Фінансові новини
- |
- 09.07.26
- |
- 04:13
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Сервисы денежных переводов в Сальвадоре прохладно отнеслись к поддержке биткоина
11:08 16.06.2021 |

Лишь небольшое число сервисов денежных переводов в Сальвадоре интегрировали поддержку биткоина, как это им предписывает закон о признании цифрового золота законным средством расчетов. Об этом пишет Reuters.
9 июня Законодательная ассамблея страны придала биткоину статус официального платежного средства наравне с долларом США.
Сдержанную реакция предпринимателей на инициативы властей можно связать с рисками снижения взимаемых с традиционных платежей сборов. Так считает аналитик Autonomous Research Кеннет Сучоски.
По оценкам эксперта, в настоящий момент лишь 1% переводов в мире осуществляется в криптовалютах. Он убежден, что этот показатель на рынке с оборотом в $500 млрд ежегодно продолжит расти.
«В той мере, в какой биткоин не получил широкого распространения, спрос на услуги этих поставщиков финансовых услуг [например, Western Union] сохранится в ближайшие годы», - объяснил он.
Представители платежной системы MoneyGram сообщили Reuters, что пока не наблюдают интереса к транзакциям в криптовалютах.
«Мы построили мост между биткоином и местным фиатом. Это является основным барьером для популяризации криптовалют», - заявили представители компании.
По словам Сучоски, попытки Western Union расширить линейку услуг цифровыми активами к текущему моменту не оправдали себя.
В Reuters считают, что переход к криптовалютам выступает серьезным вызовом, хотя в эпоху пандемии COVID-19 сервисам удалось увеличить долю онлайн-бизнеса. В 2020 году объем трансграничных переводов при помощи мобильных телефонов вырос на 65% - до $12 млрд.
«Мне трудно понять, как они будут конкурировать, если только они не снизят свою расценки. У вас не выйдет конкурировать задаром», - прокомментировал CEO Paxful Рэй Юсеф.
В издании обратили внимание, что в четвертом квартале 2020 года комиссия за трансграничный перевод в среднем составила 6,5%, по данным Всемирного банка. Это более чем вдвое превышает цель, установленную ООН в области устойчивого развития на период до 2030 года.
Сучоски объяснил медленное снижение показателя ростом расходов на выполнение AML/CFT требований. По его оценкам, у Western Union за десять лет подобные затраты выросли вдвое - до $200 млн.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Лідери НАТО заявили про подальшу підтримку України в розміні 140 млрд
євро у 2026-2027 роках та констатували, що Україна сприяє
трансатлантичній безпеці.
Канада анонсувала виділення пакета військової допомоги Україні на суму 900 мільйонів доларів. До нього входять засоби ППО.
Позафракційний народний депутат VIII скликання та блогер Борислав
Береза прокоментував накладення на нього санкцій Ради національної
безпеки та оборони (РНБО).
Президент Володимир Зеленський увів у дію нові
пакети санкцій Ради національної безпеки й оборони України. Серед
підсанкційних осіб опинився громадянин України Борислав Береза.
Печерський районний суд Києва заборонив «Центру
протидії корупції» та «Слідству.Інфо» публікувати розслідування про
об'єкти нерухомості брата директора Державного бюро розслідувань Олексія
Сухачова.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Міністерство фінансів України 7 липня 2026 року на аукціоні з розміщення
облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного
бюджету 19,06 млрд гривень в еквіваленті.
Національний банк України у червні 2026 року застосував заходи впливу
до чотирьох банків та однієї небанківської фінансової установи за
порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного
регулювання.
Обсяги купівлі населенням України валюти у червні-2026 перевищили обсяги
її продажу на $0,51 млрд у доларовому еквіваленті порівняно з $0,29
млрд у травні цього року та $0,32 млрд - у червні торік.
Курс американського долара вранці в середу помірно знижується щодо євро,
залишається стабільним щодо фунта стерлінгів і зростає у парі з єною.
Міжнародні резерви України у червні, за попередніми даними, збільшилися
на $5,6 млрд, або на 12,1%, - до $51,3 млрд, повідомив Національний банк
України (НБУ) у вівторок.
В Україні державна програма страхування воєнних ризиків поки що користується невисоким попитом серед бізнесу.
Курс американського долара зростає щодо євро та фунта стерлінгів, знижується щодо єни.
За словами CEO Microsoft Commercial
Business Джадсона Олтгоффа, компанії вже концентруються не на тестуванні
ШІ, а на отриманні вимірюваної віддачі від інвестицій.
За шість місяців 2026 року в Україні продали
близько 33 тис. нових легкових автомобілів, що на 0,5% більше, ніж за
аналогічний період минулого року.
OpenAI веде попередні переговори про передачу уряду США 5% акцій
компанії. За задумом генерального директора Сема Альтмана, аналогічну
частку державі могли б передати й інші провідні американські розробники
штучного інтелекту, повідомляє Financial Times із посиланням на джерела.
Компанія Microsoft оголосила про
прискорення ініціативи Quantum Safe Program (QSP) та заявила про намір
перевести свої продукти й сервіси на постквантову криптографію (PQC) до
2029 року.
Samsung Foundry відновила розробку 1,4-нм технологічного процесу після
паузи, однак масове виробництво таких чипів тепер заплановане лише на
2029 рік.
Потужний приплив інвестицій у штучний інтелект (ШІ), який розігнав
світові біржі до рекордів, може завершитися фінансовим крахом.
Опубліковано червневий рейтинг найпотужніших суперкомп'ютерів планети
TOP500. Головна сенсація - американська система El Capitan, що
лідирувала до цього, зміщена з п'єдесталу.