Фінансові новини
- |
- 03.03.26
- |
- 18:07
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Волл-стріт знизився напередодні звітності мега-компаній
07:58 31.10.2024 |

Американські фондові індекси закрилися в середу з пониженням через падіння цін на акції компаній-лідерів, а інвестори очікували на корпоративну звітність.
Microsoft і Meta Platforms відзвітували про прибутки після дзвінка, причому обидві компанії перевершили квартальні оцінки доходів.
Акції Alphabet, першої з п'яти компаній «Чудової сімки», які відзвітували про результати цього тижня, зросли на 2,8% після того, як компанія у вівторок перевершила очікування щодо доходів і прибутку в третьому кварталі.
Акції Alphabet допомогли компенсувати падіння акцій виробників мікросхем, обтяжених похмурими прогнозами Advanced Micro Devices і Qorvo, які впали на 10,6% і 27,3% відповідно.
Тим часом акції Super Micro Computer впали на 32,6% після того, як Ernst & Young пішла з посади бухгалтера компанії. Nvidia подешевшала на 1,4%.
Сектор інформаційних технологій зазнав найбільшого падіння, впавши на 1,34%, в той час як прибуток Alphabet підняв сектор комунікаційних послуг.
«Qorvo, Advanced Micro і Super Micro - це три досить великих кроки, які викликають деяке занепокоєння і знімають частину цвітіння з троянди зоряного відбитка від Google вчора ввечері», - сказав Майкл Джеймс, керуючий директор з торгівлі акціями в Wedbush Securities.
«Чіткий лазерний фокус буде зосереджений на звітах і довідниках по конкретних акціях», - сказав Джеймс.
Промисловий індекс Dow Jones впав на 91,51 пункту, або на 0,22%, до 42 141,54, S&P 500 - на 19,25 пункту, або на 0,33%, до 5 813,67, а Nasdaq Composite - на 104,82 пункту, або на 0,56%, до 18 607,93.
Що стосується економічних даних, валовий внутрішній продукт США зріс на 2,8% в річному обчисленні, згідно з попередньою оцінкою ВВП за третій квартал, опублікованою Міністерством торгівлі, що трохи нижче прогнозу економістів на 3,0% зростання.
Окремий звіт показав, що в жовтні кількість робочих місць у приватному секторі США зросла на 233 000 більше, ніж очікувалося.
Перегони між кандидатами в президенти США Камалою Харріс і Дональдом Трампом, які йдуть нога в ногу, також були в центрі уваги інвесторів напередодні виборів 5 листопада.
Акції Eli Lilly впали на 6,2% після того, як не дорахувалися оцінки продажів своїх популярних препаратів для схуднення і ліків від діабету.
Starbucks повідомив про прибутки після закриття торгів, показавши падіння квартальних продажів на тлі зниження світового попиту.
На Нью-Йоркській фондовій біржі акції, що зростають, переважали акції, що падають, у співвідношенні 1,01 до 1. На Нью-Йоркській фондовій біржі було зафіксовано 210 нових максимумів і 52 нових мінімуми.
Індекс S&P 500 показав 24 нових 52-тижневих максимуми і п'ять нових мінімумів, а Nasdaq Composite зафіксував 126 нових максимумів і 98 нових мінімумів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Від 2 березня банкноти номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень зразків 2003-2007
років замінюються на відповідні обігові монети, повідомив Національний
банк України.
Україна нещодавно досягла домовленості з Експортно-імпортним банком
Китаю (China EXIM) про реструктуризацію залучених раніше під державні
гарантії кредитів, повідомив заступник голови місії Фонду в Україні
Тревор Лессард
Думка,
що Україна неодмінно буде в ЄС, давно є домінуючою у Європі, а зараз
посилюється розуміння, що процес вступу має бути швидшим за звичний.
У дорослому віці вивчення англійської рідко починається з нуля. Хтось
уже має кращий рівень, але не може заговорити, хтось роками ходив на
групові заняття й так і не дійшов до впевнених листів чи робочих
дзвінків іноземною.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Біткойн знову впав у вівторок після того, як напередодні ненадовго
перевищив позначку в 70 000 доларів, знизившись разом з іншими
ризиковими активами через побоювання щодо затягування війни на Близькому
Сході.
Курс долара США посилив зростання в парах з євро і фунтом стерлінгів, помірно зміцнюється до японської єни вдень у вівторок.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 березня 2026 року.
У застосунку «Дія» можна придбати нову військову облігацію «Феодосія» з терміном погашення у березні 2027 року.
Кабінет міністрів вніс зміни до порядків визначення незалежних членів
наглядових рад державних банків, а також відбору компаній, які
претендентів на ці посади пропонують.
Національний банк України (НБУ) у лютому зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $547,6 млн, або на 15,5% - до $2 млрд 990,5
млн, тоді як офіційний курс гривні до долара знизився на 0,8%, або на 36
коп.
Національний банк України має намір посилити контроль за якістю готівки, що перебуває в обігу.
HP повідомила, що оперативна пам'ять тепер формує понад третину
собівартості її персональних комп'ютерів. За словами фінансової
директорки Карен Паркхілл, якщо торік витрати на пам'ять і накопичувачі
становили 15-18% від загальної вартості компонентів
Компанії Microsoft та SpaceX оголосили про співпрацю для розвитку
глобального доступу до інтернету. Проєкт передбачає використання
супутникового інтернету Starlink для підключення громадських центрів у
різних країнах, зокрема 450 хабів у Кенії.
Компанія SpaceX оприлюднила
амбітні плани щодо розвитку своєї технології Direct to Cell, яка дозволить звичайним смартфонам підключатися до супутників без жодного додаткового обладнання.
Dell, Lenovo та інші провідні виробники ПК готують нові ноутбуки
Copilot+, які використовуватимуть процесори NVIDIA на архітектурі ARM.
Фінський стартап Donut Lab оприлюднив результати першого незалежного
тестування своєї твердотільної батареї.
Meta та AMD анонсували угоду вартістю $100 мільярдів. У її межах
компанія Марка Цукерберга планує закупити ШІ-чипи для забезпечення
дата-центрів потужністю до 6 гігаватів, а також може отримати 10% акцій
виробника процесорів
На мові програмування, написаній у 1950-х, досі тримаються 95% трансакцій у банкоматах США