Фінансові новини
- |
- 13.01.26
- |
- 23:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
ФРС США оставила без изменений базовую ставку и не стала менять денежно-кредитную политику
23:35 24.10.2012 |
Комитет по открытым рынкам ФРС выпустил заявление по поводу положения дел в американской экономике. Как и ожидалось, сюрпризов для рынка Бен Бернанке не преподнес: программа выкупа активов на рынке ипотечных бумаг продолжится в том же объеме.
В заявлении говорится, что в экономике США наблюдается медленное восстановление роста. Показатели безработицы замедляются, однако все еще остаются на высоких уровнях. Расходы домохозяйств медленно, но растут, однако инвестиционная активность предпринимателей замедлилась.
Инфляция выросла по итогам сентября на фоне роста цен на энергоносители. Долгосрочные инфляционные ожидания остаются стабильными.
В соответствии со своими обязанностями Комитет будет способствовать максимальной занятости и ценовой стабильности. Комитет по-прежнему обеспокоен тем, что без достаточного политического спокойствия (вероятно, имеются в виду выборы президента США) экономический рост не может быть достаточно быстрым, чтобы генерировать устойчивое улучшение ситуации на рынке труда.
Кроме того, проблемы на мировых финансовых рынках по-прежнему представляют значительные угрозы для экономического роста. Комитет ожидает, что инфляция в среднесрочной перспективе останется на целевом уровне в 2% или ниже.
В целях поддержания более устойчивого роста и обеспечения таргетируемого уровня инфляции Комитет продолжит скупку ипотечных активов на рынке объемом в $40 млрд ежемесячно.
ФРС также продолжит до конца года свою программу увеличения срока погашения имеющихся ценных бумаг Казначейства США. Таким образом, действия, которые будут увеличивать запасы ФРС долгосрочными ценными бумагами примерно на $85 млрд каждый месяц до конца года, должны оказывать понижательное давление на долгосрочные процентные ставки, поддерживать ипотечный рынок и помочь создать более удобные условия для финансового рынка.
Комитет также отметил, что будет пристально наблюдать за ситуацией в экономике и на финансовых рынках в ближайшие месяцы. Если рынок труда не покажет улучшения, то ФРС предпримет действия по дополнительному выкупу активов и применит другие инструменты стимулирования, до тех пор пока не наступит ценовая стабилизация.
Комитет считает, что нынешняя денежно-кредитная политика будет оставаться актуальной для поддержки прогресса в направлении увеличения занятости и ценовой стабильности даже при ускорении роста экономики.
В частности, ФРС также приняла решение сохранить целевой диапазон для базовой ставки 0-0,25% и ожидает, что ультранизкие ставки рефинансирования, по всей вероятности, будут оправданы по крайней мере до середины 2015 г.
Текущую политику ФРС поддержали практически все члены совета ФРС за исключением Джеффри Лэккера, который изначально выступал против дополнительной скупки активов на ипотечном рынке и не согласен с политикой ультранизких процентных ставок.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде оголосив про
виділення $400 млн допомоги Україні, які будуть спрямовані на
енергетичний сектор та функціонування української держави.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив, що вже на початку 2026 року Україна має отримати перші бойові машини Lynx KF41
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде розповів про плани
його країни щодо співпраці з українськими виробниками зброї.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Фінляндія та Швеція закликали Євросоюз запровадити митні збори на всі товари й послуги з Росії, а також посилити експортні та енергетичні обмеження.
Європейський авіабудівний концерн Airbus у 2025 році поставив 793 цивільних літаки 91 клієнту по всьому світу.
Лідери Італії, Німеччини, Франції, Канади та Великої Британії разом
із президенткою Єврокомісії планують зустрітися з президентом США Дональдом Трампом на Всесвітньому економічному форумі у Давосі наступного тижня.
У Великій Британії заборонили використовувати штучний інтелект для
створення інтимних зображень із людьми, які не давали на це дозвіл.
Станом на кінець листопада 2025 р. загалом 4,33 мільйона українців мали
статус тимчасового захисту в країнах Європейського Союзу, порівняно з
кінцем жовтня того ж року, загальна кількість українських біженців
збільшилася на 30 615 (+0,7%), повідомляє Євростат.
Державний секретаріат Швейцарської Конфедерації з економічних питань
(SECO) оголосив другий конкурс проєктів (Call for Proposals) для
реалізації ініціатив з відбудови України за участю швейцарського
приватного сектору.
На виставці NRF 2026 компанія Microsoft представила нову функцію -
Copilot Checkout. Вона дозволяє користувачам оформлювати покупки без
переходу на сторонні сайти.
Top Lead за підтримки Міністерства цифрової трансформації України провела дослідження
використання штучного інтелекту українськими компаніями.
Йдеться про двоногі машини, призначені для виконання виробничих завдань нарівні з традиційним промисловим обладнанням.
Із 1 січня 2026 у зв'язку із збільшенням мінімальної заробітної плати в
Україні зросли деякі виплати роботодавцям, які адмініструє Державна
служба зайнятості.
Mercedes-Benz встановить на новий CLA систему допомоги водію на базі
програмної платформи NVIDIA DRIVE AV. Технологію представили на виставці
Consumer Electronics Show (CES) 2026 у Лас-Вегасі.
Universal Music Group (UMG) уклала партнерство з NVIDIA для впровадження
нової моделі штучного інтелекту у свій музичний каталог. Про це пише
The Verge.
За словами Джима Джонсона, віцепрезидента Intel і керівника Client
Computing Group, ключові акценти нової серії - енергоефективність,
зростання продуктивності CPU, більший інтегрований GPU, потужніші
ШІ-блоки та повна сумісність з x86-застосунками.