Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 01:32
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Бумажник с 30 фунтами помог составить рейтинг "самых честных" городов мира
17:15 25.09.2013 |
Города мира оценили по своеобразному рейтингу нравственности. Для этого в 16 странах провели исследование с использованием "классического" теста с кошельком, пишет британская The Daily Mail.
В каждом городе было оставлено на видном месте по 12 бумажников с семейными фотографиями, контактными данными и наличностью, эквивалентной 30 фунтам стерлингов. Из 192 бумажников было возвращено чуть меньше половины. При этом в разных городах результаты сильно разнились.
Так, в столице Финляндии Хельсинки было возвращено 11 из 12 бумажников, в то время как в Лиссабоне (Португалия) только один. И то туристами из Голландии.
На втором месте по честности, как ни странно, оказался индийский Мумбаи. Здесь было возвращено девять из 12 бумажников, несмотря на то, что сумма, содержавшаяся в них, при переводе в индийские рупии открывала перед нашедшим куда более широкие перспективы, чем при переводе в швейцарские франки. Однако в более финансово благополучном Цюрихе были возвращены лишь четыре находки.
По восемь кошельков вернули в Будапеште и Нью-Йорке. Не самая благополучная, как принято считать, в криминальном смысле Москва с семью возвращенными кошельками оказалась на почетном пятом месте рейтинга.
В излюбленном городе беглых российских олигархов и бизнесменов Лондоне из 12 бумажников только пять были возвращены владельцам. На один кошелек больше вернули в Берлине.
Исследователи обнаружили, что не только финансовое благополучие, но и возраст, и пол никак не влияли на уровень честности людей. Причины, побуждавшие их возвращать найденные вещи, также были самые разные.
Например, сотрудник МЧС из Москвы пояснил, что вернул найденный кошелек из чувства офицерского долга. А мать двоих детей из Мумбаи рассказала, что честность ей привили родители.
Другой стороной исследования стали люди, беззастенчиво присвоившие чужие бумажники. Один из таких антигероев при этом являлся владельцем автомобиля Mazda. Другой - житель Нью-Йорка, - найдя кошелек, пошел в ближайший магазин и запасся сигаретами.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Європейська комісія підтримує ідею відновлення роботи нафтопроводу
"Дружба", але рішення про ремонт та запуск інфраструктури має ухвалювати
лише Україна.
Міжнародний валютний фонд прогнозує, що активна фаза війни може завершитися у 2026 році.
Російська армія втрачає шанси на перемогу в Україні, а дипломатичні переговори не забезпечують Кремлю виходу з кризи.
Європейський Союз не тисне на Україну з вимогою поновити транзит
російської нафти пошкодженим нафтопроводом "Дружба" з огляду на
систематичне руйнування Росією енергетичної інфраструктури України.
Угорщина й Словаччина оголосили про припинення експорту нафтопродуктів в
Україну у відповідь на припинення транзиту Україною російської нафти.
У середу, 18 лютого, колегія Європейської комісії ухвалила комплексну
стратегію для посилення підтримки східних регіонів ЄС, які мають
спільний кордон з Росією, Білоруссю та Україною.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.