Фінансові новини
- |
- 10.06.26
- |
- 19:44
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Франции, охваченной массовыми протестами, грозит теперь и "мусорный" кризис
20:19 22.10.2010 |
Франции, охваченной массовыми протестами противников пенсионной реформы, помимо топливного кризиса, грозит еще и мусорный. Противники пенсионной реформы второй день блокируют доступ к крупнейшему во Франции центру по переработке мусора, расположенному в парижском пригороде Иври-сюр-Сен, сообщает в пятницу AFP.
Так называемые "грязные" протесты уже больше недели проходят в нескольких городах Франции. Профсоюз "Рабочая сила" в Марселе одним из первых решил использовать мусор в пользу бастующих. Мусорщики с 11 октября не выходят на работу в большинстве районов города. В городе скопились тонны бытовых отходов, которые начинают гнить. Завалы отходов разбирают сотрудники местного МЧС, и власти уже обратились к префекту с просьбой вынудить мусорщиков выйти на работу. Четвертый день бастуют мусорщики в Тулузе, третий - в коммуне Ажан в Аквитании.
В четверг вечером к ним присоединились активисты в Иври-сюр-Сен. В то же время, по данным организации Syctom, которая управляет предприятием по переработке мусора, акцию проводят не сотрудники предприятия, а сторонние протестующие, отмечает РИА "Новости". Sytcom также сообщает, что мусор не складируется на месте, а доставляется в другие центры. Предприятие в Иври-сюр-Сен в 2009 году сожгло 662 тысячи тонн бытовых отходов и переработал еще 38 тысяч тонн.
Ранее сообщалось, что в пятницу во второй половине дня в сенате Франции пройдет голосование по проекту пенсионной реформы, вызвавшей массовые протесты по всей стране. Об этом заявил министр труда Франции Эрик Верт. Однако никакой новой информации на эту тему пока не поступало.
На этом фоне во Франции не прекращаются акции протеста против предложенного правительством проекта, предусматривающего увеличение пенсионного возраста с 60 до 62 лет. В частности, протестующие продолжают блокировать часть топливохранилищ и нефтеперерабатывающих заводов.
В стране в настоящее время, несмотря на все действия властей, сохраняется значительный дефицит автомобильного топлива. По последним данным, примерно на 20% заправок в стране по-прежнему нет бензина. В пятницу в Матиньонском дворце должно пройти срочное совещание под руководством премьер-министра Франсуа Фийона, посвященное проблеме снабжения страны топливом.
Отметим также, что на этой неделе Неаполь захлестнула волна протеста против создания новых свалок для хранеiния отходов недалеко от этого города - третьего по величине в Италии. Сообщалось, что в пятницу премьер-министр Италии Сильвио Берлускони соберет в Риме экстренное совещание для разработки стратегии преодоления "мусорного кризиса". Напомним, что в 2008 году противостояние населения с властями привело к тому, что из-за переполнения свалок улицы города оказались завалены мусором.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман розповів, що під час
випробувань української ракети-перехоплювача балістики FP-7.x вона
досягла висоти у 25 кілометрів.
Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому урядовий
законопроєкт №15224 щодо змін до державного бюджету на 2026 рік про
збільшення видатків на 1,56 трлн грн на сектор безпеки та оборони.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Адміністрація Суецького каналу підвищить транзитні збори для більшості категорій суден з 15 липня.
Німеччина, Франція, Нідерланди, Бельгія та Люксембург запропонували
розглянути тимчасові обмеження деяких прав голосу для майбутніх членів
Європейського Союзу, а також запровадити механізми контролю за
дотриманням верховенства права.
Німеччина внесе до чеської ініціативи 300 млн євро, що вистачить на закупівлю близько 50 тисяч одиниць боєприпасів для України.
Норвегія продовжує посилювати військову підтримку України та інвестує значні кошти у розвиток морських безпілотних технологій.
Міністр оборони Болгарії Дімітар Стоянов заявив, що країна більше не постачатиме військову допомогу Україні.
Європейська комісія вперше пропонує заборонити в'їзд до Європейського
союзу всім, хто служив у збройних силах Росії з початку війни, яку вона
веде проти України.
Федеральний суд США визнав незаконним і скасував запроваджений Дональдом
Трампом збір у розмірі $100 000 за візи H-1B висококваліфікованим
іноземним працівникам
Бенчмарк AnTuTu оприлюднив травневий рейтинг смартфонів, де
оцінюється не гола потужність, а здоровий глузд - співвідношення
продуктивності до вартості.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».