Фінансові новини
- |
- 22.01.26
- |
- 03:41
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Падение индекса потребительского доверия в США в июне превысило прогноз
18:00 29.06.2010 |
Индекс доверия потребителей к экономике США, рассчитываемый исследовательской организацией Conference Board, обвалился в июне до 52,9 пункта.
Согласно пересмотренным данным, в мае значение показателя составляло 62,7 пункта, а не 63,3 пункта, как сообщалось ранее.
Аналитики, опрошенные агентством Bloomberg, ожидали снижения индекса в этом месяце с ранее объявленного значения до 62,5 пункта.
Слабый прирост новых рабочих мест, который пока не может серьезно снизить уровень безработицы, а также обвал фондовых рынков, вызванный опасениями относительно долговых проблем Европы, негативно влияют на настроения потребителей и никак не способствуют росту их расходов.
"Потребители по-прежнему обеспокоены состоянием экономики, - заявил президент Insight Economics Стивен Вуд. - Маловероятно, что оптимизм вернется, если не будет существенного роста занятости и стабилизации цен на жилье".
Индикатор отношения потребителей к текущей ситуации опустился в июне до 25,5 пункта по сравнению с 29,8 пункта в мае.
Индекс потребительских ожиданий на ближайшие полгода упал до 71,2 пункта с 84,6 пункта месяцем ранее.
При этом оба показателя оказались на минимуме за три месяца.
Доля граждан, полагающих, что работу в США найти легко, в июне снизилась до 4,3% с 4,6% в мае. При этом число американцев, которые считают, что устроиться на работу тяжело, увеличилось до 44,8% с 43,9%.
Conference Board рассчитывает индексы на основе опроса 5 тыс. граждан. По итогам 2009 года в среднем индикатор равнялся 45,2 пункта. В 2008 году среднее значение индекса составляло 58 пунктов, в 2007 году - 103,4 пункта, в 2006 году - 105,9 пункта. Минимальный уровень индикатора был зафиксирован в феврале 2009 года - 25,3 пункта.
Согласно индексу S&P/Case-Shiller, также опубликованному во вторник, цены на жилье в 20 крупнейших городах США повысились в апреле на 3,8% в годовом исчислении. Эксперты прогнозировали менее значительный рост - всего на 3,4%. Скачок, отмечают экономисты, был спровоцирован ростом спроса на недвижимость в преддверии истечения срока действия налоговых льгот, предоставляемых правительством гражданам, впервые покупающим жилье. Рост цен был максимальным в годовом исчислении с сентября 2006 года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Національне антикорупційне бюро й Спеціалізована антикорупційна
прокуратура повідомили про підозру колишньому заступнику керівника Офісу
президента та його брату за підозрою в привласненні понад 141 мільйон
гривень, призначених для виплат за "зеленим" тарифом.
Оголошення "плану процвітання" для післявоєнної України, заплановане у
Давосі, відкладено через розбіжності Європи з Вашингтоном. Причина -
незгода щодо Гренландії та "Ради миру", пише видання.
Cуперечка щодо Гренландії відсунула на другий план заплановане
використання тижня Давосу для досягнення домовленостей між США, Україною
та європейськими державами щодо гарантій безпеки та реконструкції
України
Україна може стати європейським левом з точки зору темпів зростання
економіки, але їй варто продовжувати необхідні для цього реформи,
наголосила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ)
Крісталіна Георгієва
Мінрозвитку у 2026 році планує підготувати законопроєкт про запровадження обов'язкового техогляду усіх транспортних засобів.
Українська універсальна біржа з понад 25-річним досвідом лише за минулий рік провела 7,7 тис. біржових торгів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Спецпосланець президента США Стів Віткофф заявив, що в четвер планується його зустріч із Володимиром Путіним.
За даними журналістів, криптопроєкти зайняли місце серед нових
напрямів бізнесу, таких як виробництво зброї, рідкісноземельні метали,
штучний інтелект і платформи прогнозів. Проте саме криптовалюти стали
головним драйвером зростання статків, йдеться в повідомленні.
У 2025 році Китай та Індія скоротили видобуток вугілля. Вперше за
останні 52 роки в обох країнах одночасно спостерігалось зниження
електрогенерації за рахунок цього виду викопного палива.
Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тарас
Качка заявив, що США та Україна на робочому рівні досягли угоди щодо
політичного документа "плану процвітання" України.
Виробник автомобілів Renault уклав угоду з оборонною компанією Turgis Gaillard щодо виготовлення безпілотників для України.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.