Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 07:15
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Як посієш наволоком, то і вродить ненароком, а як посієш густо, то не буде пусто" Українське прислів'я |
Египет вынужден платить по долгам $1,6 млрд в неделю
17:17 04.04.2013 |
Египет вынужден платить по $1,6 млрд в неделю в связи с ростом стоимости заимствований. В связи с этим страна планирует размещать больше краткосрочных векселей и снизить масштабы размещения долгосрочных бумаг. Об этом сообщило министерство финансов страны.
Арабская страна повысит объем заимствований до 79,8 млрд египетских фунтов ($11,7 млрд) за счет продажи трех- и шестимесячных векселей по сравнению с ранее запланированным объемом в 52,5 млрд фунтов в течение трех месяцев до 30 июня.
При этом объем размещения ценных бумаг со сроком погашения через девять и двенадцать месяцев и 10-летних бондов будет сокращен на 29% до 91 млрд фунтов.
Курс египетского фунта неуклонно снижается. В этом квартале страна должна выплатить порядка 138 млрд фунтов по долговым бумагам, что на 6% больше, чем в предыдущие три месяца, и это эквивалентно примерно $1,6 млрд.
Эксперты отмечают, что размещение большого объем краткосрочных бумаг - это проблема для правительства, но другого выхода нет. В целом за квартале Египет должен привлечь 170,8 млрд фунтов. В прошлом квартале общий объем заимствований составил 149 млрд фунтов.
Средняя доходность девятимесячных ценных бумаг выросла на 91 базисный пункт и достигла 14,39%. При этом правительство 25 марта отменило аукцион по продаже трехлетних облигаций впервые за три месяца. Доходность таких бумаг выросла до 15,328%.
В этом году египетский фунт снизился на 7% до 6,8382 за доллар. Но это официальный курс, а на черном рынке курс составляет 7,7-7,95 фунта за доллар.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Європейська комісія підтримує ідею відновлення роботи нафтопроводу
"Дружба", але рішення про ремонт та запуск інфраструктури має ухвалювати
лише Україна.
Міжнародний валютний фонд прогнозує, що активна фаза війни може завершитися у 2026 році.
Російська армія втрачає шанси на перемогу в Україні, а дипломатичні переговори не забезпечують Кремлю виходу з кризи.
Європейський Союз не тисне на Україну з вимогою поновити транзит
російської нафти пошкодженим нафтопроводом "Дружба" з огляду на
систематичне руйнування Росією енергетичної інфраструктури України.
Угорщина й Словаччина оголосили про припинення експорту нафтопродуктів в
Україну у відповідь на припинення транзиту Україною російської нафти.
У середу, 18 лютого, колегія Європейської комісії ухвалила комплексну
стратегію для посилення підтримки східних регіонів ЄС, які мають
спільний кордон з Росією, Білоруссю та Україною.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.