Фінансові новини
- |
- 23.06.26
- |
- 00:50
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
S&P 500 і Dow закрилися на нових максимумах, а акції гірничодобувних компаній зросли на хвилі китайських стимулів
07:50 25.09.2024 |

Індекси S&P 500 і Dow завершили вівторок на рекордних максимумах, відреагувавши на слабкі дані по споживчій довірі, а акції гірничодобувних компаній різко зросли після оголошення Китаєм масштабного пакету стимулюючих заходів.
Спочатку індекси знизили зростання після того, як звіт Ради з управління конференціями виявив несподіване зниження споживчої довіри в США у вересні, викликане зростаючим занепокоєнням щодо стану ринку праці.
«Сьогоднішня цінова динаміка в основному пов'язана з тим, що сталося вночі з політичними заявами Китаю, прямою підтримкою їхнього фондового ринку і обіцянками знизити процентні ставки в майбутньому, що викликало дійсно різкий рух міжнародних акцій в цілому», - сказав Закарі Хілл, керівник портфельного управління Horizon Investments в Шарлотті, штат Північна Кароліна.
«Це позначилося на частині американського ринку, де ви бачите, що деякі більш чутливі до Китаю, більш циклічні галузі, такі як металургія та гірничодобувна промисловість, демонструють випереджаючі результати».
Індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 83,57 пункту, або на 0,20%, до 42 208,22, S&P 500 - на 14,36 пункту, або на 0,25%, до 5 732,93, а Nasdaq Composite - на 100,25 пункту, або на 0,56%, до 18 074,52.
П'ять з 11 секторів S&P 500 торгувалися з підвищенням, причому акції сировинних компаній випередили своїх конкурентів з ростом на 1,35%.
Ціни на метали отримали поштовх після того, як друга за величиною економіка світу, Китай, оголосила про найбільший з часів пандемії стимул для виведення економіки з дефляційного стану.
Ціни на мідь і літій зросли. Акції Freeport-McMoRan зросли на 7,93%, Southern Copper додали 7,22%, Albemarle - 1,97%, а Arcadium Lithium - 3,2%.
Акції китайських компаній, що котируються на біржах США, такі як Alibaba, зросли на 7,88%, PDD Holdings - на 11,79%, а Li Auto - на 11,37%, слідуючи за зростанням на внутрішньому ринку.
Акції мегакапів були різноспрямовані: Nvidia зросла на 3,9%, в той час як Microsoft втратила 1,15%. Більш широкий технологічний сектор виріс на 0,79%.
Індекс Філадельфійської фондової біржі SE Semiconductor Index виріс на 1,23%, оскільки акції компаній Qualcomm та Intel зросли на 0,54% та 1,11% відповідно.
Тим часом, голова Федеральної резервної системи Мішель Боумен попередила, що ключові показники інфляції залишаються «некомфортно вищими» за цільовий показник ФРС у 2%, що вимагає обережності, оскільки ФРС продовжує знижувати процентні ставки.
Цього тижня в центрі уваги залишаються щотижневі заявки на допомогу з безробіття і дані по особистим споживчим витратам.
Серед акцій, Visa втратила 5,49% після того, як Міністерство юстиції США подало на компанію до суду за порушення антимонопольного законодавства. Це вплинуло на фінансовий сектор, який знизився на 0,92%.
На Нью-Йоркській фондовій біржі акції, що зростають, переважали акції, що падають, у співвідношенні 1,93 до 1. На Нью-Йоркській фондовій біржі було зафіксовано 636 нових максимумів і 43 нових мінімуми.
Індекс S&P 500 показав 62 нових 52-тижневих максимуми і не зафіксував жодного нового мінімуму, в той час як Nasdaq Composite зафіксував 103 нових максимуми і 101 новий мінімум.
Обсяг торгів на американських біржах склав 11,42 млрд. акцій, порівняно з 11,60 млрд. в середньому за повну сесію за останні 20 торгових днів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Учасники 35-го засідання Контактної групи з питань оборони України у
форматі "Рамштайн" оголосили про виділення близько $4 млрд нової
військової допомоги Україні, повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Велика Британція виділяє 752 мільйони фунтів стерлінгів, аби закупити
150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет та радарів протиповітряної
оборони для України. Про це йдеться на сайті британського уряду.
Если Не отображаются комментарии в TikTok, это не всегда означает бан или поломку аккаунта.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Протягом травня 2026 року сума задоволення вимог кредиторів банків, що
ліквідуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, збільшилася на
₴22,5 мільйона.
За тиждень з 15 по 19 червня Національний банк України продав на міжбанку 1396,2 млн дол, при цьому не купував валюту.
Долар США почав знецінюватися щодо більшості основних світових валют у п'ятницю вдень.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 червня 2026 року.
Голова Національного банку України Андрій Пишний допускає можливість
приватизації державних "ПриватБанку" та "Ощадбанку", проте вважає, що
такі рішення мають ухвалюватися в межах комплексної стратегії розвитку
державного банківського сектору.
Долар США зміцнюється щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишається стабільним у парі з єною.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.
Компанія Google нарешті зрозуміла, що сучасні меню налаштувань
телевізорів нагадують лабіринт Мінотавра, тільки без нитки Аріадни. Нове
оновлення для Google TV
інтегрує ШІ-помічника Gemini безпосередньо в систему керування залізом.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.