Фінансові новини
- |
- 14.07.26
- |
- 03:04
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Уолл-стріт закрився з невеликим зростанням. Торгівля була нестабільна напередодні даних по інфляції
07:54 27.06.2024 |

Основні фондові індекси США закрилися зі скромним зростанням в середу після неспокійної торгової сесії, оскільки інвестори тримають свої карти в руках напередодні президентських дебатів і звіту по інфляції, за яким пильно стежать політики Федерального резерву.
"Ми перебуваємо в такому стані, поки чекаємо п'ятничного звіту про витрати на особисте споживання, щоб отримати більше інформації", - сказав Майкл Грін, портфельний менеджер Simplify.
Провідний виробник чіпів Nvidia закрився зростанням на 0,25%, підскочивши перед самим закриттям торгів, щоб надолужити втрати. Інші мега-компанії, такі як Apple, Amazon.com і Tesla, також продемонстрували зростання.
Цього тижня очікується публікація кількох економічних даних, зокрема, в п'ятницю буде оприлюднено індекс цін на витрати на особисте споживання (PCE), який є основним показником інфляції, що використовується Федеральним резервом для прийняття рішень щодо монетарної політики.
ФРС прогнозує лише одне зниження процентної ставки в цьому році, в грудні. Але інвестори вбачають 56,3% ймовірність зниження ставки на 25 базисних пунктів у вересні і близько двох знижень до кінця року, як показав додаток LSEG "Ймовірності процентних ставок".
Індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 16,10 пунктів, або на 0,04%, до 39 128,26, S&P 500 - на 8,61 пунктів, або на 0,16%, до 5 477,91, а Nasdaq Composite - на 87,50 пунктів, або на 0,49%, до 17 805,16.
"Інвестори сидять, склавши руки, в очікуванні завтрашніх президентських дебатів та додаткових економічних новин, зокрема, цієї п'ятниці," - сказав Сем Стовалл, головний інвестиційний стратег CFRA.
Позитивні прибутки і м'які дані по інфляції можуть сприяти більшій ротації від технологій до секторів, які відставали в цьому році, вважає Райан Детрік, головний ринковий стратег в Carson Group.
Раніше цього тижня інвестори збільшили ставки на нетехнологічні сектори.
"Ми, ймовірно, побачимо, що ця нестабільність триватиме доти, доки не з'явиться каталізатор", - сказав Брайан Якобсен, головний економіст Annex Wealth Management.
Виробник побутової техніки Whirlpool підскочив на 17,1% після того, як агентство Reuters повідомило, що німецький машинобудівний концерн Robert Bosch розглядає можливість купівлі американського виробника побутової техніки.
Акції FedEx підскочили на 15,53% після того, як гігант доставки спрогнозував прибуток у 2025 фінансовому році, який перевищив прогнози, що призвело до зростання транспортного індексу Dow Jones до найвищого рівня за останній місяць.
Акції Apple зросли майже на 2% після того, як Розенблат підвищив рекомендацію виробника iPhone до "купувати" з "нейтральної". Акції Tesla зросли на 4,81% після того, як Stifel ініціював покриття з рейтингом "купувати".
Акції Amazon Inc зросли на 3,90%, завдяки чому ринкова вартість компанії перевищила $2 трлн, ставши п'ятою американською корпорацією, яка перетнула цей рівень.
Акції найбільших американських банків, включаючи Morgan Stanley, Citigroup та Bank of America, знизилися напередодні оприлюднення результатів щорічного стрес-тесту банківського сектору, проведеного ФРС.
Широкий фінансовий індекс S&P 500 впав на 0,47%.
Акції Rivian злетіли на 23,24% після того, як німецький автовиробник Volkswagen заявив, що інвестує до $5 млрд в американського виробника електромобілів.
Акції General Mills впали на 4,59% після того, як виробник сухих сніданків Cheerios спрогнозував річний прибуток нижче прогнозів і опублікував більше, ніж очікувалося, падіння квартальних продажів.
На Нью-Йоркській фондовій біржі падаючі акції переважали над зростаючими у співвідношенні 1,41 до 1. На Нью-Йоркській фондовій біржі було зафіксовано 106 нових максимумів і 89 нових мінімумів.
Індекс S&P 500 показав 10 нових 52-тижневих максимумів і 6 нових мінімумів, а Nasdaq Composite зафіксував 41 новий максимум і 171 новий мінімум.
Обсяг торгів на американських біржах склав 10,59 мільярдів акцій, порівняно з 11,83 мільярдами в середньому за повну сесію за останні 20 торгових днів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


До Державного бюджету України надійшли 3,35
млрд доларів у межах Першої програми політики розвитку робочих місць та
зростання приватного сектору, що реалізується спільно зі Світовим
банком.
Виробництво ракет-перехоплювачів до систем
Patriot для України відбуватиметься в Німеччині або іншій європейській
країні. Його перенесуть до України вже після завершення війни.
Президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку оновлення Кабінету Міністрів і запропонував прем'єр-міністерці Юлії Свириденко очолити новий напрямок у відносинах із ключовим партнером.
Посол України в США Ольга Стефанішина попросила про завершення дипломатичної служби за особистих обставин.
Віцепремʼєр-міністр України з питань євроінтеграції Тарас Качка заявив,
що постійні представники держав-членів при ЄС схвалили відкриття шостого
кластера переговорів про вступ України до ЄС під назвою "Зовнішні
відносини".
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 липня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $273,1 млн, або на 23,9%, - до $871,2 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Курс долара США зростає у парах з євро, єною та фунтом стерлінгів у понеділок уранці.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 10 липня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) з 4 вересня 2026 року введе в готівковий
обіг нову банкноту номіналом 2000 гривень, оголосив голова НБУ Андрій
Пишний під час пресбрифінгу в Києві в п'ятницю.
Курс долара США помірковано знижується у парах з євро та фунтом
стерлінгів, а щодо японської єни вранці в п'ятницю дешевшає більш
помітно.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 9 липня 2026 року.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.
Поки світові автовиробники обережно дискутують про темпи переходу на
електротягу, китайська корпорація BYD продовжує агресивну експансію
інфраструктури
Вища судова інстанція Європейського Союзу - Європейський суд
справедливості (ECJ) - ухвалила остаточне рішення у справі проти
компанії Google та її материнського холдингу Alphabet.
За словами CEO Microsoft Commercial
Business Джадсона Олтгоффа, компанії вже концентруються не на тестуванні
ШІ, а на отриманні вимірюваної віддачі від інвестицій.