:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Обама заявил, что российские С-300 не смогут защитить Иран
09:12 22.04.2015 |
Иран не сможет защитить свои ядерные объекты от атак при помощи ракетных комплексов С-300 российского производства, их наличие не станет препятствием для США, заявил президент Барак Обама в интервью телеканалу MSNBC. На прошлой неделе в Минобороны России заявили, что контракт будет подготовлен в течение месяца, а сами С-300 будут поставлены в Иран до конца года.
"Нам надо учитывать такую перспективу. У нас военный бюджет чуть менее 600 млрд долларов. Их - чуть больше 17 млрд. Если они (иранцы) получат системы противовоздушной обороны, то, в случае необходимости, мы сможем преодолеть (эту защиту)", - заверил Обама. При этом он отметил, что не намерен решать проблемы в регионе "посредством еще большей войны".
Также Обама предупредил Иран о недопустимости "прокси-войны" в Йемене и поставок оружия в страну, где коалиция суннитских арабских стран завершила военную операцию против мятежников-шиитов. "Нам надо собрать (на переговоры) стороны конфликта для его политического разрешения... Мы указали иранцам, что им нужно стать частью решения, а не частью проблемы", - подчеркнул американский лидер.
Также глава Белого дома объяснил, зачем в Аденском заливе у берегов Йемена находятся корабли ВМС США во главе с авианосцем "Теодор Рузвельт". По данным Обамы, иранские корабли находятся сейчас в международных водах. Ранее поступали сообщения, что они могут перевозить груз оружия для восставших в Йемене шиитов. Американский президент указал, что корабли ВМС США направлены в Аденский залив для обеспечения свободы судоходства. Однако если окажется, что на иранских кораблях есть оружие для йеменских мятежников, то это может "угрожать навигации и стать проблемой", цитирует РБК. При этом Обама не уточнил, как военные моряки США намерены досматривать иранские корабли или другим способом препятствовать их миссии.
Еще одна иранская проблема - достижение соглашения по "ядерному досье". Обама сообщил, что Вашингтон хочет добиться соглашения, которое позволит гарантировать безопасность союзников США - Израиля, а также Саудовской Аравии и других стран Персидского залива. Кроме того, в Белом доме не хотят увидеть в регионе "ядерную гонку вооружений", цитирует ТАСС.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що Пентагон направив своїх
військових до України, щоб навчитися застосовувати дрони на полі бою.
Кабінет міністрів України видав постанову, якою розширив перелік країн, громадяни яких можуть набувати громадянство України у спрощеному порядку.
Міністри оборони України і Німеччини Михайло
Федоров та Борис Пісторіус підписали в Києві лист про наміри щодо
запуску Brave Germany - спільної програми для розвитку оборонних
технологій та підтримки інноваційних стартапів.
Велика Британія готується розпочати переговори щодо приєднання до
плану Європейського Союзу з надання Україні кредиту на суму 90 млрд
євро.
Франція запропонувала Греції угоду про передачу всіх її винищувачів
Mirage 2000 Україні в обмін на вигідні умови придбання винищувачів
Rafale у компанії Dassault Aviation.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Данія офіційно приєднується до Розширеної часткової угоди про
Управлінський комітет Спеціального трибуналу з питань злочину агресії
проти України, повідомив міністр закордонних справ
Європейська комісія ухвалила пропозиції, покликані спростити
планування та бронювання регіональних, міжміських та транскордонних
поїздок, зокрема залізничних, у Європейському Союзі.
В Міжнародному енергетичному агентстві (МЕА)
попередили, що світові запаси нафти скорочуються рекордними темпами, а
перебої, спричинені війною в Ірані, загрожують подальшим стрибком цін.
Україна та Боснія і Герцеговина погодили
лібералізацію вантажних перевезень, яка передбачає запуск «транспортного
безвізу» з 1 січня 2027 року.
За словами міністра оборони США Піта Гегсета, Україні буде надано
допомогу у розмірі 400 мільйонів доларів, як і планувалося, для захисту
від російської агресії.
У Європейському Союзі немає згоди щодо того, скільки переговорних
кластерів відкривати з Україною у червні, а щонайменше дві країни
найбільше виступають за те, щоб не відкривати більше, ніж один кластер
"Основи".
Фахівці підрозділу Threat Intelligence Group компанії Google заявили, що
зафіксували спробу кібератаки, в якій злочинці використали штучний
інтелект для створення експлойту нульового дня проти популярного
веб-інструменту адміністрування систем.
Поки більшість світу все ще намагається зрозуміти, чим 5G кращий за
старий добрий LTE, у Китаї вирішили не чекати, поки маркетинговий пил
вляжеться.
Апетит сучасних систем штучного інтелекту до електроенергії вже давно
перестав бути проблемою лише екологів та перетворився на головний біль
для інженерів.
Поки індустрія розважає публіку обіцянками про повне самоврядування,
бюрократи з Вашингтона вирішили, що пора перевірити, як системи допомоги
водію працюють насправді.
NVIDIA оголосила
про інвестицію на $300 мільйонів у Corning для багаторічного
комерційного та технологічного партнерства з метою розширення
виробництва передових рішень оптичного зв'язку для живлення
інфраструктури штучного інтелекту.
Ford і Geely ведуть переговори щодо спільного проєкту в Іспанії, який може суттєво змінити роботу заводу Ford у Валенсії.
Браузер Google Chrome почав автоматично завантажувати локальну
ШІ-модель розміром у 4 ГБ на пристрої користувачів для роботи Gemini
Nano. Про це пише Neowin із посиланням на звіт дослідника Александра Ханффа в The Privacy Guy.