Фінансові новини
- |
- 15.06.26
- |
- 14:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Доллар 16 октября снова дешевеет к мировым валютам
13:30 16.10.2020 |

Курс доллара в пятницу днем снижается к курсу евро и иены перед публикацией ряда макроэкономических данных по США, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 13.12 EEST курс евро к доллару растёт до 1,1716 доллара с уровня предыдущего закрытия в 1,1706 доллара за евро, курс доллара к иене снижается до 105,25 иены со 105,44 иены на прошлом закрытии. Индекс доллара (курс доллара к корзине валют шести стран - основных торговых партнеров США) уменьшается на 0,14%, до 93,73 пункта.
Участники торгов в пятницу ожидают публикацию ряда данных по США. Ожидается, что объем промышленного производства в США в сентябре вырос на 0,5% в месячном выражении против роста на 0,4% в августе. Министерство торговли США опубликует данные по объему розничных продаж в стране в сентябре, которые, согласно прогнозу, выросли на 0,7%. Также ожидается публикация предварительной оценки за октябрь индекса потребительских настроений Мичиганского университета (Michigan Consumer Sentiment Index).
Трейдеры по-прежнему с беспокойством следят за эпидемиологической ситуацией в мире. Рост заболеваемости коронавирусом в мире ведет к введению новых карантинных мер, которые ведут к замедлению восстановления экономики. Так, на текущей неделе новые ограничения были введены во Франции и Великобритании, где фиксируется рекордный суточный прирост.
Эксперты отмечают, что пандемия коронавируса продолжит оставаться ключевым фактором, влияющим на курс мировых валют. "Борьба с коронавирусом - это не спринт, а марафон, и это становится все более очевидным фактором на валютном рынке", - приводит агентство Рейтер мнение валютного аналитика Commerzbank Эстер Марии Райхельт (Esther Maria Reichelt).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ресурс для того, щоб збільшити зарплату військовослужбовцям.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 15 червня 2026 року.
15 червня ціни на золото підскочили більш ніж на 2% після заяв
офіційних осіб США та Ірану про досягнення попередньої угоди щодо
припинення війни між країнами.
В Україні у травні зберігалися високі темпи кредитування як бізнесу, так і населення.
За тиждень з 8 по 12 червня Національний банк України продав на міжбанку 1154,9 млн дол, при цьому не купував валюту.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 червня 2026 року.
PINBank (Перший інвестиційний банк), викуплений польським інвестором ZEN.com, офіційно повернувся на ринок після докапіталізації на 200 млн грн, повідомила в п'ятницю пресслужба Фонду гарантування вкладів.
Платіжний сервіс Visa інтегрував власну мережу в ChatGPT, розраховуючи,
що чатботи здійснюватимуть покупки та проводитимуть платежі.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.