Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 08:47
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
МВФ: Украинский кризис замедлит рост российской экономики
08:56 09.04.2014 |
МВФ предупреждает о новых геополитических рисках в связи с украинским кризисом. Прогноз роста российской экономики в 2014 году понижен фондом на 0,6 процентных пункта.
Из-за кризиса на Украине Международный валютный фонд (МВФ) снизил прогноз роста мировой экономики на 0,1 процентных пункта по сравнению с предыдущим прогнозом, обнародованным в январе текущего года. Экономический рост в 2014 году составит, предположительно, 3,6 процента. В своем новом экономическом прогнозе, представленном в Вашингтоне во вторник, 8 апреля, Международный валютный фонд (МВФ) предсказывает значительный рост экономических показателей в мире, однако предупреждает о "новых геополитических рисках", связанных с конфликтом между Киевом и Москвой.
В виду угрозы западных санкций в отношении России прогноз роста российской экономики в 2014 году понижен с 1,9 до 1,3 процента. Дальнейшая эскалация "может иметь негативный эффект для всего региона как в финансовой, так и в торговой сфере", передает агентство AFP.
Инвестиционный климат в России, который и без того находится не в лучшем состоянии, ухудшится, приводит агентство dpa слова главного экономиста фонда Оливье Бланшара. МВФ полагает, что страну ждет существенный вывод капитала, однако конкретные цифры не называются.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
У
своїй соцмережі Truth Social президент США написав, що з таких країн,
як Данія, Норвегія, Швеція, Франція, Німеччина, Велика Британія,
Нідерланди та Фінляндія, стягуватиметься 10-відсоткове мито на експорт
до США.
Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий
раунд переговорів щодо доопрацювання документів, що готуються до
підписання на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомила
посол України в США Ольга Стефанішина.
У 2026 році в Україні відкриється новий бізнес-центр, який забезпечить
можливість британській передовій оборонній промисловості та інноваторам
активізувати свою роботу з оснащення Збройних сил України, повідомляє
пресслужба уряду Великої Британії.
Інвестиційний фонд Noble Capital RSD вимагає від Москви виплатити $225 млрд за борговими зобов'язаннями Російської імперії.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.
Американська Google (належить Alphabet Inc.) розпочне розробку і
виробництво нових версій своїх флагманських смартфонів у В'єтнамі цього
року, повідомляє японське видання Nikkei із посиланням на джерела.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.