Фінансові новини
- |
- 12.04.26
- |
- 03:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Израиль и сектор Газа обменялись ударами
11:04 27.10.2011 |
Израильские самолеты утром 27 октября нанесли удары по территории сектора Газа. Об этом сообщает The Jerusalem Post со ссылкой на заявление пресс-службы армии обороны Израиля (ЦАХАЛ). В ходе бомбардировок были поражены три базы боевиков и склад с оружием, о количестве пострадавших данных нет.
Как заявляют израильские военные, атака на объекты в Газе стала ответом на ракетные удары по Израилю, нанесенные в ночь на 27 октября. С палестинских территорий были выпущены три ракеты системы "Град", из-за этого в пригородах Тель-Авива объявили воздушную тревогу. Ракеты упали в окрестностях населенных пунктов Ашдод и Бней-Аиш. Погибших и раненых нет, но несколько человек обратились к врачам за психологической помощью.
Кроме того, вечером 26 октября подорвался на фугасе автомобиль ЦАХАЛ, который патрулировал территорию на Западном берегу реки Иордан. В результате этого инцидента также никто не пострадал, но машина получила значительные повреждения.
Нынешнее столкновение стало первым после успешного завершения переговоров Израиля и движения ХАМАС об обмене заключенными. 18 октября офицер ЦАХАЛ Гилад Шалит после пяти лет заключения в палестинской тюрьме был передан Израилю. Иерусалим, в свою очередь, освободил 477 палестинских заключенных, позже будут отпущены еще 550 человек.
Как отмечает израильская газета "Гаарец", пока неизвестно, какая из палестинских группировок стояла за обстрелом Израиля 26 октября. Израильская разведка, однако, считает, что ХАМАС после успехов на поприще переговоров не заинтересован в эскалации военного конфликта. Таким образом, за ударами, вероятно, стоят участники одной из конкурирующих с ХАМАСом группировок.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Україна хоче додати в перелік зброї, необхідної для гарантій безпеки, ті
засоби ППО, які є ефективними на Близькому Сході та в Затоці, але яких
не було в Україні, заявив президент України Володимир Зеленський.
Бажання Ірану отримувати гроші за
прохід нафтових танкерів виключно у криптовалюті виглядає цілком
логічним, адже Тегеран таким чином постійно обходить банківські санкції
Віцепрем'єр висловив упевненість, що у травні концептуалізуються певні підходи щодо моделі вступу України.
"Я думаю, що в першій половині року це буде зрозуміло.
Термін дії Директиви про тимчасовий захист (TPD) для українців, які
в'їхали до Європейського союзу, рятуючись від війни, має завершитися у
березні 2027 року.
Казахстан відмовився від послуг російських компаній під час будівництва ТЕЦ у Семеї, Кокшетау та Усть-Каменогорську.
Умови перемир'я на Близькому Сході передбачають, що Іран і Оман зможуть
стягувати плату з суден, які проходять через Ормузьку протоку,
повідомило агентство Associated Press з посиланням на неназваного
регіонального посадовця.
Дональд Трамп заявив, що погодився призупинити бомбардування Ірану на
два тижні за умови негайного розблокування Ормузької протоки Тегераном.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.