Фінансові новини
- |
- 24.04.26
- |
- 12:25
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото досягає 2-місячного максимуму, 2000 доларів у полі зору, оскільки інфляція остигає
08:05 20.07.2023 |

Ціни на золото зросли на азіатських торгах у четвер, досягнувши більш ніж двомісячного максимуму, оскільки слабкі дані щодо інфляції у Великій Британії породили більше ставок на те, що світові відсоткові ставки близькі до піку, у той час як деяка слабкість долара також допомогла.
Жовтий метал тепер був приблизно на 15 доларів нижче заповітного рівня 2000 доларів за унцію.
Дані щодо споживчої інфляції у Великій Британії, опубліковані в середу, не відповідають оцінкам, що спонукало ставки на те, що Банк Англії близький до завершення циклу підвищення процентної ставки. Показання були за аналогічним зниженням інфляції в США, що спостерігалося минулого тижня, що збільшило ставки на те, що Федеральна резервна система також близька до досягнення пікових процентних ставок за рік.
Спотове золото о 00:28 за східним часом (4:28 за Грінвічем) зросло на 0,4% до 1984,68 долара за унцію, а ф'ючерси на золото виросли на 0,4% до 1987,25 долара за унцію.
Ринки металів були зосереджені на майбутньому засіданні ФРС, при цьому багато хто очікував, що центральний банк підвищить ставки на 25 базисних пунктів.
Але ринки уважно стежать за будь-якими сигналами про майбутнє підвищення ставок після того, як м'якіші, ніж очікувалося, показники інфляції в США посилили надії на те, що ФРС оголосить про зупинення поточного циклу підвищення ставок.
Очікування паузи підірвали долар в останні тижні, водночас приносячи користь ринкам металів, особливо золота, оскільки перспективи відсоткових ставок послабшали.
Зростання відсоткової ставки збільшує альтернативну вартість володіння нерентабельними активами, що знижує привабливість золота як інвестиційного інструменту. Але стабільніші ставки можуть стимулювати збільшення потоків у жовтий метал.
Підвищений попит на безпечний притулок на тлі погіршення світових економічних умов також може спонукати потоки до золота найближчими місяцями.
Ціни на мідь зросли у четвер, оскільки слабкість долара допомогла червоному металу стримати втрати чотири дні поспіль.
Ф'ючерси на мідь зросли на 0,5% - до $3,8332 за фунт.
У той час як слабкі економічні показники Китаю, найбільшого у світі імпортера міді, призвели до різких втрат червоного металу цього тижня, ринки тепер очікували на додаткові заходи стимулювання в країні, щоб підштовхнути зростання.
Китайські офіційні особи пообіцяли найближчими місяцями активізувати більш сприятливу політику після того, як дані, оприлюднені цього тижня, показали, що економіка практично не зростала у другому кварталі.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Зазначається, що розгортання української системи Sky Map на авіабазі
Принца Султана, про яке раніше не повідомлялося, є ознакою того, як
українські військові значно просунулися вперед у технологіях дронів та
боротьби з ними
Посли-постійні представники країн-членів Європейського союзу схвалили як
останній законодавчий акт - зміни до регламенту про багаторічну
фінансову політику ЄС, який був необхідний для забезпечення виплати
Україні
Український президент наголосив, що відновлення "Дружби" Київ пов'язує з
розблокуванням Європейським Союзом кредиту у 90 млрд євро для потреб
України.
Уряд визначив Державну спеціальну службу транспорту Міноборони (ДССТ)
замовником робіт із захисту критичної інфраструктури: очікує, що так
роботи будуть виконуватися швидше.
Європейський Союз планує надати Україні перший транш з кредиту ЄС на
суму 90 млрд євро у кінці травня чи на початку червня 2026 року.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Курс долара США практично не змінюється до євро і фунта стерлінгів, а
також до японської єни і китайського юаня вранці в п'ятницю.
У найбільших тендерах на страхування у 2025 році страхова компанія
"Перша" уклала контракт з "Енергоатом" на 167 млн грн, "ТАС" - контракт
на 142,8 млн грн з "Укрнафтою", а "ВУСО" - контракт на134 млн грн з
"Ощадбанком".
Долар США стабільний до основних світових валют на торгах у четвер.
Зазначається, що на рахунок емітента в результаті аукціону з обміну буде
зараховано 5,66 млн шт. ОВДП із терміном погашення 20 травня 2026 року
на загальну суму 6,03 млрд грн.
Зараз в обігу перебувають понад ₴923 мільярди, або на ₴3 мільярди менше, ніж на початок року.
Долар США слабко змінюється в парах з єною, євро і фунтом стерлінгів вдень у середу.
Курс долара США помірно опускається до євро і фунта стерлінгів, а також до японської єни і китайського юаня вранці в середу.
Google відкрила нову хвилю безплатного навчання зі штучного інтелекту
для українців. Йдеться про 20 тис. ліцензій на програму "Сертифікація
Google із професійного використання ШІ" на платформі Coursera.
У недавній публікації у блозі Microsoft офіційно заявила, що Microsoft
Defender достатній для більшості користувачів і жодне додаткове
антивірусне програмне забезпечення для Windows 11 не потрібне.
Держагентство «ПлейСіті» співпрацюватиме з YouTube для виявлення та блокування незаконної реклами азартних ігор.
Сервіс Google Фото отримав новий набір інструментів для редагування
обличчя із налаштуванням інтенсивності - для видалення недоліків шкіри,
корекції губів, відбілювання зубів тощо.
Світ електромобілів - це не лише про великі екрани та автопілоти, а
насамперед про те, наскільки важкою та дорогою буде «батарейка» під
підлогою.
Згідно із повідомленням відомства, мова йде про документи, які
використовуються у випадках змін під час перевезення, зокрема, при
перевантаженні, зміні пункту призначення, розбіжностях у вантажі чи
інших операційних ситуаціях.
Окружний суд Токіо засудив 39-річного Ватару Такеучі до 1,5 року
ув'язнення та оштрафував його на 1 мільйон єн ($6300) за публікацію
спойлерів.