Фінансові новини
- |
- 06.02.26
- |
- 04:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Ціни на золото зростають в очікуванні даних по інфляції в США
08:44 14.05.2024 |

Ціни на золото трохи зросли на азіатських торгах у вівторок, дещо відновившись після різких втрат на попередній сесії, оскільки основна увага була зосереджена на прийдешніх даних по інфляції в США, які можуть дати нові підказки щодо процентних ставок.
Хоча жовтий метал дещо зміцнився минулого тижня, він залишався значно нижче рекордних максимумів, досягнутих у квітні, оскільки трейдери залишалися упередженими до долара, на тлі побоювань щодо високих ставок в США.
Спотове золото о 06:22 EET подорожчало на 0,3% до 2343,60 доларів за унцію, в той час як ф'ючерси на золото з терміном дії в червні зросли на 0,3% до 2349,05 доларів за унцію.
Дані по індексу цін виробників в США будуть опубліковані сьогодні, в той час як більш важливий показник індексу споживчих цін буде опублікований в середу.
Обидва показники, ймовірно, вплинуть на перспективи процентних ставок в США після того, як перегріті показники інфляції в першому кварталі призвели до того, що більшість бетів були зроблені на зниження процентних ставок цього року.
Хоча ця торгівля вказувала на посилення несприятливих факторів для золота, жовтий метал отримав вигоду від зростання попиту на активи-прихістки на тлі загострення геополітичної напруженості на Близькому Сході. Але деяка деескалація, зокрема між Іраном та Ізраїлем, зробила золото вразливим до тиску з боку процентних ставок.
Високі ставки на довший термін не обіцяють нічого хорошого для золота, оскільки вони збільшують альтернативну вартість інвестицій у жовтий метал.
Інші дорогоцінні метали також зросли у вівторок. Ф'ючерси на платину зросли на 0,1% до 1011,05 доларів за унцію, а ф'ючерси на срібло - на 0,9% до 28,688 доларів за унцію.
Серед промислових металів, ціни на мідь у вівторок зросли до двомісячних максимумів, оскільки трейдери зраділи новим сигналам з Китаю про масивний випуск облігацій на суму 1 трильйон юанів (138 мільярдів доларів).
Китайська влада заявила, що почне випуск облігацій терміном від 20 до 40 років вже цього тижня. Випуск спрямований, головним чином, на підтримку витрат на інфраструктуру та прискорення економічного відновлення в країні.
Це вплинуло на більш оптимістичний прогноз попиту на мідь. Тримісячні ф'ючерси на мідь на Лондонській біржі металів зросли на 0,2% до $10 227,0 за тонну, а одномісячні ф'ючерси на мідь зросли на 0,5% до $4,7940 за фунт. Обидва контракти досягли максимуму з квітня 2022 року.
Новини про випуск китайських облігацій значною мірою компенсували негативні сигнали на ринку нерухомості Китаю, оскільки ще один великий девелопер оголосив дефолт за своїми облігаціями.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Згідно з її даними, порівняно з попереднім кварталом, з урахуванням
сезонного фактору, реальний ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням
сезонного фактору, а квартал тому цей показник складав 0,8%.
Рада ЄС у середу, 4 лютого, узгодила свою позицію щодо правової бази для
імплементації угоди Європейської Ради про надання Україні кредиту в
розмірі 90 мільярдів євро на 2026-2027 роки.
У США по бойовому випробували крилату ракету Rusty Dagger для України, створену за програмою ERAM.
Невиконані за підсумками 2025 року 15 індикаторів плану в рамках
програми Ukraine Facility можуть коштувати Україні близько EUR4 млрд,
йдеться у презентації консорціуму RRR4U (Resilience, Reconstruction and
Relief for Ukraine).
Кабмін спростив ввезення до України літій-іонних акумуляторів. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.
2026 рік остаточно закріпив за побутовою технікою статус повноцінних
гаджетів. Інтеграція в екосистему «розумного будинку» перестала бути
фантастикою і перетворилася на базове очікування користувачів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Долар США слабо зміцнюється до євро та єни, фунт стерлінгів різко дешевшає на підсумках засідання Банку Англії.
Біткойн на торгах у четвер опустився нижче $70 тис. вперше з листопада
2024 року на тлі триваючого відтоку інвесторів з ризикових активів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парах з євро і фунтом стерлінгів, стабільний до японської єни вранці в четвер.
Долар США впевнено зміцнюється в парі з японською єною, трохи підвищується до євро й слабо знижується до фунта стерлінгів.
Ціни на золото продовжують відновлюватися в середу після історичного обвалу наприкінці минулого і на початку поточного тижня.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 4 лютого 2026 року.
Міністерство оборони опублікувало алгоритм, як верифікувати термінал супутникового зв'язку Starlink в Україні для військових та цивільних.
Роскомнагляд заблокував понад 4,7 млн інтернет-сторінок у рамках боротьби із "забороненою інформацією".
Група вчених заявила про розробку нового типу волоконно-оптичних
чипів з потенційною щільністю інтеграції д 100 тис. транзисторів на
сантиметр.
В Google офіційно повідомили, що YouTube більше не дозволяє відтворювати
відео у фоновому режимі через сторонні мобільні браузери для
користувачів без платної підписки Premium.
Минулого року NVIDIA випустила GeForce NOW для Steam Deck, що
використовує операційну систему Steam OS на базі Linux, де сервіс
забезпечував ігри в 90 FPS при роздільній здатності до 1200p.
Apple та Samsung повністю домінували на світовому ринку смартфонів у
2025 році. Як свідчать дані Counterpoint Research, обидві компанії
четвертий рік поспіль зайняли всі десять позицій у рейтингу найбільш
продаваних моделей.
Ринкова капіталізація Microsoft різко скоротилася на рекордні $360 млрд
після публікації фінансового звіту, який показав значні витрати на
будівництво дата-центрів.