Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 10:50
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Долар стабільний до євро, дешевшає проти фунта та єни
15:50 22.07.2024 |

Долар США стабільний у парі з євро, дешевшає до фунта стерлінгів та єни.
Трейдери оцінюють новини зі США. Президент країни Джо Байден напередодні оголосив про рішення зняти свою кандидатуру з президентських виборів і висловив підтримку віцепрезидентці Камалі Гарріс як новій претендентці на посаду президента від демократів.
Реакція долара є стриманою, оскільки такий крок не був виключений, зазначають експерти Unicredit Research, думку яких наводить The Wall Street Journal.
Розрахований ICE індекс DXY, що показує динаміку долара проти шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,13%, ширший WSJ Dollar Index - 0,05%.
Минулого тижня DXY збільшився на 0,3% на тлі сильних статданих щодо економіки США. Проте з початку липня індекс втратив 1,5% у зв'язку зі зростанням очікувань швидкого пом'якшення грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи (ФРС).
Пара євро/долар за даними на 14:55 EET торгується на рівні $1,0886 порівняно з $1,0885 на закриття попередньої сесії.
Євро може подешевшати, якщо дані про динаміку економічної активності в єврозоні (індекси PMI), які будуть опубліковані цього тижня, підтримають думку трейдерів щодо можливості чергового зниження ключових відсоткових ставок Європейським центральним банком (ЄЦБ) у вересні, зазначають експерти ING.
Вартість фунта стерлінгів у парі з доларом становить $1,2927 порівняно з $1,2913 у п'ятницю.
Курс долара щодо ієни опустився до 156,87 ієни з 157,46 ієни на закриття попередніх торгів. Експерти вважають, що Банк Японії може підвищити ключову процентну ставку наступного тижня на тлі збереження стійкої інфляції в країні, зазначає Trading Economics.
Вартість долара в парі з офшорним юанем збільшилася до 7,2922 юаня проти 7,2855 юаня на закриття ринку в п'ятницю.
Народний банк Китаю (НБК, центробанк країни) у понеділок опустив базову відсоткову ставку за кредитами (LPR) терміном на один рік на 10 базисних пунктів - до 3,35% річних з 3,45%. Ставка за п'ятирічними кредитами, що є орієнтиром для ринку іпотеки, знижена до 3,85% з 3,95%. Обидві ставки перебувають на рекордних мінімумах. Аналітики не очікували їх зміни, за даними Trading Economics.
Також НБК вперше майже за рік зменшив ставку за семиденними операціями РЕПО - до 1,7% з 1,8%. Рішення про зниження ставок ухвалено з метою "нарощування фінансової підтримки економіки", йдеться в повідомленні ЦБ.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 грудня 2025 року.
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) заявила,
що ф'ючерсні біржі з її ліцензією зможуть вести торгівлю спотовими
криптопродуктами. Це частина зусиль федерального уряду з інтеграції
цифрових активів у сферу TradFi.
Понад 13,7 млрд грн позичили українці у
мікрофінансових організацій за третій квартал, загалом із початку 2025
року - на понад 40 млрд грн.
с долара США вранці в п'ятницю демонструє слабке зниження до євро і
фунта стерлінгів і трохи активніше - в парі з японською єною.
Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, дешевшає в парі з єною.
Майнери біткоїна увійшли в найслабший період прибутковості за весь
час існування активу
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.