Фінансові новини
- |
- 07.07.26
- |
- 22:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Спочатку робіть, що потрібно. Тоді – те, що можливо. Лиш тоді ви побачите, що робите неможливе" Св. Франциск Асізський |
Доллар 5 мая несколько укрепляется к мировым валютам
14:01 05.05.2021 |

Курс доллара к основным мировым валютам, в том числе евро и иене, несколько поднимается, рынки ожидают статистику позднее в ходе торгов, а также важные данные по рынку труда США в пятницу, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 12.34 EEST курс евро снижался до 1,1998 доллара с уровня предыдущего закрытия в 1,2013 доллара за евро, курс доллара к иене рос до 109,39 иены с уровня прошлого закрытия в 109,33 иены. Индекс доллара (курс доллара к корзине валют шести стран - основных торговых партнеров США) поднимался на 0,08%, до 91,36 пункта.
Позднее в ходе торгов будет опубликована порция статистики по США. Так, аналитическая компания Automatic Data Processing (ADP) обнародует данные об изменении числа рабочих мест в частных компаниях США в апреле. Аналитики ждут увеличения на 800 тысяч после роста в марте на 517 тысяч.
Позднее выйдет статистика Института управления поставками (Institute for Supply Management, ISM) - индекс деловой активности в сфере услуг США. Эксперты прогнозируют, что показатель в апреле вырос до 64,3% с 63,7% в марте.
Вместе с этим рынки оценивают заявления министра финансов США Джанет Йеллен. Так, Йеллен допустила повышение процентных ставок по мере реализации масштабных затратных проектов администрации, но дала понять, что общий расход средств ее не беспокоит.
В четверг состоится заседание Банка Англии, а в пятницу, 7 мая, будет опубликована статистика по безработице в США в апреле. Эксперты ожидают, что в отчетном месяце безработица сократилась до 5,8% с 6% в марте, а число занятых в несельскохозяйственных отраслях экономики выросло на 978 тысяч.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Канада анонсувала виділення пакета військової допомоги Україні на суму 900 мільйонів доларів. До нього входять засоби ППО.
Позафракційний народний депутат VIII скликання та блогер Борислав
Береза прокоментував накладення на нього санкцій Ради національної
безпеки та оборони (РНБО).
Президент Володимир Зеленський увів у дію нові
пакети санкцій Ради національної безпеки й оборони України. Серед
підсанкційних осіб опинився громадянин України Борислав Береза.
Печерський районний суд Києва заборонив «Центру
протидії корупції» та «Слідству.Інфо» публікувати розслідування про
об'єкти нерухомості брата директора Державного бюро розслідувань Олексія
Сухачова.
1 липня 2026 року Державна служба експортного контролю України (ДСЕК)
видала перший в історії країни дозвіл на експорт готових бойових
безпілотних систем.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
В Україні державна програма страхування воєнних ризиків поки що користується невисоким попитом серед бізнесу.
Курс американського долара зростає щодо євро та фунта стерлінгів, знижується щодо єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 6 липня 2026 року.
Долар США залишається стабільним щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, а щодо єни - зміцнюється.
Уряд України упродовж січня - червня 2026 року,
за даними депозитарію Національного банку, залучив від розміщення ОВДП
на аукціонах 204 799,5 млн грн, 452,0 млн дол. США та 294,9 млн євро.
За тиждень з 29 червня по 3 липня Національний банк України продав на міжбанку 1,14 млрд дол, при цьому купив 650 тис доларів.
Банк JPMorgan змінив свій прогноз щодо вартості золота, знизивши очікувану ціну на кінець 2026 року з $6000 до $4500 за унцію
OpenAI веде попередні переговори про передачу уряду США 5% акцій
компанії. За задумом генерального директора Сема Альтмана, аналогічну
частку державі могли б передати й інші провідні американські розробники
штучного інтелекту, повідомляє Financial Times із посиланням на джерела.
Компанія Microsoft оголосила про
прискорення ініціативи Quantum Safe Program (QSP) та заявила про намір
перевести свої продукти й сервіси на постквантову криптографію (PQC) до
2029 року.
Samsung Foundry відновила розробку 1,4-нм технологічного процесу після
паузи, однак масове виробництво таких чипів тепер заплановане лише на
2029 рік.
Потужний приплив інвестицій у штучний інтелект (ШІ), який розігнав
світові біржі до рекордів, може завершитися фінансовим крахом.
Опубліковано червневий рейтинг найпотужніших суперкомп'ютерів планети
TOP500. Головна сенсація - американська система El Capitan, що
лідирувала до цього, зміщена з п'єдесталу.
Volkswagen планує припинити партнерство з Bosch у напрямку
автоматизованого водіння, повідомляє німецьке видання Bild із посиланням
на кілька джерел.
Група компаній "Епіцентр" запустила цифрову платформу "Епіцентр Бізнес",
яка об'єднує низку сервісів для підприємців, зокрема, бізнес-закупівлі і
можливість кредитування, повідомила пресслужба групи.