Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 01:07
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Азійські акції відновлюються на тлі послаблення побоювань щодо Близького Сходу
07:50 22.04.2024 |

Більшість азійських акцій зросли в понеділок, відновившись після значних втрат минулого тижня на фоні зростання ставок на те, що конфлікт між Іраном та Ізраїлем не загостриться, хоча настрої все ще залишаються напруженими.
Падіння акцій технологічних компаній також, схоже, припинилося після того, як цей сектор, зокрема, виробники мікросхем, зазнали значних втрат минулого тижня.
Ф'ючерси на американські фондові індекси також зросли на азіатських торгах, оскільки Волл-стріт налаштована на відновлення після різких втрат минулого тижня.
Китайські індекси Shanghai Shenzhen CSI 300 і Shanghai Composite виросли на 0,4% і 0,3% відповідно. Ці два індекси були одними з небагатьох азійських бірж, які завершили минулий тиждень позитивно, оскільки перспектива більшої підтримки з боку Пекіну сприяла зростанню настроїв на місцевих ринках.
У понеділок Народний банк Китаю залишив базову кредитну ставку без змін на рекордно низькому рівні, оскільки він прагне зберегти монетарні умови якомога м'якшими для підтримки економічного відновлення.
Подальше зниження базової кредитної ставки може відбутися пізніше цього року, враховуючи, що Пекіну все ще потрібно збільшити темпи стимулюючих заходів для підтримки економіки.
Гонконгський індекс Hang Seng в понеділок підскочив на 2,3%.
Азійські ринки відновилися після втрат минулого тижня, оскільки відсутність негайної ескалації між Іраном та Ізраїлем допомогла покращити настрої.
Японські індекси Nikkei 225 і TOPIX зросли на 0,8% і 1,2% відповідно після падіння від 4% до 6,5% минулого тижня.
Цього тижня основна увага прикута до рішення Банку Японії щодо процентної ставки, яке буде прийнято пізніше цього тижня. Банк Японії збереться на засідання вперше після історичного підвищення процентної ставки в березні.
Австралійський ASX 200 виріс на 1% після втрати 2,8% минулого тижня, в той час як південнокорейський KOSPI виріс на 0,9% після падіння на 3,4% минулого тижня.
Ф'ючерси на індійський індекс Nifty 50 також показали позитивне відкриття.
Регіональні ринки впали в п'ятницю після того, як Ізраїль, за повідомленнями, завдав ударів по Ірану і його околицях.
Але Іран применшив вплив цих атак і не планує негайних дій у відповідь. Це посилило сподівання на те, що конфлікт між Іраном та Ізраїлем не переросте у більш широку війну на Близькому Сході.
Проте настрої щодо високоризикових ринків, зокрема акцій, залишалися нестійкими, особливо на високих відсоткових ставок у США на більш тривалий термін.
Азійські ринки все ще переживають слабкий початок другого кварталу і чекають на низку ключових сигналів з США цього тижня.
Цього тижня кілька американських технологічних гігантів мають відзвітувати про квартальні прибутки, а також будуть опубліковані дані по індексу цін PCE - ключовому показнику інфляції для Федерального резерву США.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 грудня 2025 року.
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) заявила,
що ф'ючерсні біржі з її ліцензією зможуть вести торгівлю спотовими
криптопродуктами. Це частина зусиль федерального уряду з інтеграції
цифрових активів у сферу TradFi.
Понад 13,7 млрд грн позичили українці у
мікрофінансових організацій за третій квартал, загалом із початку 2025
року - на понад 40 млрд грн.
с долара США вранці в п'ятницю демонструє слабке зниження до євро і
фунта стерлінгів і трохи активніше - в парі з японською єною.
Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, дешевшає в парі з єною.
Майнери біткоїна увійшли в найслабший період прибутковості за весь
час існування активу
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.