Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 10:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Вето России и Китая, наложенное на резолюцию Совета безопасности ООН по Сирии, вызвало острую реакцию западных стран
09:11 06.02.2012 |
Оно стало вторым за последние четыре месяца.
“За” внесенный Марокко проект резолюции, соавторами которого выступили семь членов Совбеза, высказались 13 государств.
Посол США в ООН Сюзан Райс после голосования заявила: “Вызывает отвращение то, что два члена Совета безопасности продолжает мешать нам … урегулировать все углубляющийся кризис в Сирии”.
Реакция Виталия Чуркина, постоянного представителя РФ при ООН:
“Посол Райс заявила, что мы пытаемся переписать резолюцию Лиги арабских государств, принятую несколько месяцев назад. С тех пор ситуация изменилась, и одна из проблем, с которыми мы столкнулись, заключается в том, что, когда сирийские вооруженные силы выводятся из городов, их тут же занимают вооруженные группировки. Поэтому была и остается необходимость разобраться в ситуации. Более того, нет такого правила, чтобы Совет безопасности повторял слово в слово резолюции региональных организаций”.
По поручению президента России, глава МИДа и директор Службы внешней разведки направятся 7 февраля в Дамаск для встречи с президентом Сирии Башаром Асадом.
Сам Асад накануне принял участие в коллективной молитве в Дамаске, приуроченной к Маулиду ан-Наби, дню рождения пророка Мухаммеда.
Между тем в Хомсе в субботу хоронили погибших в результате пятничного массированного артобстрела, ответственность за который никто на себя не взял. По последним данным число жертв составило более 230 человек. В траурной процессии, которая переросла в антиправительственную манифестацию, приняли участие тысячи человек.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Новий угорський уряд скасував вето на часткове відшкодування країнам ЄС вартості зброї, яку вони надсилають Україні.
Українська сторона отримала нову пускову установку IRIS-T, повідомив у неділю, 31 травня, президент Володимир Зеленський.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Сполучені Штати офіційно визнали
корпоративних гігантів Alibaba, BYD та Baidu компаніями, що підтримують
китайську армію.
Державна податкова служба України підписала Меморандуми про співпрацю з податковими адміністраціями Литви та Латвії.
Україна отримала сьомий транш фінансування від
Європейського Союзу в межах програми Ukraine Facility на суму 2,8
мільярда євро. З урахуванням погашення авансового фінансування, до
державного бюджету фактично надійшло 2,6 мільярда євро.
Партія прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна "Громадянський договір"
набрала на парламентських виборах 49,81% за результатами підрахунку
100% голосів виборців, повідомила ЦВК республіки з посиланням на
попередні дані.
Дев'ять ядерних держав - США, Росія, Великобританія, Франція, Китай, Індія, Пакистан, Північна Корея
та Ізраїль - у 2025 році продовжили програми модернізації та
вдосконалення своїх ядерних арсеналів, причому більшість з них
розгорнули нові ядерні системи озброєнь або такі, що здатні нести ядерну зброю
Військова допомога Україні залишається
стабільно високою, а основний акцент зміщується на безпілотники.
Водночас обсяги фінансової та гуманітарної допомоги помітно скоротилися у
перші чотири місяці 2026 року.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).