Фінансові новини
- |
- 06.12.25
- |
- 03:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Мінфін США вніс 11 росіян до списку санкцій, що стосуються кіберзлочинів, Велика Британія запровадила аналогічні санкції
17:01 07.09.2023 |

Мінфін США в четвер оновив список санкцій, пов'язаних із імовірними злочинами в кіберпросторі, і вніс до нього 11 росіян, ідеться в заяві, поширеній відомством.
При цьому санкції влада США запровадила в координації з Великою Британією. Обмежувальні заходи торкнулися Михайла Чернова, Максима Галочкіна, Максима Халіулліна, Артема Курова, Сергія Логунцова, Олександра Можаєва, Дмитра Путиліна, Максима Руденського, Михайла Царьова, Вадима Валіахметова, Андрія Жукова.
"Сьогодні США у взаємодії зі Сполученим Королівством запровадили санкції проти 11 осіб, які є частиною групи кіберзлочинців Trickbot, яка базується в Росії", - ідеться в пресрелізі Мінфіну США.
У відомстві стверджують, що Trickbot, пов'язана з російськими розвідслужбами, обирала своїми цілями адміністрацію США, американські компанії, лікарні. Зокрема влада США вважає, що Trickbot атакувала об'єкти найважливішої інфраструктури та медичні заклади під час пандемії COVID-19.
Санкції запроваджують проти керівників, системних адміністраторів, розробників і програмістів, пов'язаних із групою.
США і Велика Британія додавали до санкційних списків членів Trickbot і раніше - у лютому 2023 року. У пресрелізі британського уряду уточнюють, що тепер під санкціями перебувають 18 членів групи.
У пресрелізі Мінфіну йдеться про те, що санкції передбачають блокування всієї власності, що перебуває у США, і часток у майні перерахованих вище осіб. Громадянам США заборонені угоди, в яких залучено майно цих осіб. Також санкції можуть застосувати проти будь-кого, хто веде справи з підсанкційними особами, і проти іноземних фінансових інститутів, які свідомо надають значущі послуги цим росіянам або сприяють їхнім транзакціям.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У розмові взяли участь президент Франції Емманюель Макрон, канцлер
Німеччини Фрідріх Мерц, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та інші
лідери. 
Державна служба геології та надр України продала спеціальний дозвіл
на розробку Любинецької нафтогазової площі у Львівській області.
Верховна Рада не розглядатиме питання запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців.
Європейська комісія в середу офіційно запропонувала внести Росію до
власного чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і
фінансування терористичної діяльності.
Стабильное качество фарша — одно из ключевых условий для успешной кухни.
Независимо от формата заведения, будь то бистро или гастрономический
ресторан, консистенция, структура и свежесть мясной массы определяют
уровень блюда.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 5 грудня 2025 року.
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) заявила,
що ф'ючерсні біржі з її ліцензією зможуть вести торгівлю спотовими
криптопродуктами. Це частина зусиль федерального уряду з інтеграції
цифрових активів у сферу TradFi.
Понад 13,7 млрд грн позичили українці у
мікрофінансових організацій за третій квартал, загалом із початку 2025
року - на понад 40 млрд грн.
с долара США вранці в п'ятницю демонструє слабке зниження до євро і
фунта стерлінгів і трохи активніше - в парі з японською єною.
Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, дешевшає в парі з єною.
Майнери біткоїна увійшли в найслабший період прибутковості за весь
час існування активу
У листопаді 2025 року український ринок нових авто продовжив зміщуватися в бік електромобілів.
Соціологи зіткнулися з новим ризиком, оскільки великі мовні моделі (LLM)
здатні видавати себе за людей і проходити стандартні перевірки якості.
Понад третину нових легкових автомобілів, проданих у світі цього року, виготовлено в КНР.
Усі інші проєкти відходять на другий план заради покращення ChatGPT.
Функція працює лише між абонентами, які збережені одне в одного в контактах і використовують стандартний додаток для дзвінків.
Xiaomi EV продовжує стрімко нарощувати свої позиції на ринку електромобілів
Samsung офіційно показала свій перший потрійний складаний смартфон -
Galaxy TriFold. Модель стане доступною в Кореї 12 грудня, а згодом вийде
на ринки Китаю, Тайваню, Сінгапуру та ОАЕ. У першому кварталі 2026 року
смартфон також має з'явитись в США.