Авторизация

Ім'я користувача:

Пароль:

Новини

Топ-новини

Фінансові новини

Фінанси

Банки та банківські технології

Страхування

Новини економіки

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий комплекс

Право

Міжнародні новини

Україна

Політика

Бізнес

Бізнес

Новини IT

Транспорт

Аналітика

Фінанси

Економіка

ПЕК (газ та електроенергія)

Нафта, бензин, автогаз

Агропромисловий ринок

Політика

Міжнародна аналітика

Бізнес

Прес-релізи

Новини компаній

Корирування

Курс НБУ

Курс валют

Курс долара

Курс євро

Курс британського фунта

Курс швейцарського франка

Курс канадського долара

Міжбанк

Веб-майстру

Інформери

Інформер курсів НБУ

Інформер курс обміну валют

Інформер міжбанківські курси

Графіки

Графік курсів валют НБУ

Графік курс обміну валют

Графік міжбанківській курс

Експорт новин

Інформація про BIN.ua

Про сайт BIN.ua

Реклама на сайті

Контакти

Підписка на новини

Ціни на золото падають на тлі поліпшення апетиту до ризику в умовах торгових переговорів між США і Китаєм

08:49 10.06.2025 |

Фінанси

 

Ціни на золото впали на азіатських торгах у вівторок під тиском поліпшення апетиту до ризику і зниження попиту на безпечні активи, оскільки інвестори очікують позитивного завершення торгових переговорів між США і Китаєм.

Жовтий метал продемонстрував значне зростання в останні тижні, оскільки підвищена невизначеність щодо економіки США і торгової політики президента Дональда Трампа сприяла зростанню попиту на безпечні активи.

Зростання геополітичної напруженості, особливо між Росією та Україною, також сприяло попиту на безпечні активи, як і низка слабких економічних показників з Китаю.

Однак ця тенденція змінилася в понеділок, коли Вашингтон і Пекін розпочали переговори на високому рівні в Лондоні. Покращення апетиту до ризику також значною мірою компенсувало занепокоєння щодо ескалації насильства в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, де Трамп застосував військову силу проти протестів, пов'язаних з його жорсткими заходами щодо іммігрантів.

О 06:23 EET спотове золото подешевшало на 0,8% до 3308,32 доларів за унцію, а ф'ючерси на золото з поставкою в серпні подешевшали на 0,8% до 3327,75 доларів за унцію.

Інші дорогоцінні метали також знизилися після значного зростання минулого тижня. Ф'ючерси на платину впали на 0,1% до 1224,60 доларів за унцію, відступивши від чотирирічного максимуму.

Ф'ючерси на срібло впали на 0,4% до 36,660 доларів за унцію, але залишилися в межах недавнього 13-річного максимуму.

На ринки металів тиснуло посилення позицій долара напередодні оприлюднення ключових даних про інфляцію в США, які мають бути опубліковані в середу. Очікується, що дані покажуть помірне зростання інфляції.

Золото постраждало від зниження попиту на безпечні активи, оскільки трейдери переорієнтувалися на більш ризикові активи на тлі позитивних сигналів щодо торгових переговорів між США і Китаєм.

Трамп відзначив позитивні, хоча і нечіткі тенденції в поточних переговорах, а повідомлення вказують на те, що президент також розглядає можливість скасування обмежень на експорт мікросхем і технологій до Китаю, що може сприяти подальшому зниження торгової напруженості між країнами.

Торговельні переговори продовжаться у вівторок, і ринки уважно стежитимуть за оголошеннями про будь-який прогрес у переговорах.

Очікування подальшого зниження торговельних напружень після тимчасового торговельного перемир'я в травні сприяли зростанню апетиту до ризику і підірвали попит на золото.

Проте, жовтий метал продемонстрував 26% зростання в 2025 році, досягнувши низки рекордних максимумів за останні місяці.

Ціни на мідь у вівторок впали, але залишалися на високому рівні порівняно з попередньою сесією, незважаючи на низку слабких економічних показників від найбільшого імпортера - Китаю.

Базові ф'ючерси на мідь на Лондонській біржі металів впали на 0,3% до 9 757,60 доларів за тонну, а ф'ючерси на мідь у США впали на 0,4% до 4,8848 доларів за фунт. Обидва контракти в понеділок зросли на 1%.

Зростання цін на мідь відбулося навіть попри дані про різке падіння імпорту міді в Китай у травні на тлі загального погіршення місцевого попиту. Загальний ріст експорту Китаю також не виправдав очікувань.

Однак надії на укладення торговельної угоди між США і Китаєм компенсували побоювання щодо тривалої слабкості китайської економіки, хоча нещодавнє падіння, здається, було спричинене переважно високими торговельними тарифами США на товари з цієї країни.

За матеріалами: investing.com
Ключові теги: золото
 

ТЕГИ

Курс НБУ на завтра
 
за
курс
uah
%
USD
1
41,6854
 0,0561
0,13
EUR
1
47,8590
 0,0438
0,09

Курс обміну валют на сьогодні, 15:39
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,2295  0,09 0,21 41,9005  0,17 0,41
EUR 47,5390  0,03 0,06 48,2925  0,02 0,05

Міжбанківський ринок на сьогодні, 11:33
  куп. uah % прод. uah %
USD 41,6300  0,01 0,01 41,6500  0,00 0,01
EUR -  - - -  - -

ТОП-НОВИНИ

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

 

Бізнес