Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 15:41
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фунт 25 липня зазнає тиску на тлі економічних проблем у Британії
13:28 25.07.2022 |

Пара британський фунт/долар США в понеділок тримається в районі 1,20, у той час як трейдери стурбовані перспективами британської валюти після виходу обтяжливих економічних даних і перед очікуваним на цьому тижні підвищенням ключової процентної ставки ФРС, повідомило агентство Рейтер.
Пара фунт/долар торгується близько позначки 1,2005, тобто трохи нижче за п'ятничний максимум 1,2064, який був найвищим рівнем майже за три тижні. Пара євро/фунт торгується майже без змін по 0,8502.
"Пістковідне відновлення британської економіки відстає від одужання інших економік G10, ще й інфляція тут, ймовірно, виявиться дужчою через Brexit, що ще більше ускладнить завдання Банку Англії", - наголошується в записці для клієнтів Citibank.
Судячи з представлених минулого тижня результатів опитувань, зростання ділової активності у Великій Британії в липні було мінімальним за 17 місяців, а інфляційний тиск знизився.
Британія зазнає тиску з боку інфляції, яка значною мірою обумовлена захмарними цінами на пальне.
Незважаючи на проблеми, з якими стикаються компанії та споживачі, загалом очікується, що 4 серпня Банк Англії підвищить ключову процентну ставку на 50 базисних пунктів.
Судячи з останніх даних, обсяг коротких позицій щодо фунта становить 4,3 млрд доларів, тобто він не дуже далеко пішов від досягнутого в травні майже дворічного піку 6,2 млрд доларів.
На думку інвесторів, на дводенному засіданні, яке завершиться у середу, ФРС підвищить свою ставку ще на 75 базисних пунктів.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.