Фінансові новини
- |
- 03.08.26
- |
- 07:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Кудрин отказался работать при премьере Медведеве
09:01 26.09.2011 |
Министр финансов и вице-премьер правительства Владимира Путина Алексей Кудрин заявил, что объявленная накануне рокировка правящего тандема благоприятна для рынков, но лишит его нынешней работы.
«Я не вижу себя в новом правительстве. Дело не только в том, что мне никто и не предлагал, но я думаю, что те разногласия, которые у меня есть, они не позволяют мне идти в это правительство», - сказал Кудрин журналистам в Вашингтоне.
В субботу президент России Дмитрий Медведев предложил своему старшему партнеру по тандему Путину вернуться в Кремль весной, а Путин в ответ отдал Медведеву партию власти и пообещал премьерский пост в случае победы «Единой России» на декабрьских выборах.
Кудрин напомнил о разногласиях с Медведевым в вопросах увеличения социальных и военных расходов.
«Мы обсуждали эти вопросы, тем не менее были приняты те решения. Я не вполне соглашался с предлагаемыми решениями. Думаю, что новому правительству придется эти вопросы все равно решать, в части в том числе обеспечения сбалансированности бюджетной системы, снижения рисков в сфере макроэкономики, в данном случае их придется решать будущей новой команде Медведева», - сказал Кудрин.
Ветеран путинского правительства, с именем которого инвесторы связывают макроэкономическую стабильность, еще в сентябре заявлял, что готов работать на любой должности, лишь бы после выборов начались структурные реформы. На вопрос, согласится ли он работать у Медведева, если предложат, Кудрин ответил:
«Я, безусловно, откажусь».
«Просто я думаю, что сегодня такой вариант нужно будет исключить. Дело в том, что я сказал, никто это и не предлагал, но я для себя такой вариант не рассматриваю», - добавил он.
Кудрин при этом уверен, что реформы неизбежны.
«Я уверен, что Медведев будет проводить реформы, он должен будет снижать риски», - сказал он.
«Я думаю, что Путин также будет более активен в проведении реформ. Путин очень серьезно чувствует проблемы и реагирует на них. В этом смысле, надеюсь, также будет чувствовать то, что необходимо для повышения потенциала экономического роста, в том числе проведения структурных реформ. Сейчас это стало более очевидно после кризиса, поэтому я думаю, что те, кто будет - если президентом изберут Путина, если премьером будет Медведев, - они будут активно реагировать на те вызовы, которые есть», - сказал Кудрин, назвав раннее объявление о будущей властной конфигурации благоприятным для рынков.
«Я считаю, что то, что мы получили ясность, - это уже положительное событие», - сказал он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
| До ₴460 тис. щомісяця: уряд унормував додаткові виплати для бійців НГУ, Нацполіції та прикордонників |
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


За словами Володимира Зеленського, Україна втратила на війні близько 50 тисяч військових загиблими, тоді як Росія - 700 тисяч.
Міністр внутрішніх справ України Іван Вигівський підписав накази про затвердження порядків виплат додаткових винагород
Президент США Дональд Трамп висловив сумнів щодо
того, чи США нададуть Україні ліцензію на виробництво
ракет-перехоплювачів до систем Patriot, хоча раніше підтверджував, що це
зроблять.
Рада ЄС за письмовою процедурою затвердила продовження режиму
тимчасового захисту для українців в країнах Євросоюзу, із нововведенням,
що новоприбулі військовозобов'язані громадяни України зможуть
претендувати на статус лише за відсутності проблем з
військово-обліковими документами.
Рада ЄС у четвер, 30 липня, схвалила зміни до механізму підтримки
України Ukraine Facility та пов'язаного з ним "Плану України" (Ukraine
Plan), що визначає необхідні для отримання фінансування реформи.
Питання автономності залишається одним із ключових чинників під час вибору сучасного мобільного пристрою преміального сегмента.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Через рекордну спеку в Європі ріка Рейн обміліла, що значно ускладнює перевезення вантажів
Армія США отримала першу партію українських безпілотників F10.
Загалом американським військовим передали 2 тисячі дронів, які стали
першими українськими БпЛА, офіційно експортованими до Сполучених Штатів.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року
До кінця 2026 року Євросоюз має виплатити Україні близько 20 млрд євро,
причому нові транші можуть надійти вже найближчими тижнями.
Чистий прибуток британсько-нідерландської нафтової компанії Shell у
другому кварталі 2026 року зріс у понад два рази порівняно з 2025 роком і
становив 9,84 млрд доларів.
Вперше за 44 роки угорську атомну електростанцію "Пакш" доведеться повністю зупинити
Google почав
розгортати нову ШІ-функцію в Google Docs, яка дозволить Gemini
створювати візуальні матеріали на основі тексту просто в документі.
У першому півріччі 2026 року Державна служба спеціального зв'язку та
захисту інформації України внесла до переліку авторизованих 485
інформаційних систем.
Європейські футбольні федерації розглядають можливість застосування
крайнього заходу - бойкоту майбутніх чемпіонатів світу. Причиною стали
плани президента FIFA Джанні Інфантіно залучити приватних інвесторів до
комерційної діяльності організації, повідомляє Sky News.
Наразі цю модель ШІ деактивували, зашифрували та обмежили доступ до неї навіть для дослідників.
Під нові обмеження можуть потрапити не лише гуманоїдні роботи, а й
роботи-пилососи вагою понад 2 кг. Власники вже придбаних пристроїв
зможуть користуватися ними й надалі.
Як повідомляє The Information, китайська держкомпанія з Шанхаю почала
масове виробництво установок DUV-літографії з імерсійним випроміненням.
Ринкова вартість Apple Inc. під час торгів у вівторок вперше перевищила позначку в $5 трлн доларів.