Фінансові новини
- |
- 14.07.26
- |
- 18:11
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Азійські фондові ринки стримані перед новими змінами ставок. Індійські акції падають
08:25 04.06.2024 |

Більшість азіатських акцій знизилися у вівторок, охолоджуючи нещодавнє зростання, оскільки інвестори цього тижня чекають нових підказок щодо процентних ставок, тоді як індійські акції впали з рекордно високих значень після того, як достроковий підрахунок голосів показав, що BJP не здобув такої великої перемоги, як очікувалося.
Регіональні акції отримали посередні сигнали після змішаного нічного закриття на Волл-стріт. У той час як акції технологічних компаній зросли внаслідок зростання корпорації NVIDIA, ринки в цілому були приглушені через ознаки охолодження економічної активності.
Ф'ючерси федеральних фондів США не змінювалися на азіатських торгах, причому увага була зосереджена безпосередньо на прийдешніх даних з ринку праці для отримання додаткових підказок щодо процентних ставок.
Низка засідань центрального банку має відбутися найближчими днями. Європейський центральний банк і Банк Канади мають намір знизити ставки цього тижня, а Федеральна резервна система збирається підтримувати ставки стабільними наступного тижня.
Індійський індекс Nifty 50 знизився на 2,3%, а індекс BSE Sensex 30 втратив 2,6%, причому обидва індекси впали з рекордних максимумів, досягнутих в понеділок.
Попередній підрахунок голосів показав, що на загальних виборах 2024 року правляча партія БДП здобула менш впевнену перемогу, ніж передбачали екзит-поли, а опозиція, Індійський національний конгрес, здобула певну перевагу в нижній палаті парламенту країни.
Хоча перемога БДП все ще забезпечує безпрецедентний третій термін поспіль для прем'єр-міністра Нарендри Моді, менша більшість означатиме, що Моді зіткнеться з більшими труднощами у проведенні реформ та витратах на інфраструктуру.
Азійські ринки рухалися у флетово-низькому діапазоні, оскільки очікування даних по ринку праці США та низки засідань ключових центральних банків стримували настрої.
Японський індекс Nikkei 225 впав на 0,5%, а широкий фондовий індекс TOPIX втратив 0,4%.
Австралійський ASX 200 впав на 0,1% після низки слабких економічних показників. Опитування показало, що в першому кварталі австралійські компанії отримали слабші, ніж очікувалось, валові операційні прибутки, а країна скотилась до дефіциту поточного рахунку платіжного балансу в цьому кварталі.
Внесок чистого експорту у валовий внутрішній продукт також скоротився на 0,9% в цьому кварталі, що є слабким прогнозом для даних по ВВП за перший квартал, які мають бути опубліковані в середу.
Китайський Shanghai Shenzhen CSI 300 виріс на 0,3%, в той час як Shanghai Composite впав на 0,1% після змішаних сигналів від ключових індексів менеджерів із закупівель за останні дві сесії.
Технологічні індекси також відступили від сильного зростання на попередній сесії. Південнокорейський KOSPI впав на 0,4%, в той час як гонконгський індекс Hang Seng не змінився.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №15294 про
посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої
порнографії, що також містить положення про декриміналізацію дорослого
контенту.
На Міжурядовій конференції Україна-ЄС офіційно
відкрили Кластер 6 у переговорах про вступ України до ЄС, під назвою
«Зовнішні відносини».
Франція передасть Україні винищувачі Rafale, а також ліцензійні права на виробництво далекобійних ракет SCALP, ракет-перехоплювачів Aster-30 до систем ППО SAMP/Т, авіабомб AASM Hammer, заявив Еммануель Макрон.
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Україна планує придбати
французькі винищувачі Rafale, а також розповів, коли перші з них мають
з'явитися в українському небі.
Засновниками "антибалістичної коаліції", перша зустріч якої відбувається
13 липня у Парижі, стали десять держав: Україна, Франція, Німеччина,
Велика Британія, Італія, Іспанія, Норвегія, Нідерланди, Швеція та Данія.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
Долар США посилив зниження щодо основних світових валют у вівторок удень.
У зв'язку із введенням мита на дрібні посилки в ЄС
Національний банк пом'якшив валютні обмеження для перевізників
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 14 липня 2026 року.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 липня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $273,1 млн, або на 23,9%, - до $871,2 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Курс долара США зростає у парах з євро, єною та фунтом стерлінгів у понеділок уранці.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 10 липня 2026 року.
Samsung оголосила про початок серійного виробництва SSD PM1763 PCIe 6.0, призначеного для серверів наступного покоління.
Компанія Meta анонсувала модель штучного інтелекту Muse Image для
генерації та редагування зображень. Це перша розробка підрозділу Meta
Superintelligence Labs у цьому напрямі.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.
Поки світові автовиробники обережно дискутують про темпи переходу на
електротягу, китайська корпорація BYD продовжує агресивну експансію
інфраструктури