Фінансові новини
- |
- 20.01.26
- |
- 04:26
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
США продлевают действие санкций в отношении Белоруссиии
10:14 11.06.2014 |
Барак Обама принял решение о продлении санкций в отношении ряда руководителей Беларуси в связи с тем, что их действия продолжают представлять угрозу безопасности США.
Президент США Барак Обама продлил действие санкций в отношении Беларуси, отправив во вторник, 10 июня, соответствующий указ в Конгресс. В опубликованном на сайте Белого дома послании законодательному органу решение обосновывается тем, что действия и политика ряда чиновников Беларуси, в том числе, некоторых членов правительства, подрывают демократические процессы и институты республики, а также нарушают права человека путем политических репрессий и коррупции. Таким образом, эти лица "продолжают представлять чрезвычайную угрозу национальной безопасности и внешней политике США".
Указ о санкциях в отношении Беларуси, который впервые был издан в США в 2006 году, ежегодно обновляется, напоминает ИТАР-ТАСС. В качестве штрафной меры был введен арест на собственность определенных категорий белорусских граждан в Америке, а также за ее пределами, в случае нахождения под контролем правительства США. В список попадающих под санкции лиц были включены десять человек, среди которых президент Беларуси, министры юстиции и внутренних дел, а также главы государственного телевидения и радио.
В октябре 2014 истекает срок действия санкций Евросоюза, введенных в 2013 году в отношении Минска. В "черный список" ЕС входят представители руководства республики и крупные бизнесмены. В рамках санкций европейским предпринимателям запрещено вести экономическую деятельность с некоторыми белорусскими компаниями. Действует также эмбарго на поставки полицейской и некоторой другой техники.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
"Коаліція охочих" може стати основою для нового військового альянсу,
який включатиме Україну, але без участі США, повідомляє Politico.
У 2025 році статки світових мільярдерів зросли до 18,3 трлн американських доларів - найвищого показника на сьогодні.
Кільський інститут світової економіки вважає, що митна політика Дональда Трампа на практиці б'є по американській економіці.
Позачергове засідання Європейської ради, яке скликає президент Євроради
Антоніу Кошта через напруження ситуації навколо Гренландії пройде 22
січня.
Спотова ціна на газ із поставкою "на день наперед" на еталонному
європейському хабі TTF у п'ятницю закрилася на рівні $460 за тисячу
кубометрів, додавши лише за один торговий день 15%.
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив у неділю, що запровадження
тарифів проти восьми європейських держав потрібне для уникнення
національної надзвичайної ситуації.
У Євросоюзі розглядають можливість запровадження тарифів на суму 93
мільярди євро проти США або обмеження доступу американських компаній до
ринку блоку у відповідь на погрози Дональда Трампа союзникам НАТО, які
виступають проти його кампанії щодо захоплення Гренландії
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності