Фінансові новини
- |
- 17.07.26
- |
- 21:09
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фондові індекси США 29 липня зростали другий день поспіль
07:56 29.07.2022 |

Всі три основні індекси зросли більш ніж на 1%, оскільки дані, що свідчать про другий квартальний спад економіки поспіль, підживлюють спекуляції інвесторів про те, що Федеральному резерву, можливо, не потрібно бути настільки агресивним із підвищенням відсоткових ставок, як дехто побоювався.
Прибутковість еталонних 10-річних казначейських облігацій знизилася слідом за даними, тоді як сектори комунальних послуг і нерухомості, які мають тенденцію зростати, коли прибутковість падає, були найприбутковішими секторами S&P 500 за день.
Зниження прибутковості може свідчити про те, що "ринки думають, що ФРС в якийсь момент доведеться розвернутися і знизити ставки, можливо, протягом наступного 12-місячного періоду", - сказала Мона Махаджан, старший інвестиційний стратег Edward Jones.
«Це означає, що темп посилення стане поступовим у майбутньому».
Крім того, прогноз зростання прибутку в другому кварталі цього тижня підвищився, оскільки все більше компаній S&P 500 представили результати, які перевершили очікування аналітиків. Серед них акції Ford Motor Co підскочили на 6,1% після того, як компанія повідомила про вищий, ніж очікувалося, квартальний чистий прибуток.
Після закриття торгів акції Amazon.com зросли більш ніж на 12%, оскільки онлайн-рітейлер повідомив про квартальні продажі, які перевершили оцінки Уолл-стріт. Amazon.com завершив чергову сесію зростанням на 1,1%. Акції Apple зросли більш ніж на 3% у неробочий час після квартального звіту компанії та оптимістичних прогнозів, а ф'ючерси на електронне міні-обладнання S&P 500 зросли на 2% із запізненням.
На початку дня Міністерство торгівлі США повідомило, що американська економіка несподівано скоротилася у другому кварталі - це друге квартальне зниження внутрішнього валового продукту, про яке повідомляє уряд.
Ця новина збільшила ймовірність того, що економіка перебуває на порозі рецесії, і деякі інвестори заявили, що це може утримати ФРС від подальшого підвищення агресивного ставок, оскільки вона бореться з високою інфляцією.
Індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 332,04 пункту, або 1,03%, до 32 529,63 пункту, S&P 500 додав 48,82 пункту, або 1,21%, до 4072,43 пункту, а Nasdaq Composite додав ,17 пунктів, або 1,08%, до 12 162,59 пунктів.
Nasdaq зафіксував найбільший дводенний відсотковий приріст із 27 травня.
Акції зросли на попередній сесії, коли ФРС підвищила ставки, а коментарі голови ФРС Джерома Пауелла послабили деякі побоювання щодо темпів підвищення ставок.
"З'являється більше інвесторів, що думають, бодай принаймні не буде великих сюрпризів щодо літнього балансу", що стосується ставок, сказав Алан Ланц, президент Alan B. Lancz & Associates Inc., інвестиційна консалтингова фірма, що базується у Толедо, штат Огайо.
ФРС у середу підвищила базову ставку овернайт на три чверті процентного пункту. Цей крок був за підвищенням на 75 базисних пунктів минулого місяця і меншими змінами в травні та березні, щоб центральний банк США стримав інфляцію, що росте.
Інвестори висловили стурбованість тим, що інфляція та агресивне підвищення ставок ФРС можуть у якийсь момент привести економіку до рецесії.
Серед акцій, що падають, акції Facebook і Meta Platforms Inc, материнської компанії Instagram, впали на 5,2% після того, як компанія повідомила про перше квартальне падіння виручки.
Обсяг торгів на біржах США становив 11,21 млрд акцій у порівнянні із середнім показником у 10,86 млрд акцій за всю сесію за останні 20 торгових днів.
Кількість випусків, що зростають, на NYSE перевищувала кількість падаючих у співвідношенні 3,56 до 1; На Nasdaq співвідношення 1,66 до 1 сприяло зростанню.
S&P 500 зафіксував три нові 52-тижневі максимуми і 31 новий мінімум; Nasdaq Composite зафіксував 67 нових максимумів та 97 нових мінімумів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Від закликів до партнерів "Закрийте небо над Україною!" до заяви
українського президента Володимира Зеленського: "Freyja - це спосіб
доповнити нашу оборону, створити надійний щит над усією Європою"
минуло чотири з половиною роки.
Україна першою отримає нові французько-італійські системи SAMP/T NG для протидії балістичним ракетам.
Верховна Рада проголосувала за звільнення Юлії Свириденко з посади
прем'єр-міністерки України, що означає відставку всього складу Кабінету
міністрів.
Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №15294 про
посилення відповідальності за виготовлення і розповсюдження дитячої
порнографії, що також містить положення про декриміналізацію дорослого
контенту.
На Міжурядовій конференції Україна-ЄС офіційно
відкрили Кластер 6 у переговорах про вступ України до ЄС, під назвою
«Зовнішні відносини».
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Страхова компанія VUSO (ВУСО) за
підсумками 2025 року сплатила понад 348 мільйонів гривень податків до
бюджетів усіх рівнів. Водночас загальний обсяг допомоги компанії Силам
оборони України з початку повномасштабної війни наближається до 100
мільйонів гривень.
Курс долара США незначно коливається у парі з японською єною вранці в
середу, а також продовжує знижуватися щодо євро та фунта стерлінгів,
реагує на дані про різке уповільнення американської інфляції.
Долар США посилив зниження щодо основних світових валют у вівторок удень.
У зв'язку із введенням мита на дрібні посилки в ЄС
Національний банк пом'якшив валютні обмеження для перевізників
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 14 липня 2026 року.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 липня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $273,1 млн, або на 23,9%, - до $871,2 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Курс долара США зростає у парах з євро, єною та фунтом стерлінгів у понеділок уранці.
Google
оголосила про запуск нової функції Video Remix для сервісу Google
Photos. Вона дає змогу редагувати та стилізувати вже збережені відео за
допомогою штучного інтелекту Gemini Omni, який виконує зміни на основі
текстових підказок користувача.
Samsung оголосила про початок серійного виробництва SSD PM1763 PCIe 6.0, призначеного для серверів наступного покоління.
Компанія Meta анонсувала модель штучного інтелекту Muse Image для
генерації та редагування зображень. Це перша розробка підрозділу Meta
Superintelligence Labs у цьому напрямі.
Google
почав використовувати завантажені у пошук фото, аудіо й відео для
навчання своїх ШІ-моделей, і опція увімкнена в усіх за замовчуванням.
Південнокорейські дослідники розробили нову технологію виробництва
сухих електродів з гранул графіту з контрольованою формою для анодів акумуляторів електрокарів.
Із 7 липня Google змінює правила підрахунку використаного сховища для
облікових записів. Відтепер усі дані резервних копій Android
зараховуватимуться до загального ліміту пам'яті.
Компанія Motorola оголосила про запуск сервісу Global Connect,
який дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного інтернету
під час закордонних подорожей без необхідності шукати місцевого
оператора або встановлювати нову eSIM в кожній країні.