Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 03:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Два найважливіших дні у житті: день, коли ми з'явились на світ, і день, коли зрозуміли навіщо" Марк Твен |
Объем страховых услуг для населения в I полугодии вырос на 34,4%
12:40 12.09.2016 |
Страховые компании Украины за январь-июнь текущего года предоставили населению страховые услуги на сумму 6,058 млрд грн, что на 1,544 млрд грн, или на 34,4%, больше, чем за аналогичный период минувшего года, сообщил агентству "Интерфакс-Украина" член Нацкомиссии по регулированию рынков финансовых услуг (Нацкомфинуслуг) Александр Залетов.
По его словам, среди наиболее популярных видов розничного страхования лучшую динамику показали страхование ответственности - увеличилось в 3,2 раза, страхование медицинских расходов - в два раза, страхование от несчастных случаев - на 70,1%, страхование жизни - на 43,2%, "Зеленая карта" - на 32,5%. В то же время худшую динамику продемонстрировали страхование КАСКО - увеличилось на 24%, ДМС - на 23,5%, ОСАГО - на 22,7%. При этом снижение на 8% наблюдалось лишь на рынке страхования на случай болезни.
По мнению члена комиссии, показатели розничного страхования является лакмусовой бумагой не только состояния страхового рынка, но и экономики в целом.
Кроме того, А.Залетов подчеркнул, что впервые за последние годы наблюдается рост заключенных договоров по личным видам страхования. Например, ДМС увеличилось на 45,3%, страхование от несчастных случаев - на 29,1%, страхование туристов - на 24,1%, страхование жизни - на 21,9%, а также КАСКО - на 2,9%.
"Дальнейшее повышение доверия населения к массовым социально значимым видам добровольного страхования, возможно, прежде всего, за счет улучшения уровня клиентоориентированности и платежеспособности страховщиков. Поэтому Нацкомфинуслуг выступает с инициативой того, чтобы капитал страховщиков был действительно подтвержден адекватными активами, то есть стал реальной финансовой подушкой безопасности", - отметил он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 грудня 2025 року.
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) заявила,
що ф'ючерсні біржі з її ліцензією зможуть вести торгівлю спотовими
криптопродуктами. Це частина зусиль федерального уряду з інтеграції
цифрових активів у сферу TradFi.
Понад 13,7 млрд грн позичили українці у
мікрофінансових організацій за третій квартал, загалом із початку 2025
року - на понад 40 млрд грн.
с долара США вранці в п'ятницю демонструє слабке зниження до євро і
фунта стерлінгів і трохи активніше - в парі з японською єною.
Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, дешевшає в парі з єною.
Майнери біткоїна увійшли в найслабший період прибутковості за весь
час існування активу
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.