Фінансові новини
- |
- 24.06.26
- |
- 09:16
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Європейські акції зростають; Очікується осіння заява Великобританії
12:11 22.11.2023 |

Європейські фондові ринки у середу торгувалися трохи вище, оскільки інвестори перетравили протокол останнього засідання Федеральної резервної системи США, і навіть доходи лідера ІІ Nvidia.
О 10:05 EET індекс DAX у Німеччині торгувався на 0,3% вище, CAC 40 у Франції торгувався з підвищенням на 0,2%, а FTSE 100 у Великій Британії зріс на 0,4% .
Торгові діапазони в Європі, ймовірно, будуть обмежені в середу, за день до Дня подяки в США, оскільки інвестори перетравлюють протокол засідання ФРС на початку місяця.
Протягом останніх кількох сесій акції демонстрували сильне зростання, оскільки низка слабких показників інфляції в США та показників зайнятості посилили ставки на те, що Федеральна резервна система перестала підвищувати відсоткові ставки.
У протоколі, опублікованому у вівторок, підтверджується позиція ФРС щодо збереження ставок на обмежувальному рівні протягом деякого часу, але передбачається, що політикам буде потрібний інфляційний шок, щоб розглянути питання про нове підвищення.
Що стосується Європи, індекс споживчої довіри єврозони за листопад має бути опублікований пізніше під час сесії і, як очікується, покаже ще одне слабке значення, але основна увага може бути зосереджена на Великій Британії, де міністр фінансів Великобританії Джеремі Хант збирається виступити із щорічною осінньою заявою.
Економіка Великобританії у третьому кварталі стабілізувалася, і повідомлення преси припускають, що Хант оголосить про зниження податків, яке має підтримати слабкі перспективи зростання країни.
"Ми дійсно хочемо знизити податковий тягар, але ми робитимемо це тільки відповідально", - сказав Хант в інтерв'ю на вихідних. «Єдине, чого ми не робитимемо, - це зниження податків, яке сприятиме інфляції».
У корпоративному секторі велика увага буде приділена результатам компанії Nvidia, лідера в галузі чипів штучного інтелекту, опублікованим після закриття вівторка.
Американський технологічний гігант легко перевершив очікування третього кварталу, як і його прогнози на останній квартал, але бугаєві очікування, закладені в ці акції, настільки величезні, що акції все ще знижуються під час торгів після закриття.
У Європі компанія Thyssenkrupp повідомила про значне знецінення свого сталеливарного підрозділу через «похмурі» перспективи, наголосивши на складності спроб залучити чеську енергетичну групу EPH як співвласник бізнесу.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини,
внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, загинув моряк, решту членів
екіпажу вдалося врятували. Загалом за ніч під ворожою атакою були три
цивільні судна.
Україна та Німеччина 18 червня підписали угоду в оборонній сфері, що
стосується спільної розробки системи ППО для перехоплення балістичних
ракет.
Учасники 35-го засідання Контактної групи з питань оборони України у
форматі "Рамштайн" оголосили про виділення близько $4 млрд нової
військової допомоги Україні, повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Велика Британція виділяє 752 мільйони фунтів стерлінгів, аби закупити
150 тисяч безпілотників та понад 350 ракет та радарів протиповітряної
оборони для України. Про це йдеться на сайті британського уряду.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Mastercard та "ПриватБанк" здійснили першу в Україні агентну транзакцію, використовуючи Mastercard Agent Pay.
Міністерство фінансів України 23 червня 2026 року на аукціоні з
розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до
державного бюджету 5,91 млрд гривень.
Рада директорів Світового банку в ніч на вівторок схвалила Першу
програму політики розвитку "Робочі місця в Україні та зростання
приватного сектору" (DPO) із метою підтримки програми реформ Уряду
України, спрямованої на створення умов для залучення приватного
фінансування та інвестицій, сприяння вирішенню проблеми нестачі робочої
сили та поглиблення транскордонної ринкової інтеграції.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж активи п'яти банків, що ліквідуються, на загальну суму 901,3 млн грн.
Протягом травня 2026 року сума задоволення вимог кредиторів банків, що
ліквідуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, збільшилася на
₴22,5 мільйона.
За тиждень з 15 по 19 червня Національний банк України продав на міжбанку 1396,2 млн дол, при цьому не купував валюту.
Долар США почав знецінюватися щодо більшості основних світових валют у п'ятницю вдень.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.
Stellantis, Volkswagen і Renault об'єдналися, щоб закликати до
спрощення правил і запровадження стимулів для виробництва продукції з
маркуванням "Зроблено в Європі" та протидії китайським виробникам
електромобілів.
TSMC розробляє нову технологію пакування мікросхем під назвою CoPoS
(Chip-on-Panel-on-Structure), яка може знизити собівартість виробництва
чипів та покращити їхню продуктивність.