Фінансові новини
- |
- 17.06.26
- |
- 11:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Курс евро перешел к снижению на статистике по еврозоне
12:43 02.11.2021 |

Курс евро во вторник днем перешел к снижению по отношению к доллару на данных об угнетении деловой активности в странах зоны евро, и в особенности в экономически самой мощной - Германии, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 11.49 EET курс евро к доллару снижается до 1,1595 доллара за евро с уровня предыдущего закрытия в 1,1606 доллара. Курс доллара к иене уменьшается до 113,56 иены за доллар со 114 иен. Индекс доллара (курс доллара к корзине валют шести стран - основных торговых партнеров США) растёт на 0,06%, до 93,93 пункта.
Курс европейской валюты во вторник днем перешел к снижению по отношению к доллару на статистических данных. Так, индекс деловой активности (PMI) в области промышленного производства 19 стран еврозоны, по окончательной оценке, в октябре снизился до 58,3 пункта с 58,6 пункта в сентябре, хотя предварительная оценка показывала лишь минимальное снижение до 58,5 пункта.
Кроме того, инвесторы обратили внимание на сильное снижение PMI в области промышленности в Германии в октябре - до 57,8 пункта с 58,4 пункта в сентябре. По данным IHS Markit, такому снижению способствовал дефицит сырья. "Производители снова потеряли уверенность в том, что эти проблемы будут решены в скором времени, а деловые ожидания сейчас находятся на самом низком уровне с августа 2020 года", - приводит газета Wall Street Journal слова заместителя директора IHS Markit по экономике Фила Смита (Phil Smith).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Уряд представив Бюджетну декларацію на
2027-2029 роки, в якій закладено два сценарії розвитку подій - залежно
від перебігу війни
Міжнародний арбітраж, створений за Конвенцією ООН з морського права,
ухвалив рішення у справі України проти РФ, підтвердивши порушення Росією
норм міжнародного права в Чорному, Азовському морях і Керченській
протоці та відкинувши російські претензії на їхній статус.
Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Курс долара США незначно змінюється щодо євро та фунта стерлінгів вранці
в середу, інвестори стежать за геополітичними новинами та очікують на
підсумки засідання Федеральної резервної системи (ФРС).
Національний банк України (НБУ) ухвалив зміни до деяких
нормативно-правових актів для початку діяльності банку фінансової
інклюзії (БФІ).
Міністерство фінансів України на аукціоні з розміщення облігацій
внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету 4,08
млрд гривень.
Національний банк України (НБУ) за результатами щорічного перегляду
підтвердив статус системно важливих для 16 банків, перелік яких не
змінився порівняно з 2025 роком, повідомляється на сайті регулятора у
вівторок.
Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики
рекомендував парламенту прийняти за основу та в цілому проєкт закону
№15262 про особливості оподаткування прибутку банків.
Вкладники банків, що ліквідуються, у січні - травні 2026 року отримали 16,7 млн грн гарантованого відшкодування.
Курс американського долара залишається стабільним щодо японської єни, а щодо євро та фунта стерлінгів зранку у вівторок зростає.
Компанія SpaceX офіційно встановила
ціну на свої акції в межах найбільшого в історії США первинного
публічного розміщення. Виробник ракет Ілона Маска тепер входить до
списку найцінніших корпорацій планети.
Державна податкова служба України розробила законопроєкт про
податкову медіацію, що дозволить бізнесу та податковій частину спорів
вирішувати без суду.
Німецький суд постановив, що Google несе пряму відповідальність
за неправдиву інформацію, яку поширює сервіс AI Overview - частина
пошукової системи, яка генерує короткі ШІ-відповіді на запити.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання