Фінансові новини
- |
- 07.12.25
- |
- 12:59
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Ціни на золото коливаються вище $2 150 напередодні засідання ФРС; мідь знижується
08:50 19.03.2024 |

Ціни на золото трохи знизилися на азіатських торгах у вівторок, але залишилися вище ключових рівнів підтримки, оскільки ринки залишалися в основному несприйнятливими до дорогоцінних металів напередодні ключового засідання Федеральної резервної системи цього тижня.
Серед промислових металів ціни на мідь знизилися на дюйм, але залишилися на рівні 11-місячних максимумів після зоряного ралі протягом останніх трьох сесій.
Цього тижня ціни на дорогоцінні метали дещо відновили втрачені позиції, повернувшись в понеділок до рівня підтримки 2150 доларів за унцію, оскільки невизначеність щодо позиції ФРС зберігалася. Але жовтий метал також залишився значно нижче рекордних максимумів, досягнутих на початку березня.
Спотове золото о 07:30 EET подешевшало на 0,1% до 2158,26 доларів за унцію, в той час як ф'ючерси на золото, термін дії яких закінчується в квітні, подешевшали на 0,1% до 2161,35 доларів за унцію.
Зміцнення долара стало ключовим фактором впливу на ціни на золото, оскільки очікування засідання ФРС і "голубині" сигнали з боку Банку Японії утримували трейдерів в значній мірі упередженими до долара США.
У вівторок індекс долара виріс до двотижневого максимуму після значного зростання протягом останніх двох сесій.
Очікується, що ФРС збереже процентні ставки на незмінному рівні за підсумками дводенного засідання в середу. Але ринки побоюються будь-яких потенційно яструбиних сигналів з боку центрального банку, особливо зниження прогнозів щодо зниження процентних ставок, після того, як інфляційні дані за останні два місяці виявилися вищими, ніж очікувалося.
Високий рівень ставок на довший термін не обіцяє нічого хорошого для золота та інших дорогоцінних металів, оскільки високі ставки підвищують альтернативну вартість інвестицій в цей сектор.
Ф'ючерси на платину впали на 0,7% до $913,15 за унцію, а ф'ючерси на срібло - на 0,3% до $25,192 за унцію.
Тримісячні ф'ючерси на мідь на Лондонській біржі металів впали на 0,5% до $9 046,0 за тонну, а одномісячні ф'ючерси на мідь в США впали на 0,6% до $4 1052 за фунт.
Але обидва інструменти залишилися в межах 11-місячних максимумів, досягнутих в понеділок, оскільки перспектива дефіциту поставок рафінованої міді з Китаю спровокувала різке падіння цін на мідь.
Ралі міді ще більше прискорили сильніші, ніж очікувалося, дані про промислове виробництво з Китаю, який є найбільшим світовим імпортером міді.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 грудня 2025 року.
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) заявила,
що ф'ючерсні біржі з її ліцензією зможуть вести торгівлю спотовими
криптопродуктами. Це частина зусиль федерального уряду з інтеграції
цифрових активів у сферу TradFi.
Понад 13,7 млрд грн позичили українці у
мікрофінансових організацій за третій квартал, загалом із початку 2025
року - на понад 40 млрд грн.
с долара США вранці в п'ятницю демонструє слабке зниження до євро і
фунта стерлінгів і трохи активніше - в парі з японською єною.
Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, дешевшає в парі з єною.
Майнери біткоїна увійшли в найслабший період прибутковості за весь
час існування активу
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.