Фінансові новини
- |
- 16.06.26
- |
- 00:16
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Єдиний спосіб робити свою роботу добре — це любити її. Якщо ти ще не знайшов свою улюблену справу, продовжуй шукати" Стів Джобс |
CEO Coinbase допустил рост доли небиржевого бизнеса в доходах компании до 50%
12:55 15.04.2021 |

Сооснователь и глава Coinbase Брайан Армстронг ожидает, что неторговый бизнес компании в долгосрочной перспективе существенно вырастет.
В интервью CNBC он сказал, что выручка таких подразделений, как по работе с дебетовыми картами, Coinbase Earn, платформы для стейкинга и кастодиального сервиса, могут составить свыше 50% доходов компании в следующие «пять или десять лет».
Сейчас биржевой бизнес Coinbase является основным источником прибыли - в прошлом году торговые сборы составили 86% от общего дохода.
Армстронг не ожидает сокращения маржи даже в среднесрочной перспективе.
«Но в долгосроке, да, я действительно думаю, что сжатие может произойти, как и в любом другом классе активов», - добавил он.
По словам Армстронга, поэтому Coinbase начала инвестировать в неторговые источники выручки, чтобы обеспечить «стабильный и предсказуемый» доход в будущем.
Прямой листинг компании на Nasdaq он назвал «знаковым моментом» для криптоиндустрии.
Напомним, Nasdaq установила для акций Coinbase перед началом торгов справочную цену в $250. Это предполагает оценку компании около $65 млрд.
Рынок оценивал предполагаемую капитализацию компании до $160 млрд. Однако CEO New Constructs Дэвид Трейнер считает, что справедливый уровень показателя после выхода на фондовый рынок должен составить $18,9 млрд.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Всі 27 країн-членів ЄС погодили відкриття першого кластера переговорів про вступ України та Молдови до блоку.
Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Національний банк України (НБУ) у межах планового випуску з 16 червня
2026 року вводить у готівковий обіг модифіковані банкноти номіналом 100
грн із гаслом "Слава Україні! Героям слава!", повідомляється на сайті
регулятора.
Долар дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 15 червня 2026 року.
15 червня ціни на золото підскочили більш ніж на 2% після заяв
офіційних осіб США та Ірану про досягнення попередньої угоди щодо
припинення війни між країнами.
В Україні у травні зберігалися високі темпи кредитування як бізнесу, так і населення.
За тиждень з 8 по 12 червня Національний банк України продав на міжбанку 1154,9 млн дол, при цьому не купував валюту.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 червня 2026 року.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.