Фінансові новини
- |
- 19.01.26
- |
- 13:57
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Світові ціни на комерційне страхування у I кв.-2023 зросли на 4% - Marsh
14:09 02.05.2023 |

Світові ціни на комерційне страхування зросли на 4% у першому кварталі 2023 року, як і в четвертому кварталі 2022 року, згідно з індексом глобального страхового ринку, опублікованим світовим страховим брокером Marsh.
Як повідомляється на його сайті, підвищення цін у більшості регіонів коливалося в невеликому діапазоні порівняно з попереднім кварталом, оскільки зниження фінансових і професійних напрямів і помірність на кіберринку були компенсовані підвищенням ставок на нерухомість.
У Великій Британії композитні ціни зросли на 3% (порівняно зі зростанням на 4% у четвертому кварталі 2022 року), у континентальній Європі на 5% (проти 6% зростання у порівнянному періоді) та в Азії на 1% (2%). У США ціни зросли на 4% (3% відповідно), у Тихоокеанському регіоні - на 7% (5%), а в Латинській Америці та Карибському басейні - на 8% (7%).
Повідомляється також, що ціни на страхування майна у першому кварталі зросли у більшості регіонів на чолі зі США, де подорожчання було на 17% порівняно зі зростанням на 11% у попередньому кварталі. У середньому глобальні ціни на страхування майна у січні-березні 2023 року піднялися на 10% порівняно зі зростанням на 7% у четвертому кварталі 2022-го, ціни на нещасні випадки зросли в середньому на 3% - так само, як і у попередньому кварталі.
Третій квартал поспіль загальні ціни на фінансові та професійні послуги знижуються. Через подальше зниження тарифів у США та Великій Британії середні ціни знизилися на 5% у першому кварталі поточного року порівняно зі зниженням на 6% у четвертому кварталі минулого року.
У всьому світі ціни на кіберстрахування продовжували падати: середнє зростання становило 11% порівняно з 28% у попередньому кварталі. Це було особливо помітно на найбільших ринках кіберстрахування, де подорожчання становило 11% у США та 10% у Великій Британії, порівняно з 28% та 34% раніше відповідно.
Крім цього, побоювання щодо впливу інфляції на вартість активів та вартість претензій, як і раніше, були в центрі уваги страховиків. Наприклад, у США загальна страхова вартість у разі продовження договорів збільшилась у середньому на 9% за квартал.
Marsh - провідний світовий страховий брокер та консультант із ризиків, у штаті якого працюють близько 45 тис. співробітників у 130 країнах. Надає комерційним та індивідуальним клієнтам рішення щодо управління ризиками на основі даних та консультаційні послуги.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Минулого тижня BitcoinWorld повідомили, що кількість унікальних блокчейн-адрес, які зберігають стейблкоїни, сягнула 200 млн.
Ціни на золото і срібло оновили рекорди в понеділок на тлі збільшення
попиту на активи "тихої гавані" у зв'язку з ситуацією навколо
Гренландії.
Долар США дешевшає до євро і фунта стерлінгів на торгах у понеділок, стабільний у парі з єною.
Чистий продаж доларів Національним банком за тиждень із 12 по 16 жовтня
зріс до $904,9 мільйона, порівняно із $712,1 млн тижнем раніше.
Після
зустрічей з президентом Володимиром Зеленським та іншими
високопосадовцями Георгієва зазначила, що з листопада, коли було
досягнуто попередньої домовленості щодо програми, ситуація в Україні
змінилася, але суть вимог програми залишиться незмінною
Національний банк із 14 січня актуалізував перелік бенчмарк-облігацій
внутрішньої державної позики, за рахунок яких банки мають змогу
покривати частину обсягу обов'язкових резервів (бенчмарк-ОВДП).
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.
Китайські урядовці наказали технологічним компаніям не купувати чипи Nvidia без необхідності
Адміністрація президента Дональда Трампа ухвалила нові критерії дозволу
продажів ШІ-процесорів NVIDIA H200 китайським покупцям. Про це пише
Bloomberg.
Міністр оборони США Піт Хегсет заявив, що чат-бот Grok, розроблений
компанією xAI, впровадять в інфраструктуру Пентагону. Цей процес стане
частиною ширшої ініціативи з використання генеративного ШІ у військових
системах.