Фінансові новини
- |
- 19.12.25
- |
- 05:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Невдачі неодмінно будуть, і те, як ви з ними впораєтеся, буде найважливішим показником того, чи досягнете ви успіху" Джеймі Даймон |
Глава МВФ опасается спада темпов роста мировой экономики - FT
10:19 05.06.2013 |
Директор-распорядитель Международного валютного фонда (МВФ) Кристин Лагард высказала опасения относительно состояния мировой экономики и предположила, что начинается спад темпов ее роста, пишет газета Financial Times.
"Мы наблюдаем некоторые негативные сигналы", - заявила К.Лагард в ходе выступления в исследовательском центре Brooking Institution в Вашингтоне. Она отметила, что сигналы спада темпов экономического роста заметны на быстрорастущих развивающихся рынках и в Европе, что угрожает восстановлению мирового спроса.
"Последние данные указывают на спад темпов роста. В то же время понижательные риски для роста все еще значительны, как никогда", - подчеркнул К.Лагард.
Глава МВФ отметила, что экономика США страдает от самостоятельно созданных проблем, и заявила о необходимости ослабить меры бюджетной экономии в Европе, призвав Европейский центральный банк смягчить монетарную политику. Кроме того, она настояла на необходимости повышения потребительского налога в Японии до конца 2013 года.
К.Лагард сообщила об ухудшении перспектив роста для стран БРИКС: "В КНР экономическая активность в последнее время была слабой, а рост слишком зависел от объемов кредитования, инвестиций в недвижимость и инфраструктуру. Перспективы для инвестиций ухудшились для таких ключевых рынков, как Бразилия, Индия, Россия и ЮАР".
Она призвала развивающиеся страны принять меры с целью решения проблем, препятствующих росту, в числе которых недостаточно развитая инфраструктура, слабое управление и излишняя бюрократизация, а также для защиты от негативных последствий стимулирующих программ в развитых странах.
По мнению К.Лагард, процесс восстановления экономики США испытал на себе негативное влияние излишне агрессивного сокращения бюджетных расходов. Для Европы, по ее словам, является приоритетной проблема рекапитализации банков и создание единого банковского регулятора.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :
ПРЕС-РЕЛІЗИ
У РУБРИЦІ
Бізнес
| У ChatGPT відтепер можна редагувати зображення в Photoshop. Функція безкоштовна й доступна в Україні |


Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Згідно з планом, російський скраплений природний газ (СПГ) буде
заборонено в ЄС на початку 2026 року після того, як закон набуде
чинності. Натомість імпорт трубопровідного газу буде поступово припинено
до 30 вересня 2027 року.
The New York Times дізнались деталі заходів стримування з боку партнерів
України, які готують у рамках триваючих переговорів довкола "мирного
плану" Трампа.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
У разі затвердження репараційного кредиту на основі російських
активів Україна буде зобов'язана виконувати певні умови для отримання
фінансування, зокрема щодо боротьби з корупцією.
Велика Британія запровадила санкції проти 24 осіб та організацій в
рамках свого режиму санкцій проти Росії. Про це свідчить повідомлення
уряду, опубліковане в четвер.
Цим рішенням 41 танкер внесено до списку суден, яким заборонено доступ
до портів та надання широкого спектру послуг, пов'язаних із морським
транспортом
Міністерство міжнародного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ)
виділить додатково 70 мільйонів євро для підтримки енергетичної сфери в
Україні.
У разі схвалення угоди Конгресом США Тайвань отримає ракетні системи HIMARS, гаубиці, протитанкові ракети Javelin і TOW та іншу зброю
За словами прем'єр-міністра, Бельгія наразі не готова підтримати
жодну з пропозицій щодо так званих "репараційних позик" для України,
представлених Європейською комісією.
Влада Венесуели розпорядилася залучити військово-морські сили для
супроводу суден із нафтопродуктами, що виходять з національних портів.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.
Компанія Adobe запустила свої програми Adobe Photoshop, Adobe Express та Adobe Acrobat для чат-боту ChatGPT.
Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість запустити повний цикл
оформлення європротоколу оформлення незначних дорожньо-транспортних
пригод в застосунку "Дія", повідомила премʼєр-міністр України Юлія
Свириденко.