Фінансові новини
- |
- 03.03.26
- |
- 21:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Волл-стріт різко виросла, відновившись завдяки зростанню фішок
07:50 22.12.2023 |

Фондові індекси США у четвер закрилися зростанням, відігравши велику частину втрат попереднього дня, оскільки економічні дані посилили оптимізм з приводу того, що Федеральна резервна система пом'якшить грошово-кредитну політику і відродила схильність інвесторів до ризику.
Акції всіх трьох основних індексів США продемонстрували зростання на тлі зростання цін на чіпи, на чолі з Micron Technology після квартального прогнозу, що перевершило очікування, що висунуло вперед високотехнологічну Nasdaq.
Ралі посилилося з наближенням закриття сесії: індекси S&P 500 і Nasdaq зросли більш ніж на 1%.
Дані в четвер показали, що економічне зростання в США в третьому кварталі було не таким стійким, як спочатку було заявлено, і на напруженому ринку праці, який ФРС вважає за перешкоду для охолодження інфляції, з'являються тріщини.
«Той факт, що показники ВВП за третій квартал не були переглянуті у бік підвищення, а фактично були зменшені, дає інвесторам впевненість у тому, що шлях, яким йде ФРС, про який вони оголосили минулого тижня, не зміниться найближчим часом. ", - сказав Пітер Туз, президент Chase Investment Counsel у Шарлоттсвіллі, штат Вірджинія.
Американські акції різко впали в середу ближче до вечора, перервавши багатосесійне ралі, Розпродаж, можливо, був прискорений операціями з хейджування, які пов'язані з короткостроковими угодами з опціонами.
"Вчора інвестори говорили про фіксацію прибутку після дуже тривалого та послідовного святкового ралі", - сказав Грег Бассук, виконавчий директор AXS Investments у Нью-Йорку.
"Інвесторам було б розумно купувати на цих падіннях", - сказав Бассюк, додавши, що, на його думку, акції "завершить рік упевнено".
Оцінка ймовірністі того, що центральний банк США знизить цільову ставку за фондами ФРС на 25 базисних пунктів вже у березні, становить 71,3%, згідно з даними CME FedWatch tool.
Ринок очікує звіту Міністерства торгівлі про витрати на особисте споживання (PCE), який вийде у п'ятницю і охоплюватиме зростання доходів, споживчі витрати та інфляцію.
Промисловий індекс Dow Jones виріс на 322,35 пункту, або 0,87%, до 37 404,35, S&P 500 додав 48,4 пункту, або 1,03%, до 4 746,75, а індекс Nasdaq Composite додав 185, 92 пункти, або 1,26%, до 14 963,87.
Усі 11 основних секторів індексу S&P 500 завершили торги на позитивній території, а найбільший процентний приріст продемонстрували акції споживчих дискреційних компаній.
Micron Technology прогнозує квартальну виручку вище за ринкові оцінки, і її акції підскочили на 8,6% на тлі ознак відновлення чіпів пам'яті в 2024 році після одного з найзначніших спадів за останні роки.
Індекс напівпровідників Philadelphia SE та акцій компаній із виробництва мікросхем для житла зріс на 2,8%.
Акції американських виробників електромобілів Tesla, Lucid Group та Rivian Automotive зросли на 1,6-3,0% після того, як у звіті повідомлялося, що Сполучені Штати розглядають можливість підвищення тарифів для китайських виробників електромобілів.
Акції Triumph Group злетіли на 32,9% після того, як постачальник аерокосмічної продукції заявив, що продасть свій бізнес після обслуговування компонентів компанії AAR Corp за 725 мільйонів доларів.
Акції Blackberry, зареєстровані в США, впали на 12,7% після того, як прогноз виручки в четвертому кварталі виявився нижчим за очікування.
Зростаючі емітенти на Нью-Йоркській фондовій біржі перевищували падаючі у співвідношенні 3,65 до 1; На Nasdaq співвідношення 2,79 до 1 було на користь компаній, що ростуть.
Індекс S&P 500 досяг 17 нових 52-тижневих максимумів та одного нового мінімуму; Індекс Nasdaq Composite зафіксував 79 нових максимумів та 68 нових мінімумів.
Обсяг на біржах США становив 10,88 млрд акцій порівняно із середнім показником у 12,28 млрд за всю сесію за останні 20 торгових днів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Від 2 березня банкноти номіналами 1, 2, 5 і 10 гривень зразків 2003-2007
років замінюються на відповідні обігові монети, повідомив Національний
банк України.
Україна нещодавно досягла домовленості з Експортно-імпортним банком
Китаю (China EXIM) про реструктуризацію залучених раніше під державні
гарантії кредитів, повідомив заступник голови місії Фонду в Україні
Тревор Лессард
Думка,
що Україна неодмінно буде в ЄС, давно є домінуючою у Європі, а зараз
посилюється розуміння, що процес вступу має бути швидшим за звичний.
У дорослому віці вивчення англійської рідко починається з нуля. Хтось
уже має кращий рівень, але не може заговорити, хтось роками ходив на
групові заняття й так і не дійшов до впевнених листів чи робочих
дзвінків іноземною.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Біткойн знову впав у вівторок після того, як напередодні ненадовго
перевищив позначку в 70 000 доларів, знизившись разом з іншими
ризиковими активами через побоювання щодо затягування війни на Близькому
Сході.
Курс долара США посилив зростання в парах з євро і фунтом стерлінгів, помірно зміцнюється до японської єни вдень у вівторок.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 березня 2026 року.
У застосунку «Дія» можна придбати нову військову облігацію «Феодосія» з терміном погашення у березні 2027 року.
Кабінет міністрів вніс зміни до порядків визначення незалежних членів
наглядових рад державних банків, а також відбору компаній, які
претендентів на ці посади пропонують.
Національний банк України (НБУ) у лютому зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $547,6 млн, або на 15,5% - до $2 млрд 990,5
млн, тоді як офіційний курс гривні до долара знизився на 0,8%, або на 36
коп.
Національний банк України має намір посилити контроль за якістю готівки, що перебуває в обігу.
HP повідомила, що оперативна пам'ять тепер формує понад третину
собівартості її персональних комп'ютерів. За словами фінансової
директорки Карен Паркхілл, якщо торік витрати на пам'ять і накопичувачі
становили 15-18% від загальної вартості компонентів
Компанії Microsoft та SpaceX оголосили про співпрацю для розвитку
глобального доступу до інтернету. Проєкт передбачає використання
супутникового інтернету Starlink для підключення громадських центрів у
різних країнах, зокрема 450 хабів у Кенії.
Компанія SpaceX оприлюднила
амбітні плани щодо розвитку своєї технології Direct to Cell, яка дозволить звичайним смартфонам підключатися до супутників без жодного додаткового обладнання.
Dell, Lenovo та інші провідні виробники ПК готують нові ноутбуки
Copilot+, які використовуватимуть процесори NVIDIA на архітектурі ARM.
Фінський стартап Donut Lab оприлюднив результати першого незалежного
тестування своєї твердотільної батареї.
Meta та AMD анонсували угоду вартістю $100 мільярдів. У її межах
компанія Марка Цукерберга планує закупити ШІ-чипи для забезпечення
дата-центрів потужністю до 6 гігаватів, а також може отримати 10% акцій
виробника процесорів
На мові програмування, написаній у 1950-х, досі тримаються 95% трансакцій у банкоматах США