Фінансові новини
- |
- 11.01.26
- |
- 10:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Восстановление экономики США продолжается умеренными темпами - Beige Book
09:52 12.04.2012 |
Экономика США в период с середины февраля до конца марта 2012 года продолжила развиваться темпами "от сдержанных до умеренных", рост отмечен во всех отраслях и всех 12 географических регионах, свидетельствует последний обзор Федеральной резервной системы (ФРС), который по цвету обложки называют "Бежевая книга" (Beige Book).
Американский Центробанк отметил признаки хорошей активности в производстве, в сфере розничной торговли и на рынке труда, несмотря на повышение цен на топливо.
"Занятость была стабильной или умеренно повысилась во многих округах", - отмечается в обзоре.
Вместе с тем руководители ЦБ США выразили озабоченность высокими ценами на бензин.
"Хотя краткосрочный прогноз потребительских расходов обнадеживает, опрошенные лица в нескольких округах выразили обеспокоенность тем, что рост цен на бензин может ограничить дискреционные расходы в предстоящие месяцы", - говорится в документе.
Темпы инфляции в целом, по оценкам Федерального резерва, были сдержанными.
В пяти округах ФРС (Бостон, Атланта, Чикаго, Даллас и Сан-Франциско) рост экономической активности в феврале-марте был умеренным, тогда как подъем в Сент-Луисе и Кливленде рост охарактеризован как "сдержанный", в Нью-Йорке отмечено сравнительное повышение темпов роста, в Филадельфии и Ричмонде - "улучшение деловой конъюнктуры". По мнению руководителей ЦБ, экономика округа Миннеаполиса росла уверенными темпами, а в Канзасе подъем ускорился.
Опрошенные представители промсектора отмечали усиление активности в автомобилестроительной и высокотехнологической отраслях. "Фирмы выразили оптимизм относительно перспектив роста на ближайший период, но были до некоторой степени обеспокоены растущими ценами на нефть", - сообщается в Beige Book.
По словам главного экономиста финансовых рынков Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ Криса Рапки, новый выпуск Beige Book стал еще одним подтверждением того, что у ФРС нет оснований для начала новой программы выкупа гособлигаций, так называемого "количественного смягчения", которое могло бы стать уже третьим за последние годы.
Сам Федеральный резерв не дал никаких сигналов о необходимости дальнейшего смягчения денежно-кредитной политики.
Опрошенные агентством Bloomberg аналитики ожидают роста экономики США на 2,2% в 2012 году и на 2,4% в 2013 году.
Beige Book публикуется за две недели до очередного заседания Федерального комитета по открытым рынкам ФРС. Следующее заседание комитета состоится 24-25 апреля. На мартовской встрече управляющие ФРС и главы региональных банков в очередной раз объявили о необходимости удерживать процентные ставки на близком к нулю уровне до конца 2014 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент Дональд Трамп
дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії.
Littop Enterprises, Bordo Management і Bridgemont Ventures програли арбітражну справу щодо Укрнафти
Канада прагне суттєво збільшити обсяг зброї та військового спорядження, що виготовляється разом із Україною.
Гарантії безпеки для України ґрунтуватимуться на трьох головних принципах, наголосила фон дер Ляєн.
Прем'єр Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон і
президент Володимир Зеленський підписали декларацію про наміри
розгортання військ в Україні у разі укладення мирної угоди.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий
узяти на себе зобов'язання щодо участі Штатів у майбутній обороні
України, оскільки він упевнений, що рф не спробує знову напасти
на Україну.
Американський лідер Дональд Трамп допустив, що США "можливо, доведеться
вибрати" між реалізацією амбіцій щодо захоплення Гренландії та
збереженням НАТО.
Нафтовий гігант Chevron Corp, глобальні торговельні доми Vitol і
Trafigura, а також інші компанії конкурують за угоди з урядом США на
експорт сирої нафти з Венесуели.
Українські транспортні компанії можуть здійснювати міжнародні перевезення без бюрократичних дозволів майже до 40 держав
Головний науковець Microsoft Ерік Хорвіц попередив, що скорочення
федерального фінансування академічних досліджень у США може призвести до
відтоку талантів і ідей за кордон.
Нафтопереробні заводи Reliance Industries пристосовані до важких сортів нафти, таких як венесуельський Merey
Згідно з доповіддю Організації Об'єднаних Націй (ООН), прогнозується, що
світове економічне зростання впаде до 2,7% у 2026 році з 2,8% у
минулому році, а потім зросте до 2,9% у 2027 році, що все одно нижче за
середній показник 3,2% у період з 2010 по 2019 рік, що передував
пандемії.
На CES 2026 компанія AMD анонсувала свій новий флагманський процесор Ryzen 7 9850X3D, який став найшвидшим у серії 9000X3D. Чип базується на архітектурі Zen 5 і оснащений технологією AMD 3D V-Cache другого покоління, що забезпечує виняткову ігрову продуктивність, особливо в порівнянні з конкурентами.
Попри намагання Павла Дурова дистанціюватися від Кремля, фінансова
звітність Telegram свідчить про глибоку залежність платформи від
російського капіталу
На CES 2026 NVIDIA представила нове покоління технології
масштабування DLSS 4.5. Оновлення представляє Dynamic Multi Frame
Generation, новий режим 6X Multi Frame Generation та модель другого
покоління для DLSS Super Resolution.
Продаж легкових машин у Великій Британії у 2025 році зріс за підсумками
третього року поспіль і вперше з доковідного 2019 року перевищив 2 млн
автомобілів.
NVIDIA представила Rubin — новий суперкомп’ютер для ШІ, який прискорює навчання та інференс моделей при нижчих витратах порівняно з попередніми системами
Компанія Qualcomm на виставці CES 2026 оголосила про випуск нового
процесора Snapdragon X2 Plus, який стане доступним у комп'ютерах нижчого
цінового сегмента порівняно з моделями серії X2 Elite.
Українські міста 2025 року отримали 107 тролейбусів, з них 75 нових, проти 34 тролейбусів (28 нових) у 2024 році