Фінансові новини
- |
- 21.12.25
- |
- 16:45
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР 2 августа закрылись ростом после снижения на прошлой неделе
12:21 02.08.2021 |

Основные фондовые рынки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) завершили торги понедельника ростом, восстанавливаясь после распродаж на предыдущей неделе, свидетельствуют данные торгов.
Индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite вырос на 2% - до 3464,29 пункта, Шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite - на 2,2%, до 2436,92 пункта. Гонконгский Hang Seng Index поднялся на 1,1% - до 26235,8 пункта. Южнокорейский KOSPI вырос на 0,65% - до 3223,04 пункта. Японский Nikkei 225 увеличился на 1,82% - до 27781,02 пункта, австралийский S&P/ASX 200 - на 1,34%, до 7491,4 пункта.
В понедельник на биржах АТР наблюдался коррекционный подъем после волатильной последней недели июля. Тогда особенно сильно пострадали биржи Китая и Гонконга, которые потеряли 3-5%. Это произошло на фоне признаков ужесточения регулирования в ряде секторов Китая.
"Это естественный отскок, поскольку участники рынка покупали акции после обвала. Теперь инвесторы сосредотачиваются на корпоративных отчетностях, которые выйдут на текущей неделе", - сказал агентству Франс Пресс брокер IwaiCosmo Securities Тошикадзу Хориучи (Toshikazu Horiuchi). В Японии на текущей неделе о своих финансовых результатах за минувший квартал отчитаются Toyota, Sony и Nintendo.
В ходе торгов инвесторы оценивали новые статданные из Китая. Индекс деловой активности в производственном секторе в стране, по данным делового издания Caixin, в июле снизился до 50,3 пункта с 51,3 пункта в июне. Аналитики ожидали снижения лишь до 51 пункта. Тем не менее показатель остается выше 50 пунктов, что указывает на рост экономической активности. Кроме того, замедление роста деловой активности в КНР вызвало на рынке ожидания дополнительной экономической поддержки со стороны властей.
Определенное внимание трейдеры обратили на корпоративные новости. Так, британско-гонконгская банковская группа HSBC Holdings сообщила о росте прибыли по итогам первого полугодия 2021 года выросла более чем в 3,5 раза в годовом выражении - до 7,276 миллиарда долларов. Акции банка в Гонконге выросли на 1%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Саміт Європейського Союзу затвердив рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що поки що не зміг
отримати розгорнуту відповідь про алгоритм дій США в рамках гарантій
безпеки Україні на випадок повторної агресії РФ.
Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Ціни на золото і срібло зросли до рекордних максимумів на тлі
повільнішої, ніж очікувалося, інфляції в США, яка підтримала прогнози на
подальше зниження процентних ставок.
За попередніми ітогами 2025 року, криптовалютна біржа Binance лідирує за
обсягами торгованих криптоактивів. У 2025 році сукупний притік
криптовалют на Binance досяг нового історичного максимуму - $1,17 трлн,
що на 31% більше, ніж у 2024 році.
Регулятор банківського ринку вважає, що Верховна Рада повинна відійти від практики мораторіїв на роботу з NPL
Щорічне зростання чистих гривневих кредитів бізнесу прискорилося до 35%, а роздрібного кредитування - до 33%.
Долар США вдень у четвер дорожчає до євро та єни, але знижується до фунта стерлінгів.
Загалом від початку заснування Фонду сума виплат гарантованого
відшкодування склала 105,0 млрд грн, відшкодування отримали 95,9%
вкладників банків, зазначено у повідомленні.
За відповідне рішення проголосувало 264 народних депутата. Відповідний законопроєкт був зареєстрований 1 жовтня 2025 року.
Йдеться про застосунок, пов'язаний із Sei - блокчейном рівня Layer 1,
який створили спеціально для торгівлі цифровими активами. Застосунок
попередньо встановлюватимуть на всі нові смартфони Xiaomi, що
продаватимуться за межами материкового Китаю та США.
За словами спікерів, одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ
у лютому 2022 року Україна перенесла критичні масиви даних до
дата-центрів на території ЄС. Уже в 2023 році стратегія була
трансформована в бік створення суверенних національних дата-центрів із
підтримкою транскордонних рішень резервного копіювання.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.