Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 10:02
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Иностранные инвесторы не рассматривают страховой рынок Украины как потенциальный для входа - мнение
18:15 04.04.2013 |
Никто из иностранных инвесторов не рассматривает страховой рынок Украины в качестве потенциального для входа, сообщил генеральный директор Украинской федерации страхования (УФС) Андрей Перетяжко на заседании "круглого стола" в четверг.
При этом он подчеркнул, что даже украинские и российские инвесторы сегодня не рассматривают страховой рынок Украины как объект для инвестиций: более того, они намерены выходить из этих инвестиций, поскольку не видят перспективы страхования и того, чтобы оставаться акционерами страховых компаний.
"Это означает, что этот рынок подвержен риску", - констатирует эксперт.
По данным А.Перетяжко, доля украинских страховщиков по возмещению ущерба, причиненного экономике, составляет 1%, тогда как в Польше - 15-20%, в некоторых других странах - более 70%.
Кроме того, директор УФС со ссылкой на данные федерации сообщил, что реальный сектор страхования в Украине в 2012 году опустился ниже 50% и находится в пределах 43-45%.
По его словам, в 2013 году ожидается оптимизация схемного страхования: это уже будет видно по итогам работы рынка в первом квартале.
Основной же причиной этого негативного явления является внесение в 2012 году изменений в законодательство, регламентирующее работу страхового рынка, считает А.Перетяжко.
Для изменения ситуации он предлагает улучшить качество активов страховщиков, повысить их платежеспособность. "Но сделать это нужно поэтапно в течение двух лет... Заставить сегодня рынок делать резкие движения невозможно", - отметил он.
Кроме того, по мнению эксперта, необходимо, чтобы страховщики раскрывали информацию о своей деятельности, развивали сферу личного страхования, а также участвовали в обязательном медицинском страховании и пенсионной реформе, уделяли больше внимания защите прав потребителей, усовершенствовали налогообложение, интегрировались в европейский рынок.
"А страховым объединениям необходимо найти зваимопонимание на единой платформе для создания СРО", - сказал он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Новий угорський уряд скасував вето на часткове відшкодування країнам ЄС вартості зброї, яку вони надсилають Україні.
Українська сторона отримала нову пускову установку IRIS-T, повідомив у неділю, 31 травня, президент Володимир Зеленський.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
Національний банк України (НБУ) у травні 2026 року оштрафував ТОВ "1
Безпечне агентство необхідних кредитів" (ТМ "MyCredit") на 6,13 млн грн
та банк "Авангард" на 2 млн грн за порушення вимог законодавства у сфері
фінансового моніторингу
Національний банк України (НБУ) у травні 2026 року оштрафував дві
найбільші мережі терміналів самообслуговування EasyPay та City24 на 135
млн грн кожну за порушення вимог фінансового моніторингу
Міжнародні резерви України станом на 01 червня 2026 року за
попередніми даними становили 45 726,6 млн дол. США. У травні вони
зменшилися на 5,2%.
Курс долара США слабко змінюється до євро, фунта стерлінгів та єни
вранці в п'ятницю, інвестори стежать за геополітичними новинами і
чекають ключових статданих про стан американського ринку праці за
травень.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).